Бременна или не???

  • 4 840
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Момичета моля ви кажете ми нещо за да не полудея!Мисля, че съм бременна, но трети тест вече отрицателен.Всъщност знам, че е още рано (18.04 - първи ден от последния цикъл), но усещам че нещо се случва.... Притеснена съм много защото предишната ми бременност се оказа "моларна".Не мисля лоши неща, но тази дилема ме побърква.Бременна ли съм или не съм?Как да дочакам още една седмица до евентуалното зкъснение?Ако имате някакви съвети или идея за много ранен тест, моля ви помагайте!

# 1
  • Мнения: 3 372
Мисля, че все пак ще ти се наложи да почакаш Peace Никой тест няма да ти покаже на 18-ти ден. Колко ти е дълъг цикъла?

# 2
  • София
  • Мнения: 10 694
 smile3506
Здрасти, не се побърквай моля те Grinning Аз съм точно като теб, виж ми графиката, ама точно като теб съм в смисъл начало на цикъл и т.н. Рано е за тест, твърде рано е......най-рано на 16-ти, 17-ти  ако не дойде лелката де  #2gunfire и споко, ако е станало нещо няма да избяга, ако е писано ще имаме бебета Hug

# 3
  • Мнения: 1 247
а ми само имай търпение да си дочакаш закъснение
а другия варят е да си направиш кръвен тест но трябва 10дена от увото да минат Peace

# 4
  • Мнения: 28
ами по принцип цикъла ми е 28-29 дни?!?

# 5
  • София
  • Мнения: 10 694
колкото моя, погледна ли това което ти казах и въобще прочете ли какво написах аз и останалите?

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Трябва да почакаш  Peace

# 7
  • Мнения: 28
да бе, всичко прочетох и още как, но milenna попита колко ми е дълъг цикала и аз за това казах, ама ако нещо сам сбъркала sorry Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 10 694
да бе, всичко прочетох и още как, но milenna попита колко ми е дълъг цикала и аз за това казах, ама ако нещо сам сбъркала sorry Sad
не бе, не си объркала  bouquet  не видях, че е отговор, няма цитат и аз се извинявам ....
а да ти кажа под секрет, че  на мене ми се върти една идея в главата да взема да направя един тест.....макар и да знам че е рано... #Crazy

# 9
  • Мнения: 1 054
Защо са ви разочарования ... не бързайте, успокойте се, ако е станало ще си ви закъснее и ще си напрвите теста тогава.. Naughty

# 10
  • Мнения: 28
nuclearbaby, незнам как издържаш, аз ще полудея.Имам висока температура (38,3!!),но не пия хапове, защото не знам дали съм бременна, да не говорим че не пия кафе, не пуша и т.н.т -- просто искам да знам EFN или EFP

# 11
  • Мнения: 22
38.3 не е ли малко високичка тая температура? Аз при настинка вдигам такава  Thinking

# 12
  • Мнения: 674
nuclearbaby, незнам как издържаш, аз ще полудея.Имам висока температура (38,3!!),но не пия хапове, защото не знам дали съм бременна, да не говорим че не пия кафе, не пуша и т.н.т -- просто искам да знам EFN или EFP

Не се засягай,но не хвърляме боб Whistling Момичетата са ти казали,какво е необходимо,кръвен тест след 10 дни от ову друго незнам какво искаш да получиш като отговор newsm78 А това,че не пиеш и не пушиш нямат никакво значение,тук като чакаме с години какво да кажем да умираме ли,са за некви си 10 дни откачи вече  Naughty

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
nuclearbaby, незнам как издържаш, аз ще полудея.Имам висока температура (38,3!!),но не пия хапове, защото не знам дали съм бременна, да не говорим че не пия кафе, не пуша и т.н.т -- просто искам да знам EFN или EFP
Тази температура е прекалено висока newsm78 Да не си болна Thinking
Споко де, направи си кафе и запали една цигара Sunglasses Чак такова втелясване не е нужно,  много ти е рано за тестове Wink

# 14
  • Мнения: 1 085
Кръвен тест можеш да си направиш , и да си бременна спокойно има кога да научиш все пак ще си цели 9 месеца.Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт