Страх ме!!!Дайте ми кураж

  • 1 607
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • гр.София
  • Мнения: 250
Здравейте мами. Иска ми се да споделя какво ми се случи вчера тъй като много се стреснах. Бях на преглед за пръв път при докито което ще ме изражда. Като ме прегледа ми взе секрет от влагалището да го изследва тъй като трябвало, и при взимането откри раничка която прокърви. Каза че няма страшно кръвта ще спре. Прибрах ме се и наистина съвсем малко кръв ми потече,но вечерта ми падна малко топченце(колкото малко орехче) съсирена кръв. Изпаднах в ужас и мъжа ми веднага се обади на доктора. Той каза да си почивам и да лежа повече и ако пак се повтори или ме заболи нещо да отида в кабинета. Но аз много се уплаших това не ми излиза от главата.


P.S. Извинявам се за дългия разказ но ми се искаше да споделя с някой. А знам че вие винаги сте ми помагали и окуражавали.

# 1
  • Мнения: 2 825
Ако бебето го усещаш нормално - рита както обикновено, то слушай доктора си и си почивай.
По принцип е нормално да прокървиш след вагинален преглед дори и да нямаш раничка.

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 250
Ами нормално си го усещам. Рита си и се върти като някоя акробатка. Днес почти цял ден се в въртяла и снощи също.

# 3
  • Мнения: 3 069
И все пак потърси 2-ро мнение.

# 4
  • Мнения: 827
Според мен също е добре да потърсиш второ мнение.Не мога да си представя съсирек голям колкото орех и да е нормално newsm78

# 5
  • Мнения: 8 163
Според мен няма причина за тревога. Нормално е да се образува съсирек, след като е имало кръвотечение. Пък нали съсирекът трябва да излезе от някъде?

Щом не ти текат води, няма напрежение и болки, щом бебето си "акробатчи" в корема ти, пий един зелен чай да се успокоиш и се наслаждавай на мислите за надиплените бебешки дрешки, колички и ... акани пампи Simple Smile

# 6
  • Мнения: 827
...ти, пий един зелен чай да се успокоиш и се наслаждавай на мислите за надиплените бебешки дрешки, колички и ... акани пампи Simple Smile
Абе ако пийне зелен чай незнам дали ще се успокои или ще се напрегне в 00 hahaha Joy Joy

# 7
  • Мнения: 2 796
Спокойно, маменце - наистина е нормално след интервенция да има и кръвотечение. Все пак помисли си колко много съдове има там и всеки момент може да се спука някое малко капилярче. Щом не си имала някакво екстремно физическо натоварване, бебенце си мърдоли и го усещаш, не ти остава нищо друго да се отпуснеш и да си почиваш. Спокойствие и топла храна.
Стискам ти палци за леко раждане и сладко бебе.  bouquet

# 8
  • Мнения: 961
Мисля, че нямаш повод за притеснение, но ако толкова много си се уплашила, за свое собствено спокойствие потърси второ мнение.

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 250
Благодаря ви момичета. Наистина ме поуспокоихте малко. За пореден път ми помогнахте  Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 183
Спокойно, мамче! Всичко е наред и ще е наред! Peace Hug

# 11
  • Мнения: 1 447
Според мен няма причина за тревога. Нормално е да се образува съсирек, след като е имало кръвотечение. Пък нали съсирекът трябва да излезе от някъде?
Но за да бъдеш по спокойна потърси и второ мнение.Ще видиш,че
всичко ще бъде на ред. Peace

# 12
  • Мнения: 25
Аз също съм "за"второ мнение.То е за твое успокоение,ти се чувстваш добре,но нека и лекар да те види да види,каква е причината.
Успех,и леко раждане! newsm10

# 13
  • Мнения: 9 973
спокойно и почивай повече

# 14
  • Мнения: 756
не се притеснявай , по-добре гледай да си лежиш в леглото , колкото може повече , че тези последни седмици са много важни откъм почивка , както да се роди бебето когато му е времето, така и ти да си отпочнала за раждането и първите седмици поне , но все пак бъди внимателна и се наблюдавай.

# 15
  • Мнения: 266
както вече са ти казали майките почивай си че после е тежкото,но защо все пак не отидеш на преглед,аз лично много се шашкам за такива неща.сега мисли хубави работи и спокойно.  bouquet

# 16
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не се притеснявай ! Всичко ще бъде наред.  Peace

# 17
  • Мнения: 8 999
Нормално е да има съсирек, след като е имало кървене. Но щом кървенето е спряло, няма страшно. Ако отново прокървиш /без причина/, тогава веднага отиди на преглед.

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Всичко ще е наред! Само бъди спокойна!  Peace  Hug

# 19
  • Мнения: X
Цитат
не се притеснявай , по-добре гледай да си лежиш в леглото , колкото може повече , че тези последни седмици са много важни откъм почивка , както да се роди бебето когато му е времето, така и ти да си отпочнала за раждането и първите седмици поне , но все пак бъди внимателна и се наблюдавай. 
 
Aбсолютно съгласна съм. Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 17 591
Не се притеснявай, че самото притеснение може да ти докара проблеми.
Незабавно отиди на лекар.
Ако това е било от раничката, няма страшно. НО това може само лекар да каже. Твоето субективно усещане за бебето не е най- меродавния признак.

# 21
  • Мнения: 1 428
Според мен също е добре да потърсиш второ мнение.Не мога да си представя съсирек голям колкото орех и да е нормално newsm78
Аз също те съветвам да потърсиш второ мнение.Дано всичко да е ОК  Peace

# 22
  • Мнения: 512
И аз те съветвам да потърсиш второ мнение! Не бързай с притесненията, но все пак не омаловажавай положението. За твое спокойствие отиди и при друг лекар!
Леко раждане ти пожелавам.  Peace

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мисля, че нямаш повод за притеснение, но все пак за твое успокоение може да потърсиш и 2-ро мнение Peace
Леко раждане Hug

# 24
  • Мнения: 518
По-добре е да си минеш без зелен чай Grinning Лягай да почиваш, щом нямаш болки и бебето мърда си мисля, че всичко е наред, но те съветвам утре да идеш на доктор, може при друг или при твоя, но иди - за да си по-спокойна. Това ще е от полза както за теб и таткото, така и за малкото бебче. Пожелавам ти леко раждане, когато му дойде времето  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт