бременна ли съм?

  • 6 349
  • 70
  •   1
Отговори
значи на 1ви и 2ри май правих няколко пъти секс с приятеля ми и той се изхвърляше всичките пъти в мен. овулацията ми трябваше да е в дните от 3ти до 5ти май.
от понеделника започна да ме боли ниско долу в коремната област,и имах някакво течение,което преди не ми се е получавало.
възможно ли е да съм забременяла?
много ще съм ви благодарна ако ми дадете някакви отговори,че направо се побърквам от очакване да разбера Simple Smile

# 1
  • Мнения: 129
На този етап никой не може да ти отговори на този въпрос.Още е доста рано.Ако правилно си си засякла овулацията около 3 май е напълно възможно да сте я уцелили и да се е получило оплождане.Не се вманиачавай в разни признаци,защото Пмс и признаците на бременност много си приличат.Направи тест най-рано в деня на неочакваната менструация.Успех!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Дори да е имало оплождане, все още е рано дори за имплантация, пък какво остава за симптоми на бременност Rolling Eyes
Толкова ли е трудно да надникнеш в абсолютно същата тема, която е съседна на твоята, където всички отговори са, че преди закъснение никой тук не може да каже станало ли е или не newsm78

# 3
  • Мнения: 1 085
Дори да е имало оплождане, все още е рано дори за имплантация, пък какво остава за симптоми на бременност Rolling Eyes
Толкова ли е трудно да надникнеш в абсолютно същата тема, която е съседна на твоята, където всички отговори са, че преди закъснение никой тук не може да каже станало ли е или не newsm78
Подкрепям.Много сте нетърпеливи.

# 4
АНЕТА,остава само да чакаш,никой не може да ти отговори още на този въпрос!Тест-поне 1 ден закъснение!Пожелавам ти да се сбъдне мечтата ти  baby_neutral Hug

# 5
  • Мнения: 611
Ей сега ще хвърля боба и ще ти кажа  Mr. Green
Четете малко де , тази тема е дъфкана 10000000000 пъти  ooooh! А и има същата такава точно до твоята Naughty

# 6
  • Мнения: 7 201
Ей сега ще хвърля боба и ще ти кажа  Mr. Green
Четете малко де , тази тема е дъфкана 10000000000 пъти  ooooh! А и има същата такава точно до твоята Naughty

PeaceИзчерпателна както винаги... Joy
Ама какво е това бързане--още правили секс и айде да знаем резултата! Rolling Eyes
Тест около датата на предполагаемата М,дори ден след закъснението...ако има такова.

# 7
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Тест-поне 1 ден закъснение!
И това е относително. Аз си правих тест 1 седмица преди датата за менструация, тоест без каквото и да било закъснение, и теста показа съвсем ясни 2 черти.

# 8
  • София
  • Мнения: 10 692
Тест-поне 1 ден закъснение!
И това е относително. Аз си правих тест 1 седмица преди датата за менструация, тоест без каквото и да било закъснение, и теста показа съвсем ясни 2 черти.
извинявай, а каква марка беше този тест?

# 9
  • Мнения: 1 334
nuclearbaby ,възможно е теста да покаже и след 7-8 дни след О,но ако е имало много ранна имплантация.Но това е строго индивидуално и няма как при всяка жена да е така. Peace

# 10
  • Мнения: 481
Тест-поне 1 ден закъснение!
И това е относително. Аз си правих тест 1 седмица преди датата за менструация, тоест без каквото и да било закъснение, и теста показа съвсем ясни 2 черти.
е, ай сега  Rolling Eyes първо, ако не си установила сигурно овулацията си, съвсем възможно е тя да е била по-рано от обикновено поради някаква причина, и теста, който си правила, да не е бил 7 дни преди менструация, а много по-малко.
Ако пък си я определила с точност(овулацията) - изключения винаги има, то не е от теста, а от хормона, който се отделя при бременност.
Тест никога не се прави толкова рано, поне изчакайте 10 дни, а най-добре е закъснение, за да има сигурност Peace

# 11
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Тест-поне 1 ден закъснение!
И това е относително. Аз си правих тест 1 седмица преди датата за менструация, тоест без каквото и да било закъснение, и теста показа съвсем ясни 2 черти.
извинявай, а каква марка беше този тест?
Със сигурност не помня, все пак беше преди повече от 8 години. Първият, който беше намерила колежката ми в аптеката, тя отиде да ми го купи. Помня, че протече кафеникаво течение доста преди датата ми за менструация, затова го и направих.

# 12
  • Мнения: 3 675
Един ден закъснение, дрън-дрън.На мен ми е закъснявало 3-4 дни и не съм била бременна.Явно има някакви вариации в цикъла.За мен трябва закъснението да е поне седмица, за да сме сигурни в това, че сме направили бебето.Кафеникавото течение не винаги се появява, а при някои момичета дори е започваща менструация.Ама, че сте нетърпеливи  Hug

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Изчакай и ще разбереш  Peace

# 14
  • Мнения: 1 085
Като разбереш дали си бременна или не ни пиши да разберем развръзката. Peace

Общи условия

Активация на акаунт