Моля, помогнете - нуждая се от донор

  • 2 040
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
Има хора които биха дарили яйцеклетки, но не съм запозната точно с процедурата. Моя случай не е такъв, защото си замразих за мене, но повечето не си замразяват и яйцеклетките им отиват в канала вместо да помогнат на някой. Никой не ме е питал в клиниката в която бях дали искам да стана донор, а уж клиниката работи по такава програма. Уж имах над 25 яйцеклетки,  а изведнъж изчезнаха без обяснение и ми казаха че имам само 13 извадени.  newsm78 Така че нищо чудно да съм донор и да не знам, и купищата документи които подписвах докато още излизах от упойка да са разковничето към липсващите ми яйцеклетки.
vicktaria като се пита директно в клиниките казват че нямат яйцеклетки ли?

Ами по принцип точно такива случаи като твоя са най-подходящи за донорство - така ми обясниха докторите. Друг е въпроса как се прави това, не мога да си представя, че без твое знание и съгласие ще ти вземат яйцеклетки за някой друг Shocked
А на въпроса ти - в клиниките точно това казват - че няма и трябва да се намери донор Cry

Но определено щеше да е по-леко за нея ако тогава беше се свързала с човек като vicktaria, вместо сега едва да преживяват за да си изплащат кредита. За прословутата анонимност между двете страни има много начини да се спази и въпреки това двете страни да си съдействат. Клиниката няма да откаже ако донора иска да ги дари на точно определен човек и да съдейства за това.

Така е, аз най-много на нещо такова се надявам - готови сме с мъжа ми да съдействаме финансово на някой двойка, която ще прави инвитро, за да ни стане жената донор на яйцеклетки Praynig

# 31
  • Мнения: 1 447
Успех, дано след време се похвалиш с едно здраво и хубаво бебенце  Praynig
Успех и от мен

# 32
  • София
  • Мнения: 3 789
Мила Вики, за съжаление не мога да помогна, но стискам палци и се моля от все сърце да се сбъдне мечтата ти и скоро да гушкаш свое детенце! Praynig
Кураж, миличка! Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 6 302
Вики, поздравявам те за силния дух и борбата да постигнеш най-голямата си мечта! Ще се моля за теб, дано намериш решение!  Praynig Лично аз не мога да помогна, най-малкото съм минала възрастовата граница. Но силно се надявам във форума да намериш подходящата жена и взаимно да си помогнете. Успех!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт