Щастливо омъжени, оженени ли сте

  • 3 789
  • 82
  •   1
Отговори

Анкета

Щастливо омъжени, оженени ли сте

Опции:

  • Мнения: 2 757
Отговорете така както го чувствате. Подсетих се от една датска статистика, според която 92 % от датчаните са щастливо женени

# 1
  • Мнения: 1 128
Имали сме мнооооого трудни периоди. Сегашният (да чукнем на дърво) е мнооооого щастлив. Сигурна съм, че все някога отново  ще имаме  и от трудните, но да се надяваме, че ще успеем да ги преодолееме както и досега, без да си загубим уважението и без да угасва любовта ни.

# 2
  • Мнения: 2 005
Разбира се  Peace Този път имам късмет  Joy

# 3
  • Мнения: 1 761
Да,имам късмет да съм щастлива с мъжа ми.

# 4
  • Мнения: 173
Да,засега сме щастливи заедно.Но знае ли човек в бъдеще.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Първият път не!Сега обаче да и дано завинаги така. newsm17

# 6
  • Мнения: 514
Да,засега сме щастливи заедно.Но знае ли човек в бъдеще.
Много точно казано!

# 7
  • Мнения: 17 546
Да, вече 19 години! Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 388
Да и допреди 30 мин имахме годишнина от сватбата-4 год.+15 преди това.Просто съвпаднаха датите на запознанството и сватбата. Wink

# 9
  • Мнения: 11 607
Щастливо омъжена от 16г. Незнам обаче мъж ми дали е щастливо женен от 16г........Вярвам,че е завинаги!

# 10
  • София
  • Мнения: 830
Пупу, да. Че то мойто малко на късмет си беше, не избирах дълго. Надявам се до гроб.
  bouquet

# 11
  • Мнения: 35
Да, да, да. Благодаря на Бог за съпруга ми. Иначе съм много изненадана от резултатите. Все си мислех, че жените масово не са щастливи с мъжете си. Е, така е по-добре.

# 12
  • Мнения: 523
Засега да...................но да видим за в бъдеще какво ще бъде !

# 13
  • Мнения: 25 441
А ти, Ники Фин, щастливо омъжена ли си? И какво изобщо разбираш под щастие?
Ако въпросът е дали непрекъснато се държим за ръчички и си гугукаме като гълъбчета, отговорът е Не.
Ако питаш дали бракът ми е донесъл луксозен живот и други облаги, отговорът пак е Не.
Ако питаш, дали ако се върна 19 години назад, ще се омъжа отново за същия мъж, отговорът ми е Да. И това е моето тълкуване на израза "щастлив брак".

# 14
  • Мнения: 7 430
Да, в пълния смисъл на думата Peace
След 8 дни правим 10г. и се радвам, че попаднах на такЪв мъж.

Моля се и искам да вярвам, че ще сме все така влюбени един в друг Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт