Ходите ли с мерак на работа?

  • 3 614
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 884
Много обичам работата си и ходя с желание на работа. Е, има моменти, в които ми писва, ама като цяло съм много доволна от това, което върша.

# 31
  • Под липата
  • Мнения: 620
Не! Категорично - не!
Работя с много хора - изнервени , недоволни , изискващи. Нямам време нито за кафе, нито за тоалетна. Още от вратата ме грабва въртележката и като си тръгвам съм готова да застрелям всеки, който ми каже и думичка накриво ( стига да можех )  Rolling Eyes
 Колектива се раздира от интриги, злословят един срещу друг, а аз предпочитам да си мълча - за да не влизам в конфликт, но вече много започнах да се товаря . Трябва да напусна ,защото съм пред алтернативата да започна антидепресанти .
 

# 32
  • Мнения: 1 006
Работя това, което искам и винаги съм искала ( откакто се осъзнах  Wink)

Харесва ми напрежението при работата с хора, въртележката, минутите, които успям да си открадна и да свърша нещо по-старетгическо от ежедневните ала-бала-ници.........

Абе, кефя си се на работата....(ама аз по принцип съм си ентусиаст, с каквото и да се захвана....... Peace)

# 33
  • Мнения: 4 292
Понякога.  Simple Smile

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Радвам се, че отивам с желание на работа.

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Харесвах си предишната работа. Имах много идеи и желание за реализация. Но за съжаление много обстоятелства ми пречеха да се чувствам добре. Смених си работата, сега ходя с желание, макар да не ми е призвание. Все още ми липсват някои неща, но плюсовете са повече.

# 36
  • Мнения: 2 309
Според зависи от настроението ми. В началото ми беше много трудно, докато се аклиматизирам и свикна със самата работа и с колегите. По-скоро ми е приятно, но не припадам от удоволствие.

# 37
  • на майната си
  • Мнения: 425
Вече ДА.
Бях в една фирма 10-ина години, но си доведоха домочадието и стана една шуробаджанащина, не е истина. После за 2 години смених 2-3 места докато попадна някъде, където може с удоволствие да се ходи. Не че всичко е о'к, но то и не е възможно когато са много хора. Навсякъде има некомпетентни и такива, чието самочувствие се гради на някаква имагинерна представа за самите тях, но се научих да игнорирам дразнителите и да гледам позитивно на нещата. Доволна съм. Аз се чувствам най-добре когато съм затрупана с проекти и оценена от хората на чието мнение държа.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 261
Ами до скоро ходих с желание на работа,но откакто един колега взе да се прави на по-голям и от шефовете,просто не ми се идва.Лошото е,че те му имат вяра и незнаят точно какво е положението,а ако ние се обадим,ще излезе"опитват се да го натопят".За сега нямам идея как да се справя с това положение.Разговор с него е равно,на това да си говориш със стената.
Изобщо,атмосферата не е приятна.Командване,контролиране, и отвреме-навреме доноснечене от негова страна.Лошото е,че засега не ми се сменя фирмата-шефовете са много разбрани и приятни хора,но ако това продължава................,ще мисля и в тази насока.

# 39
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Не! Категорично - не!
Работя с много хора - изнервени , недоволни , изискващи. Нямам време нито за кафе, нито за тоалетна. Още от вратата ме грабва въртележката и като си тръгвам съм готова да застрелям всеки, който ми каже и думичка накриво ( стига да можех )  Rolling Eyes
 Колектива се раздира от интриги, злословят един срещу друг, а аз предпочитам да си мълча - за да не влизам в конфликт, но вече много започнах да се товаря . Трябва да напусна ,защото съм пред алтернативата да започна антидепресанти .
 
Сълзичке,да не си ми колежка нещо Whistling
Все едно описваш моето работно място #Crazy

# 40
  • София
  • Мнения: 94
Не!
И аз работя в зверилник. Аман от самозабравили се колеги и шефове, които се мислят за полубогове.   Close
Нямам 2 мин нито за обяд, нито за кафе, нито за личен разговор по никакъв повод.  Close
Планирам (надявам се успешно!) скорошна раздяла със "скъпата" ми фирма.

# 41
  • Мнения: 606
Все още. Но понамаля....

# 42
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Гледам наи-прекрасното бебе на света,така че нямам търпение да отида на работа...

# 43
  • Мнения: 251
Ами трудна работа. Май не, имам нужда от промяна!  newsm78

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Харесвах работата си и то  много, фирмата беше  newsm10, но заради един некадърен пряк началник се прибирах всяка вечер  Twisted Evil!Стигнах дотам , че почти всяка вечер се налагаше да вземам "успокоителни" излезна ми и алергия и им казах баста  Stuck Out Tongue Winking Eye !

Общи условия

Активация на акаунт