Шкаф за повиване. Да купувам ли?

  • 13 048
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 619
Момичета искам да ви питам има ли смисъл да купувам такъв шкаф  към легълцето. Удобен ли е и използвате ли го? Пояснявам че имам къде да държа бебешките дрешки в смисъл че не ми трябва самия шкаф. Колебая се дали да купя понеже бебетата ми се виждат доста шавливи и ми се струва, че е опасно толкова на високо да се преобличат и повиват.

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аз лично не съм купувала, не виждам смисъл. Можеш да си купиш само дъска за повиване и да я сложиш върху шкафа който имаш.

# 2
  • Мнения: 5 026
Ползвах дъска за повиване до към 4м. После много започна да шавърка и не смеех  Peace

# 3
  • Мнения: 4 406
щом нямаш нужда от самия шкаф, и обикновена дъска за повиване ще свърши чудесна работа.

# 4
  • Мнения: 4 753
Не съм купувала нито шкаф, нито дъска... най-удобно ми е на спалнята... има място бебчо да се върти, пък и аз да се разхвърлям както си зная...  Wink

# 5
  • Мнения: 4 111
И според мен е излишна вещ.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 020
Аз не съм купувала, видя ми се излишен разход. Имах хубава дъска за повиване, която идеално се поставяше върху креватчето.

# 7
  • Мнения: 252
Не съм купувала.

# 8
  • Мнения: 1 897
Плот за повиване ще ти свърши същата работа.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не съм купувала.На спалнята вършехме тази работа.

# 10
  • София
  • Мнения: 928
Според мен е излишна вещ при положение, че има къде да държиш дрешките. Плотът за повиване ще ти свърши чудесна работа, а и е доста по-евтин  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 864
Не съм купувала нито шкаф нито дъска.За мен това е излишна вещ!
Преобувам на нашето легло.

# 12
  • Мнения: X
Цитат
Според мен е излишна вещ при положение, че има къде да държиш дрешките. Плотът за повиване ще ти свърши чудесна работа, а и е доста по-евтин  


Съгласна съм Peace

# 13
  • Мнения: 1 155
Не съм купувала такъв шкаф. Имам повивалник на кошарата, но и него не използвам. Използвам спалнята си като такъв. Peace

# 14
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Тогава един плот за повиване е напълно достатъчен.
Аз го слагах да се подпре на двете страници на легълцето.

Общи условия

Активация на акаунт