Ха честито - нова седмица и нов месец-30.05-5.06

  • 3 402
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Като гледам предложенията- ми има доста готини идеи- какво ще кажете за два или три конкурса. Няма да ги провеждами наведнъж - да си имаме по- дълго време конкурси:))) Може и снимков компромат- забавен разбира се. Аз мислех да предложа за най- апетитна мама(със собствен апетит имам предвид), че там имам големи шансове ,но другите идеи ми харесват повече.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 244
Дебеланке - радвам се, че се вкл
Ти зачезна като хубавите рогчета от едно време!
Съжалявам че малката е имала проблеми но се радвам, че сте ги туширали
А как е малкия? Надявам се той поне да не ти създава грижи със здраявето си
А синковеца прави 2 години и реши че му е време да се заеме с външния си вид -виж
Слава Богу му мина бебешкия пуберитет и сега с смели крачки напред в неизвестността наречена Детство. Поне ми е послушен и уреден. ПОжелавам на всеки такова дете.
А и каката си я обичам, ама си я приемам с всичките и лудости и проблеми
Да са ми живи и здрави, другото лесно

Да се изфукам - днес бях на интервю за работа. Поканиха ме на пробен ден - другата седмица в сряда. Тогава ще ми кажат окончателно дали ще ме вземат.
Ще работа като операционна сестра в една малка клиника за лимфни заболявания с амбулаторни операции

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Деб, малкия е мнооого готин! НАправо да го схрускаш с все маска за десерт!
Много се радвам за работата - дано успееш и дано не е толкова страшно, колкото звучи.... Ти отдавна ли не работиш? А как ще се справиш с каката? Тя не ти ли е за училище?

# 18
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
честито Дебеланке за работата- аз четох и в Чужбинския форум за предложението. Желай ти късмет и здраве- другото се нарежда:) Стискам палци и на краката:)

# 19
  • Мнения: 4 244
Ти отдавна ли не работиш? А как ще се справиш с каката? Тя не ти ли е за училище?
Ами спрях да работя като реших че ще си правим един малък Леонард.
Спрях защото работех в ортопедичен кабинет с собствен рентгенов апарати ние сами правехме снимките, но без защитни престилки #Crazy.
Аз казах на шефа че искам бебе и така няма да се разберем да работя и напуснах по собствено желание.
А рзбойника стана на 2 г и реших че ми е време да си намеря пак работа.
Много се надявам да ме вземат. Хем малко разнообразие, хем и джоба ми да е пълен Wink

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Успех! И аз (кат Валя -и на краката ще  стискам  Peace

# 21
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Като гледам предложенията- ми има доста готини идеи- какво ще кажете за два или три конкурса. Няма да ги провеждами наведнъж - да си имаме по- дълго време конкурси:))) Може и снимков компромат- забавен разбира се. Аз мислех да предложа за най- апетитна мама(със собствен апетит имам предвид), че там имам големи шансове ,но другите идеи ми харесват повече.  Mr. Green

Ние само предлагаме, вие с Искрица решавате Grinning

# 22
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Браво за дебеланата Grinning
Успех Praynig

# 23
  • Мнения: 542
предлагам ви конкурс на тема "Мамите на пътя и в колата", дори и тези, които не са шофьори, ще могат да участват..., а най атрактивната история, подкрепена евентуално със снимки... да спечели нещо - може и аксесоар за кола или само овации или грамота от модератора, публикувана в тема "Награди от конкурси"
Да не говорим че колички - всякакви,  1stroller newsm71  car003 newsm01 photoвсеки може да разкаже за своето возило и пътници... Не само шосетата са трудни и интересни - тротоарите също са голяма атракция и предизвикателство... Wink
Хайде мами - бутащи, шофиращи, заобикалящи, блъскащи или ... прескачащи - давайте да пишем и да се повеселим, нали искахте усмивки?!? Grinning

# 24
  • Мнения: 4 244
Да не говорим че колички - всякакви,  1stroller newsm71  car003 newsm01 photoвсеки може да разкаже за своето возило и пътници... Не само шосетата са трудни и интересни - тротоарите също са голяма атракция и предизвикателство... Wink
Хайде мами - бутащи, шофиращи, заобикалящи, блъскащи или ... прескачащи - давайте да пишем и да се повеселим, нали искахте усмивки?!? Grinning
Не знам доколко може да бъде атрактивна тая случка обаче при едно пазаруване в супермаркета стана голяма издънка
Бяхме tutta la famiglia и натрупали количката newsm71 колкото вътре толкова и отгоре.
Единия звер навън да тича running  ppp Stuck Out Tongue Winking Eye yesyesи крещи колкото му глас държи и се глези, аз вече бях  af newsm29, а другия седи примерен на отварящото се столче вътре в количката.  Innocent

Стигнали вече до касата, наредихме всички покупки на лентата. Изваждам количката от другата страна и почвам да нареждам обратно покупките вътре.

Добре ама в тоя момент големия дзвер реши да се качва в количката да седне. Да ама....
как се опита да го направи това и хоп.... nazemiata количката се обърна.
 newsm50 #Shocked
Бандитката затисната отдолу под количката, разбойника виси настрани, че му се заклещил (за негово добро) крака вътре и покупките на земята.
 smile3511Аз така, не мога да сваря на кого да помогна по напред, как да повдигна количката, мъжа ми newsm43 готов да се скрие от срам и паниран отвсякъде.

Хеле сколасахме да вдигне количката, връчих на тати ревящия разбойник след преглед че му няма нищо, направих преглед на бандитката и понеже нямаше никакви повреди  smile3513 newsm61 навън от магазина. Тя така - newsm45 а аз така  #Silly
Накрая излязохме навън за да натоварим всичко в багажника на колата и аз като отвързано куче  smile3514 smile3512  341uu - седнах в колата и млъкнах че нямах вече глас.

До нас - разбирах 5 км, не казах една дума. Двамата отзад реват, ние с баща им умряхме от  срам и месеци наред не посещавахме тоя магазин.
Чак в къщи се поуспокоих малко и четох едно конско на бандитката и плаших с линейки и бинтовани глави. Слава Богу беше малкия дявол newsm48

Дано да сте се посмяли малко че аз чак сега мога да се смея на тази случка Wink

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ей мами никой ли не може да помогне с инфо тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29267.0

# 26
  • Мнения: 3 743
Видях темата, но за съжаление не знам нищо по въпроса  Sad

# 27
  • Мнения: 4 244
Беше коментирано преди това някъде ,ама не мога да се сетя как се казваше темата

# 28
  • Мнения: 2 543
Здравейте, момичета!
Напоследък ме нямаше, защото напипахме страхотен компютърен вирус и направо ни се разказа играта. Няколко дни направо не бях на себе си от щетите, които ни нанесе този гад! Сега уж нещата се нормализират, обаче все още нещата не са като хората и май ще правим нов формат ooooh!. Влизах тук и четях набързо как сте, обаче бях като вцепенена и не можех да пиша. Така че, на патерица ви честитя празниците, които съм пропуснала и ви желая да ви подминат всички вируси (компютърни и не само)!  bouquet
Много се тревожа за бебето на Тея. Направо не мога да спра да мисля за тях. Влизам по 100 пъти да проверявам за новини и като няма нищо направо супер се разтревожвам!
"Стройна фиданке" ( Wink)какво става с работата? Разкажи ни нещо! Как е каката? По-добре ли е вече?

# 29
  • Мнения: 4 244
"Стройна фиданке" ( Wink)какво става с работата? Разкажи ни нещо! Как е каката? По-добре ли е вече?
Абе тя е по добре, ама няма оправяне и това е. Сега се обадих до клиниката да и взема час за контролно ЕЕГ - чак след 2 месеца. Миналата година и правиха след безсънна нощ и откриха някакви отклонения, типични за епилепсия, но тъй като няма още проявена, само ще я контролират. Дано да няма нищо сега.
За работата - ще чакам до сряда, определиха ми ден за да пробвам работата в клиниката и те да ме видят в движение, както се казва. После ако съм се представила както трябва, ще ме вземат, на което много се надявам.

Общи условия

Активация на акаунт