слънцезащитна козметика за бебе

  • 8 234
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Само Мустела-50+ съм ползвала.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Ще следя темата Peace
На мен педиатърката ми каза, че още е малка да я мажа с такъв крем. Просто да не се излага директно на слънце  Peace
П.П. А и има пъпчици по лицето, та допълнително не е подходящо засега...

# 17
  • София
  • Мнения: 293
Аз съм му купила на Бюбхен 30 фактор, защото цялата ни козметика е на тази фирма и съм много доволна. За сега не сме го ползвали, а и четох някъде, че слънцезащитни продукти - след 6-ия месец. Ние сме на 4 и ще почакаме. Като гледам и времето какво е  за сега няма нужда.

# 18
  • Мнения: 1 674
Аз използвам от серията  Клоран -  фактор -30.Ползвам го рядко.

# 19
  • Мнения: 1 873
Ползвам от ранна пролет до есента.Доволна съм от Бюбхен, Мустела и Себамед.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Ползвах от самото начало - той се роди в най- голямата жега и яко слънце миналото лято, а и двамата с татито сме бая белички, бебо, уви, също има много бяла кожа... Клоран или нещо подобно е кремчето, специално за малки бебета - с минерална защита, не с химически агенти.

# 21
  • Мнения: 660
Да, слагам при всяка разходка, когато има повече слънце. Ползвам Виши, детски, с фактор 50+. Доволна съм за сега, не са се появявали пъпчици от крема. Слагам на лицето, а на крачетата и ръчичките- когато са открити.
Отделно само при силен вятър, без слънце - имам един на Нивея, специално за ветровито и по-лошо време.

# 22
  • Мнения: 5 401
Да, слагам при всяка разходка, когато има повече слънце. Ползвам Виши, детски, с фактор 50+. Доволна съм за сега...
Отделно само при силен вятър, без слънце - имам един на Нивея, специално за ветровито и по-лошо време.

Точно така правя и аз, с тази разлика, че не мажа ръчичките, защото постоянно са в устата..  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 660
Да, слагам при всяка разходка, когато има повече слънце. Ползвам Виши, детски, с фактор 50+. Доволна съм за сега...
Отделно само при силен вятър, без слънце - имам един на Нивея, специално за ветровито и по-лошо време.

Точно така правя и аз, с тази разлика, че не мажа ръчичките, защото постоянно са в устата..  Simple Smile

Да, разбира се. Имам предвид, че слагам нагоре от китката. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 103
Ние сме по големи и се мажем използвам Бюбхен и Нивея.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Мажа го със слънцезащитен крем на Клоран, но не всеки път. Винаги се сещам за него, когато вече сме навън  Crazy.

# 26
  • София
  • Мнения: 978
Мажех синът си с Клоран миналото лято и съм много доволна, тази година пак така, като се оправи времето

# 27
  • София
  • Мнения: 3 249
Миналата година мажех дъщеря ми с Нивея 30 фактор. Тази година смятам пак да използвам слънцезащитна козметика (и чакам слънцето с нетърпение), още повече че в момента малката не търпи никакви шапки на главата си и си е изложена на слънцето директно!

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да ползвам и до годинка и след това.Всеки ден мажа лицето и ръчичките преди излизане.
Ползвам Виши. Peace

# 29
  • Мнения: 99
На нас педиатърката ни препоръча Дейлонг Микросън. Каза, че трябва да си правим вече слънчеви бани, но само сутрин и намазани. Само дето времето взе, че се развали. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт