ВРАЦА - 16

  • 10 439
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 425
Първо добре дошла на mama tan4e, дано да ти е приятно за напред в нашия отбор  Wink
Аз няма да мога да дойда на срещата. Като се наканим за среща и вземе че дойде някой роднина и нямам възможност да присъствам. Та утре  ще идва бабчето ми и ще и обърна внимание, а другата седмица обещавам да се разберем пак.
Ние днес бяхме в Лятната градина на Триумф и голям кеф беше. Там има две люлки за бебчовци, пързалка, пясъчник и две надуваеми кошарки за бебоци. Денем няма почти никой и всичко беше на Валя, а вечер става лудница от деца. Но май е само за клиенти на заведението. Много сме доволни и ще ходим по-често там. Лека вечер ви желая.

# 46
  • Мнения: 117
Първо добре дошла на мама Танче! Много се радвам, че се увеличаваме. Hug
После- да ви се оплача. Днес на прегледа ми казаха- Ами всичко си изглежда спокойно, тоновете на бебето са си добре и не страда. То не че не ме радва това, че то е добре, но факта че не иска да излезе ме побърква. И тъкмо си мислех, че ще ми каже че в петък като ме приемат( ако не се размисли бебока да излезе само до тогава) ще ми предизвикат раждането и тя докторката ми обясни...Ами като те приемат ще слушат тоновете на всеки 6 часа и до петия ден ако не си родила ще предизвикат раждане Shocked Shocked Цели 5 дни ще стоя в болницата докато предизвикат раждане #Crazy Sick Стига дееееееее  Tired ooooh! Тоя бебо още от сега ме е замъчил с излизането си... молете се да поиска само, че не ми се стои в болница толкова време Cry
Иначе телефона ми го има Мимка, а и аз нейния също. Като имам новина (дай Боже да е утре примерно  Mr. Green ) ще й се похваля непременно, а тя на вас ще каже Party

# 47
  • Мнения: 2 425
Ако продължаваш да се тормозиш, наистина ще излезне  Rolling Eyes Примерно мъжете, цял живот се опитват да влязат там от където са излезли  hahaha Ще стане, само имай малко търпение  Peace

# 48
  • Мнения: 117
То търпението вече ми е на изчерпване Crazy Всички като ме видят и те все викат...айде де кво направи ти Rolling Eyes Ами нищо де... въргалям си се още  hahaha Ама хич не ми е до смях вече- 5 дни след термина Cry Той баща му си е заплюл утрешната дата и дано да е познал, че каква мъка ме чака в тая болница...не ми се мисли ooooh!

# 49
  • Мнения: 41
mi6ence стискам палци да е утре, ама то си е божа работа

# 50
  • Мнения: 556
на мен в 13:00 на суми ще ми е удобно  Peace ако искате така да се разберем?само да е хубаво времето

# 51
  • Мнения: 41
аз мога по късно после ще се включа предполагам че маршрута е един и същ

# 52
  • Мнения: 6
здравете, извинявам се че не пиша често но моето дзверченце не ме оставя на мира. Много е ревлив и почти не спи през деня даже и на вън Sad Днес бяхме на консултация - вече сме 5.100кг но не ми казаха колко см е пораснал. Да ви се оплача от лекарката - нищо не ни обяснява като хората, биха ни първата ваксина и въобще не ми казва че не трябва да го къпем, не ми каза колко сме пораснали и непрекънато говори по телефона абе  newsm11, но важното е че сме добре въпреки плача и неспокойния сън.

# 53
  • Мнения: 6
mi6ence пожелавам ти както моето бебе е неспокойно и плачливо така твоето да е спокойно и поспаливо smile3521

# 54
  • Мнения: 2 425
Я кажи коя е тази докторка? Да я слагаме в черния списък

# 55
  • Мнения: 41
да сериозно кажете кои са добри и кои не стават, за да знаем към кои да се насочим, че аз както не съм от града и не ги знам newsm78

# 56
  • Мнения: 728
Ние ходим при Янчев. Аз съм много доволна от него, колкото пъти съм му се обаждала за няма нищо, човека нито веднъж не ни е отсвирил (даже веднъж му звънях по нощите, нали съм си паника, а то се оказа фалшива тревога Blush ). Изобщо много е учтив и добричък. Единствено където е привърженик на ранното захранване, но при нас като видя, че си наддаваме добре и сме само на кърма ни каза чак от другия месец да захранваме (това беше на миналата консултация).

# 57
  • Мнения: 2 425
И аз съм при Янчев и съм много доволна  Peace

# 58
  • Мнения: 301
Аз искам да сложа Якимова в черния списък .Когато родих Миранда не бях добре запозната с лекарите и в родилното ми препоръчаха нея,а то какво се оказа "бройкаджийка"Гледа колкото се може повече пациенти независимо от това,че няма време за тях и като отидем при нея с час се чакаше по два часа ,а пък като влезеш вътре те оправя за една мин.Никакви обяснения .Абе щом ми каза на втората седмица след раждането когато бебетата тр да ядат по-50-70 г мляко тя каза да я дохранвам защото не и стигало .А аз от едната гърда изцеждах по 120г #2gunfire
Изтърпях до раждането на Марти и ги записах и двамата при Петя Василева.Страхотна е и съм много доволна от нея.
Аз днес съм на зъболекар Cry
_baby колелото го караме в у-ще Ботев или в ДНА ,зависи от времето с което разполагаме
Bubeto79 не така с комплиментите да не взема да се възгордея Embarassed
Нали знаете че Миранда тренира спортни танци .Та исках да кажа че вчера ме сюрпризираха че ще имат концерт на 27 в Младежкия дом ,а на 31.05  в ДНА в лятната градина на ресторанта.
Е ,да ама ние заминаваме на 31.05-сутринта, значи не мога да се насладя на това за което е работило детето толкова време

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 08:54 от ZuzyM

# 59
  • Мнения: 117
Добро утро, момичета!
mi6ence пожелавам ти както моето бебе е неспокойно и плачливо така твоето да е спокойно и поспаливо smile3521
Много ти благодаря за пожеланието- искрено се надявам да е така... но първо нека да дойде  Grinning
Пожелавам ти и твоя бебо да се поуспокои и да не те тормози толкова Hug Може коликите да го мъчат много Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт