Какъв цвят бяха очите на бебетата ви при раждането?

  • 6 464
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 753
Когато се роди бебо беше с мастиленосини очи, сега пак са сини, но по-светли...

# 31
  • Мнения: 3 069
Виктор се роди със замъглено сини очи и до третия месец се избистриха до тъмно синьо.

# 32
  • Мнения: 630
Голямата принцеса е синеока - роди се с теменужено сини очи. И аз и мъжът ми сме с кафеви, имаме една синеока баба и един зеленоок дядо - всики останали са с тъмни. Малката принцеса и тя за сега е синеока, но още се кърмим - та не знам.

# 33
  • Мнения: 8 999
Мътно лилави. Сега са хамелеони - вечер и през облачни дни са светло кафеви, а на слънце и край вода - зелени.

# 34
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми се роди със сини и в момента са такива,синът ми със сини в момента са пъстри

# 35
  • Мнения: 1 586
Хриси се роди със сини очи, сега потъмняха,уж са кафеви но на на моменти сякаш и синеят,незнам как да ги опиша.Иначе аз съм с тъмни а мъжът ми със сини!

# 36
  • Мнения: 11 003
Роди се със синьо-сиви очи, сега са кафеви с пъстри точици.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Нашето мъниче засега е със сини с кафяво петънце в едното. Аз съм синеока, а таткото е с кафеви очи. Ще я видим, като порастне  Peace
А иначе единственото невъзможно, според решетката на Панет, е синеоки родители да имат дете с тъмни очи  Wink Просто няма от къде да дойде доминантния тъмен ген...

# 38
  • Мнения: 378
синьо-сиви,сега са кафеви

# 39
  • Мнения: 1 243
Дъщеря ми се роди със сиви сега са сини Grinning

# 40
  • Мнения: 164
роди се със сини-такива са и до днес (моите са кафеви а на баща и сини)

# 41
  • София
  • Мнения: 7 097
единствения човек със сини очи е свекито.Може ли детето да има сини очи?

Може, да.
При нас е така - аз и мъжът ми не сме синеоки, но бащите и на двама ни са, също и бабите ми, в резултат на което дъщеря ни е синеока. Още при раждането очите й бяха сини, но по-тъмни от сега.

# 42
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Кафяви

# 43
  • София
  • Мнения: 4 397
Да може да има сини очи  Peace
Синът ми се роди с сини очи и сега са му такива кристално сини  Heart Eyes
Дъщеря ми се роди с сивкави още са и някакви такива не мога да ги определя.
С мъж ми сме с тъмни очи, на майка ми цялата рода е с сини очи, а майка е с кафяви, баща ми беше със сини очи. Родителите на мъж ми са с тъмни също, брат му е със сини.

# 44
  • Монтана
  • Мнения: 220
Родиха се със сини очи-на баткото сега са кафяви,като моите,а на малката-пъстри,като на баща ́и.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт