интимен проблем

  • 1 430
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте. Искрено се надявам да успея тук да получа някакъв успокоителен отговор  Praynig
Аз съм на 27 г. и от 2 месеца излизам с приятеля ми, който е на 25г. за това време не сме имали много време да останеме на саме. Случвало ни се е 3 пъти. И трите пъти всичко вървеше прекрасно в началото, той е готов за ........ и когато дойде момента той не може да се изяви сексуално. Първият път решихме, че е от преумора /работата му е доста натоварена/. Вторият път също, но три пъти така вече ме притеснява. Най-вече защото за тези два месеца той не е водил полов живот - все си мисля, че при това положение, не зависимо от умората, не би трябвало да има проблеми.

Много ви моля да ми помогнете, тъй като за пръв път ми се случва такова нещо  Praynig Praynig Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 783
Това е проблем, в който никакъв форум не може да ти бъде полезен. Причините могат да бъдат толкова разнообразни, всичко в секса е толкова относително и индивидуално, че най -много да получиш съвет, който повече да навреди, отколкото да помогне.
Следвай си интуицията и успех! Ако не успеете да разрешите проблема, обърнете се към сексолог.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Може да е от превъзбуда,или от притеснение.Все пак сте само от два месеца заедно,нямате 10 годишен стаж.

# 3
  • Мнения: 2 149
И аз не смятам, че е чак толкова притеснително явление. Вие защо като сте магарета Mr. Green /майтапче/ на по 27 и 25 години не можете да останете насаме? Не сте ученици , които живеят при мама и тати все пак. Ако пък е така, то ви предлагам най-сериозно да си намерите тих хотел, да излезнете, да хапнете по нещо и после фют! - сами в хотелска стая - няма кой да чука, да хлопа, да звъни и да пита. Мъжете при един фал стават чувствители /освен ако не са някакви дебили/ и е нормално после да се шашка всеки път. Това затваря омагьосания кръг.
Ти е добре да си по-активна, да му дадеш явен знак, че го харесваш и че споделяш притесненията му. Значи при всички положения той те харесва и ти му действаш възбуждащо, но понякога това се случва и тук е мястото жената да вземе инициативата в свои ръце.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Може да е от превъзбуда,или от притеснение.Все пак сте само от два месеца заедно,нямате 10 годишен стаж.
Съгласна съм. Прекалената възбуда може да има обратен ефект. Но това е само една от възможните причини. Както и да го разглеждаме е ненормална ситуация за един здрав мъж на 25 год.

# 5
  • Мнения: 2 149
Да, всъщност на 25 ако не прекалява с алкохол, някакви дроги ако не взима, и ако е здрав, не би следвало да има подобен проблем.

# 6
  • Мнения: 686
Алкохола в големи дози може да попречи,но в по умерено количество може да помогне,да го накара да се отпусни.
Лошото в такива случаи е ,че се получава нещо като омагьосан кръг.С всеки следващ път той се притеснява да не се случи отново и това може да е единствената причина,за да не успее.

# 7
Ти е добре да си по-активна, да му дадеш явен знак, че го харесваш и че споделяш притесненията му. Значи при всички положения той те харесва и ти му действаш възбуждащо, но понякога това се случва и тук е мястото жената да вземе инициативата в свои ръце.

след първия случай той наистина се беше притеснил доста. при вторият ни опит аз се постарах да му покажа, че го желая, че ме привлича, че поех инициативата. тогава всичко започна страхотно и после пак се повтори същата случка. третият път беше по същия начин. аз за това се притеснявам.

Да, всъщност на 25 ако не прекалява с алкохол, някакви дроги ако не взима, и ако е здрав, не би следвало да има подобен проблем.


за това с алкохола не се бях замисляла  Thinking
в същност през тези два месеца му се бяха събрали няколко повода за празнуване /ражденни дни и т.н./ и при тези сбирки си е пийвал повечко - дали е възможно да е от това  newsm78
и като се прибави 6 дневна работна седмица + изморителната работа + недоспиването може наистина да има такъв ефект  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 85
А какъв точно е проблема - не му става или неможе да свърши?Това има голямо значение?

# 9
  • Мнения: 2 149
Без да искам да гадая , но обикновено уж им става и после като им омекне и увисва безпомощно гледайки земята Thinking
Иначе ако не може да свърши е друго нещо, даже бих го опредленила като по-кофти явление.

За пиенето, не исках да кажа, че като пийне няколко пъти и ще получи проблем с мъжеството си, имах предвид, че млади мъже, които ходят с тесни дрехи, изкуствена материя на бельото, подпийват често, не се хранят качествено, не се грижат най-общо за здравето си и водят безразборен или непредпазлив полов живот често пъти и съвсем млади страдат от полова немощ.

Знам за случай, в който мъж на 33, видимо в прекрасно състояние не можа да стигне до акт с приятелка, чак ми стана странно, но не съм имала подобен случай и пиша и обсъждам само от това, което съм чела и слушала, както и обсъждала. Явно поколенията стават все по-кекави.

Общи условия

Активация на акаунт