"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 13

  • 11 534
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 290
Добро утро и от мен Simple Smile . Аз малко се позагубих , щото почнах нова работа , изпити имам ... и едвам ви изчитам и е остава време да пиша.

Djindjari  честито ти мом4енце . Много се радвам за теб.

Добре дошли на всички нови мацки.  Hug

Деси , видях че си писала за млякото с ягоди . Не разрах само , дали по принцип не е добре да се комбинира млякото с ягоди или заради блоковете не е добре . Примерно ... ако се яде мляко с ягоди и допълнително протеини ?

# 46
  • Мнения: 572
Добро утро на всички мацки от мен!
Режимна неделя на всички и поздрави на новодошлите!
^desika^, абе маце, не знаех, че учиш ... къде, какво, на колко годинки си ?
 Crazy много въпроси, ама позволявам ти да не отговаряш на всички Simple Smile

# 47
  • Мнения: 649
^desika^, абе маце, не знаех, че учиш ... къде, какво, на колко годинки си ?
 Crazy много въпроси, ама позволявам ти да не отговаряш на всички Simple Smile

Ами в момента си карам магистратурата, защото след като завърших реших да си почина малко. И от миналата година записах пак. Иначе уча в УНСС - Маркетинг. Въпреки, че е пресилено да кажа уча при положение, че ходя само по изпити и за първи път там си виждам преподавателите  Embarassed Ама няма начин, трябва и да се работи , а от работа не мога да излизам мн мн, че шефа писка.

Виктория мляко с ягодки не може да комбинираме за съжаление. Потвърдиха го и момичетатадет са по-вещи в занаята   Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 572
desika, мерси за отговорите Simple Smile и аз съм там
Момичета да се изфукам бе ... за една седмица -900 грама .. ама да си кажа хапвам бая непозволени неща  ooooh! така че не го считайте , че е напълно от режима.
но аз съм си доволна от резултатите Wink

# 49
  • Мнения: 1 218
Добро утро муцунки  Hug

hayasy, благодаря за кафенцето, многоооооооо ми хареса. И пак си помислила за  мене , трогната съм от вниманието  Hug Hug
И никой не е пипал от  калоричната храна, ммммммм всичката е за мене  Crazy Blush

iletovp    Joy Браво миличка, ти си нашата скрита лимонка  Joy
Виждаш ли колко е лесно при тебе ... отслабването върви като на шега   Party Много ти се кефя да знаеш  Peace

Айде отивам да си разхождам дебелия гъзец из алеите покрай  моренцето. Тук днес отново си е лято  и ми е едно слънчевко на душицата  newsm68
newsm44

Чайки от мен засега и да сте режимни ЕЙ  Naughty  Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Здравейте и от мен. Аз съм вече 4-ти ден режимна, но започна да ми се вие свят и да ми причернява, и съм като цяло много отпаднала. Говорих с Оги, пита ме какво ми е менюто последните 2 дни и каза, че всичко било наред. Все пак съм малко притеснена, защото пък кърмя - то не е една беля Wink. Има ли някой, на който да му се е случвало нещо подобно и какво е правил?

# 51
  • Мнения: 572
Здравейте и от мен. Аз съм вече 4-ти ден режимна, но започна да ми се вие свят и да ми причернява, и съм като цяло много отпаднала. Говорих с Оги, пита ме какво ми е менюто последните 2 дни и каза, че всичко било наред. Все пак съм малко притеснена, защото пък кърмя - то не е една беля Wink. Има ли някой, на който да му се е случвало нещо подобно и какво е правил?
на мен ми пада кръвното когато съм на 100% режимна.
и аз го бях задавала тоя въпрос ама другите мацки на които се е случвало не бяха забелязвали дали е точно от режима ..
и аз си го обясних така - не сега не съм 100% режимна, не ям мн повече отколкото ми е в листите, но се чувствам добре и реших, че може просто да си е на психологическа основа ... знам ли Simple Smile
кк, на колко блока си ти?

# 52
  • Мнения: 649
iletovp ти какво учиш в УНСС и кой кус си?

Djindjari а така разходи се и за нас. Аз днес няма да имам възможност , а пък и времето тук е кофти. Имам чувството, че всеки момент ще завали.

kk аз имах същия проблем в началото. Много ми се виеше свят и се чувствах адски отпаднала над седмица, но не мога да кажа дали е от режима. Просто тогава ми се беше натрупала и доста умора.

# 53
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Здравейте и от мен. Аз съм вече 4-ти ден режимна, но започна да ми се вие свят и да ми причернява, и съм като цяло много отпаднала. Говорих с Оги, пита ме какво ми е менюто последните 2 дни и каза, че всичко било наред. Все пак съм малко притеснена, защото пък кърмя - то не е една беля Wink. Има ли някой, на който да му се е случвало нещо подобно и какво е правил?
на мен ми пада кръвното когато съм на 100% режимна.
и аз го бях задавала тоя въпрос ама другите мацки на които се е случвало не бяха забелязвали дали е точно от режима ..
и аз си го обясних така - не сега не съм 100% режимна, не ям мн повече отколкото ми е в листите, но се чувствам добре и реших, че може просто да си е на психологическа основа ... знам ли Simple Smile
кк, на колко блока си ти?

Не ми е казвал на колко блока съм, но по мои изчисления са 7. Закуската е от лист 1, обяда от лист 2, следобедната е като първата и вечер съм от лист 2 и лист 1, преди сън пак от лист 1. Но тъй като вкъщи вечеряме късно към 8.30 - 9:00, закуската преди съм си я хапвам към 18:00 h.

# 54
  • софия
  • Мнения: 290
 kk  стандартна ти е диетата , като на всички останали , 8 блока . 1сутрин +2 обяд +1 след обяд +3 вечеря + 1 преди сън =8. Тя диетата далеч не е индивидуална , индивидуалното е в това кой какво обича и кога яде повече - на обяд или вечер , Тук някой преди беше казвал ,че като кърми хапва повече блокове..
 А за виенето на свят , на мен ми се струва че ви се случва на психична основа . Така си мисля аз , това не значи че не може да е от друго. Може количеството да е малко .. . Просто аз така си обеснявам ,че си мислиш , сега....на диета съм , ям малко , сега няма да имам енергия . А то всъщност нито се гладува , нито се лишава кой знае колко организма от полезние неща ..  Другото дето си мисля е ,че си хапваш повечето блокове вечер . Т.е. цял ден ядеш малко, когато изразходваш енергията и имаш нужда от нея , а вечер си наваксваш . Пробвай да си рамениш обяда и вечерята , това е по добър вариант според мене

# 55
  • Мнения: 572
kk, кърмиш ама много малко блокове ядеш според мен .. чак ми е странно..
може би Виктория е права!

^desika^ - 2 курс съм ...счетоводство  Sick  Sick  Sick

Джинджи - а така кефи се сега, че пак ми се задават проблеми и дано удържа фронта ... писва ми  #Cussing out  #Cussing out

# 56
  • Мнения: 77
Привет на всички и от мен! Hug Hug Hug
Хапвам много вкусна и ГОЛЯМА вечеря, та реших да я споделя с вас:
гювече от 160 гр. печени чушки,30 шунка,40 сирене,40 кашкавал с малко чубрица отгоре и в микровълновата за 3 минути.Добавих 300 гр. салата от марули с 1 к.л. зехтин и 1 филийка бонус и стана чудно  Peace и мъж ми това вечеря,ама на него му отпуснах и маслинки.
  bouquet

# 57
  • Мнения: 77
Добро утро и от мен Simple Smile . Аз малко се позагубих , щото почнах нова работа , изпити имам ... и едвам ви изчитам и е остава време да пиша.

Djindjari  честито ти мом4енце . Много се радвам за теб.

Добре дошли на всички нови мацки.  Hug

Деси , видях че си писала за млякото с ягоди . Не разрах само , дали по принцип не е добре да се комбинира млякото с ягоди или заради блоковете не е добре . Примерно ... ако се яде мляко с ягоди и допълнително протеини ?
Вики, Hug
Можеш да комбинираш мляко с ягоди,но трябва да добавиш протеин и мазнини  newsm78 - така например ако ядеш 200 гр. мляко с 120 ягоди, можеш да добавиш 50 извара (или 1 яйце примерно) + 2 ореха (или 6 бр. други ядки)

# 58
  • Мнения: 153
Момичета,

имам въпрос за тиквичките.
По колко грама има в лист 1 и в лист 2, тъй като при мен не са включени.

Сега хапвам малко печени, но тъй като не знаех грамажа със сигурност не е както трябва вечерята ми.
Откъм лист 1 съм ОК с въглехидратите, но от лист 2 малко на око ги наместих.

# 59
  • Мнения: 572
Момичета,

имам въпрос за тиквичките.
По колко грама има в лист 1 и в лист 2, тъй като при мен не са включени.

лист 1 - 240 гр
лист 2 - 480 гр
айде успех!

Общи условия

Активация на акаунт