Тайната на дългата и здрава коса - 34

  • 31 803
  • 408
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 496
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Въх и брях. Мали. Ти направо ме срина, ти казвам. Едвам се вкопчих с нокти в клавиатурата... Shocked

# 31
  • Мнения: 446
Шушулче, страхотна коса!
Поздравления!  bouquet

# 32
  • Мнения: 153
най вече yes
иначе мойта косица остана най доволна от както започнах да използвам готови маски за коса и взе да расте  4470, а иначе съм пробвала и  с по скъпи препарати и най евтини даже и хининова вода иииииииии нищо  no така че за всеки е индивидуално

# 33
  • Мнения: 603
Шушулче , страхотна коса! Просто .. красота!   bouquet   bouquet Много ми харесва!
Anelia85, не нищо не правя специално за цвета. Косата си поддържам с маската.   bouquet
SLADYR4E , изправянето 1 път всяка седмица от където и да го гледаш си е мъчение за косата.. аз лично се изправям също често, но да речем на 2 седмици веднъж. Но не винаги е така. Използвам преса с керамично и тефлоново покритие и препарат преди това за предпазване. Но все пак това са си много градуси.Но като си поддържаш косата можеш да си позволяваш такива глезотийки от време на време. Аз след изправяне винагиии слагам маска.  Sunglasses Peace

# 34
  • Мнения: 758
Шушулче много хубава коса и достааа дълга!а имаш ли снимка на идеално правата ти коса?
УсMuBka  как така маска след пресата?аз правя всяка седмица дом.маска,а в сряда слагам някаква купешка!обаче аз ползвам сешоар 2 пъти в седмицата и за това се ограничих с пресата да я ползвам 2 пъти я месеца!за този месец до сега съм се изправяла само 1 път!
dessy_g  би ли казала името на бебешкия шампоан който си си взела?цена?

# 35
  • Мнения: 965
Шушулче, не можеш повеве да искаш... дългата прелест, която топли гърба ти направо предизвика в мен ефекта WOW  Hug

Даже "добро утро" забравих да кажа.. . като се има предвид, че то станало обяд  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 365
Шушулче,  newsm09
и аз искам такава коса...
Косата ми е много мекичка и обемна и днес и има страхотен блясък, щом скъпия още сутринта ме забеляза... newsm03 А шампоана е на Mil Mil и е с кайсия /много вкусно мирише/, цената е около 3,00 - 3,50лв. и е 400мл. На мен лично много добре ми изми маската и дори ми поскръцна косата между пръстите, а това ми се е случвало за последно много отдавна, отпреди да започна да я боядисвам... newsm53 Знам, че не е хубаво да се ползват бебешките шампоани, защото детската косичка е съвсем различна от нашата, но си мисля че може би е и много безобиден - все пак е за бебета... На мен ми харесва засега, като омръзне съм си взела на Орифлейм с кокос, който също мирише божествено. Просто в момента съм на тема кайсия...  newsm03

# 37
  • София
  • Мнения: 1 877
за пресата прочетох по-горе, мисля че е добре най-много веднъж на 4,5 миения и то само след нанасяне на защитен спрей.

# 38
  • Мнения: 1 365
Имам приятелка фризьорка, която е с коса под дупето. Красива гъста и дълга коса и тя на всяко миене, което е на 3-4 дни си прави преса в корените, за да има обем, а останалата я изправя с пресата. Вярно, че пресата й е професионална, керамична и т.н., но тя не се оплаква от косата си. Единственото, което прави е, че слага бадемово масло 1 или 2 пъти в месеца.../мисля че съм споделяла вече/ но наистина косата й е перфектна. Hug

# 39
  • Мнения: 5 173
Шушулче много хубава коса и достааа дълга!а имаш ли снимка на идеално правата ти коса?
моята коса никога не става идеално права, пък и на мен не ми харесва. Нямам такава снимка, съжалявам

# 40
  • Мнения: 603
SLADYR4E. имам в предвид , че след като си я направя с преса си правя маска- домашната, като дойде време да си я мия / за да я подхраня/А сешоар  въобще не ползвам и купени маски също. Пресата ми е с керамично и тефлоново покритие и съм много доволна, с препарат за защита просто е идеално!

# 41
  • Мнения: 758
УсMuBka и аз така правя!
Шушулче как я изправяш тази дълга коса?няма проблем,нищо че нямаш такава снимка,така също ти е мноого добре!
Деси мерси мила!а като го пробваш шампоана от Орифлейм с кокос,ще чакам отзиви!

# 42
  • Мнения: 1 365
Аз съм изхабила вече няколко опаковки от шампоана на Орифлейм. Много е мек, дори може и без балсам след това да разрешиш без проблем, затова си го взех, защото ми харесва...  Hug

# 43
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Видяхте ли защитния спрей за коса"Таити" на Ейвън?Дали ще е хубав?Незнам колко ще защитава,но поне мирише прекрасно.А някой ползвали вече новата маска-балсам на Гарние за моментално възстановяване?

# 44
  • Мнения: 758
направи си маска от-кокосво масло,зехтин,мед,жълтък,канела!след акто я измих сложих кристали и хин,вода и намачках с пяна-оставх я сама да изсухне без да я суша.сега косата ми е на невероятно къдрици!мноого съм доволна,нито съм я горяла,а стои толкова хубаво!


а това на мерих за кокосвото масло!може да е полезно на някой!източник-ОРИФЛЕЙМ! Peace

Кокосовото масло съдържа естествени подхранващи съставки, които овлажняват кожата в дълбочина, и антиоксиданти, които защитават кожата от вредното влияние на свободните радикали. Освен това маслото от кокос е богато на лауренова киселина, добре позната със своите антивирусни и антибактериални свойства. Често маслото от кокос се използва за направа на сапуни и други козметични продукти, тъй като то е една от най-здравословните съставки, които човек използва в своята ежедневна грижа за кожата. Малките молекули на кокосовото масло позволяват неговото бързо абсорбиране и правят кожата и косата меки и нежни.




Общи условия

Активация на акаунт