В Търново и региона слънце пече,много е добре,ходи ни се на море!

  • 16 977
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 13
Става, става, ти ще ни заведеш, да не се изгубим по пътя някъде...
Само ако може да се уточним за ден и час.... Rolling Eyes

# 301
  • Мнения: 884
Става, става, ти ще ни заведеш, да не се изгубим по пътя някъде...
Само ако може да се уточним за ден и час.... Rolling Eyes
Казвайте как ви е удобно...Аз съм с гледачка от 9.30 до 16.30, и май в рамките на тези часове ми е най-удобно. Ще съм с такси, така ,че за мястото -както решите. Ако е след този час, такситата не искат да ме товарят с количката #2gunfire, но аз мога моите  да ги пратя на Сиска , примерно...само за биричката ще ме е яд...

# 302
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Ох, аз за среща трудно ще се класирам, ами може някой да ми даде банкова сметка, да преведа там парите, че така ще ми най-лесно!

# 303
  • Мнения: 884
pepi111, ще питам в Мулти-мама дали имат сметка и ще ти пиша ЛС. Лека нощ на всички!

# 304
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ако,в Мулти мама нямат сметка ще се обадя на Ирена да я питам Peace
Стискай те палци утре се върщам на работа след 2.9 м. отсъствие и ми е меко казано спечено/вълнувам се като на първа любовна среща Crazy/

TIHA VODA,може и да намерим още една-две проходилки Peace

# 305
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Дайте ми някакъв адрес или банкова сметка и аз да изпратя някой лев. А колкото до проходилките, събрах от Свищовските мами още две и чакам трета  Simple Smile

# 306
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Siska,  Rolling Eyes стискам палци, и на мен хич не ми се връщаше на работа, но си има и забавните аспекти - хора виждаш, занимават те с глупости и т. н.
Черпя те едно пепси за кураж

# 307
  • Мнения: 884
Ако,в Мулти мама нямат сметка ще се обадя на Ирена да я питам Peace
Стискай те палци утре се върщам на работа след 2.9 м. отсъствие и ми е меко казано спечено/вълнувам се като на първа любовна среща Crazy/

TIHA VODA,може и да намерим още една-две проходилки Peace

Ами отговориха от Мулти-мама, обаче става адски сложно. Един от принципите на проекта е да не се дават пари, а само материарно да се подпомагат майките, а после, когато вече не се използва, тази материална помощ да бъде предадена на друга тризнашка майка...Ако пратим паричките по тяхна сметка, те ще купят столче, ще трябва после да го пращат... Тъй като от Търновските майчета има достатъчно желаещи да се включат Hug, предлагам и аз да ги пратим директно по сметка на Ирена. При мен има 30 лв, т.е необходими са още 22лв . Така че Сиска, питай я за сметка...Ако сте навити, бих могла да дам и моята-не може да няма начин да не си съберем паричките на едно място-един баир ни дели все пак Joy...

# 308
  • Мнения: 51
Здравейте момичета, имам голямо желание да покажа вашия красив град и околностите на моите деца.Мисля да останем 2-3 дена, включвайки съботния ден, за да гледаме шоуто на Царевец.Но не съм сигурна, че го има всяка събота.Ако можете да помогнете с информация?А и с идеи, къде да отседнем наоколо и да има басейн-да не е супер скъпо..Какво не трябва да пропускаме в разходката?Благодаря ви предварително

# 309
  • Мнения: 280
Здравейте,момичета  и момчета!

Преди седмица бяхме на гости във вашия град и играхме със сина ми в градинката в центъра.Заприказвах се с няколко мами и много си мисля,че поне някои от тях пишат тук.За съжаление не си разменихме координати,а искам да се свържа с едното момиче.Запомних само името на бебето и-Бояра.Та,ако някой се разпознае,моля да ми пише едно лично съобщение.

# 310
# 311
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
 Embarassed

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 21:27 от pepi111

# 312
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
 Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт