БЕБЕТА ЮНИ 35 :D

  • 12 951
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 464
nickless® ,мен по-рано ме пробождаше леко в дясно и доктора каза че е маточния кант,и било нормално тъй като той поемал тежестта на матката,сега направо си е шийката,тъй като бебето е слезнало ниско и си усещам пружиниране Crazyговори с лекаря ти ако те притеснява

# 46
  • Мнения: 616
Добро утро   bouquet

# 47
  • Мнения: 3 743
Добро утро и от мен!

Кори, миличка много добре те разбирам за болничните. И мен ме притесняват. Гледах в сайта на НОИ, че не са превели още осигуровките ни за април, то аман от празници. И ако след това, трябва да чакам поне още 2 седмици, значи чак юни месец евентуално ще получа някакви пари Confused. Ама дано поне да го приемат болничния, че ако го върнат, тогава ще стане лошо Close.

Слийпинг бюти, и аз за това се притеснявам за корема, защото сестра ми изкара бременността си също като мен - качи само на корем, беше с огромен корем и после й остана така леко отпуснат, а пък кърми /нали от кърменето се прибирала навътре матката, и. т. н. Дано да е от мазането Praynig. Ама здраве да е бебченцата да са добре, пък то нас нали вече са ни харесали Mr. Green.

Приятна почивка на всички  bouquet!

# 48
  • Мнения: 80
Айде запис и от мен Hug!Много се радвам,че вчера сте си прекарали добре на срещата Peace!Аз пак не дойдох обаче такава депресия ме е обхванала,че не съм за пред хора.
Добре дошли на всички тумбачета дето се позагубиха Hug!Обаждайте се по-честичко вече!

# 49
  • Мнения: 15
Добро утро тумбаланки и от мен  Hug
Гледам говорите си за болки от рода на пробождания ниско долу, и аз ги имам все едно с игла някой ме пробожда в 6ийката на матката,но не е всеки ден и така ме е страх за6тото аз съм оперирана т.е по голяма 4аст от 6ийката на матката ми е изрязана и само се моля вси4ко да е наред Praynig в понеделник 6те я питам мойта доки да се произнесе по въпроса дали е нормално.
дано сте спали добре ,за6тото аз бях дежурна цяла но6т в 00 през 40 мин все едно през деня бях изпила 1на цистерна с вода. Joy
Пак ви се оплаках  Crazy
Хайде после пак 6те намина.Хубав ден и много усмивки  bouquet

# 50
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро и от мен!  Hug Благодарско за темичката на Инчока!   bouquet
Най-сетне ме изписаха, но не знам за колко дни. Двете Галита правилно са писали че бях 10 дни в АГ-Варна. Бях на едни системи, които капят 10 часа, а сега съм само на хапчета. Продължавам да имам контракции, но вече не са болезнени, а и не са както преди на пет минути. И разкритие от три сантиметра си имам, но уж можело да избутаме още малко така. На всичкото отгоре правихме Доплер и той не ми е добър - до бебето не достига достатъчно кръв и затова секциото трябва да е до седмица, за да не рискуваме бебка , видяха момиченце. На всичкото отгоре заради кръвта бебето е изостанало с развитието и ще се роди много малко. Поне като правим запис на тоновете те са добри. Ами май това е около мен. Пазете се всички и ако имате толкова чести и болезнени контракции отивайте на лекар че не е шега работата. Стискам ви палци на всички да остискате колкото можете и да родите по едно хубаво бебче!  Peace

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 10:58 от maia_a

# 51
  • Мнения: 3 663
мая, а ти по каква точно причина лежа в болницата, сори за любопитството  Embarassed но нещо съм изпуснала Sad в смисъл контракции или нещо друго...
моят доплер също не е прекрасен, ако и тоновете започнат да падат като предишния път усещам как... вече дежаву имам  Confused

слийпинг - като четох разказа ти за лагера и си представям на мама екскурзиите с ученици (тя е учител) Simple Smile същата лудница и врява и като цяло май няма значение дали е с деца трети клас или с 10ти Simple Smile все е чудоSimple Smile родителите им ако ги видят няма да си познаят децата Simple Smile

дари7 - моята шийка също е оперирана, правена ми е конизация с лазер преди 4+ години, но с раждането на таня нямаше проблем
слагаха ми обаче преди раждането някакво хапче (не помня какво  Embarassed ) за изглаждане и отпускане на мускулатурата, за да не се разкъсва много, иначе беше ок всичко
дано и при теб така  Hug

рони - да питам как ти се отразяват протеините? пълнееш ли от тях? аз от салата минах на месо + салата + протеин и за 2 дни кило  Shocked че аз ще стана слон до края.. а уж не се дебелееше от протеините...

гледах снимки от срещата, големи сте симпатяги Simple Smile
идната седмица мисля да се прибирам в сф и ако пак си направите среща, ще дойда да досаждам и аз Wink
надявам се няма да сме изпонараждали до тогава Simple Smile

# 52
  • Мнения: 3 743
Мая, много се радвам, че са те изписали и ти пожелавам всичко да е наред докрая и единственият повод за влизане в болница, да е раждането на малкото съкровище.

Тони, аз пък имам раничка на шийката на матката, която откриха при вагиналния преглед в 3-ти месец /стара недобре туширана раничка/, но ми казаха, че няма да има проблем при нормално раждане. Ще питам пак докито, че сменях гинекологът по средата на бременността и ми е притеснено Rolling Eyes.

# 53
  • Мнения: 3 663
гале, аз имах дисплазия 3та степен преди лазерното обгаряне и поизрязаха, не знам точно колко
обаче след раждането на таня тя пак се отвори и сега отново си я имам  Confused
като цяло при раждането единствено това хапче ми беше по-специалното, иначе всичко друго си беше обичайно
но ми го слагаха не заради самата раничка, ами по-скоро заради изрязания участък и това, че покрай него е по-втвърдено и нееластично
раничката сама по себе мисля не е проблем, но не пречи да питаш Wink

# 54
  • Разград
  • Мнения: 377
Тони, аз лежах, защото имам контракции и три сантиметра разкритие. А Доплерът ми го правиха там и така разбрахме и този проблем.
Гали, благодаря, миличка.  Hug Не се притеснявай заради лекаря.  Peace
И аз аскам вече да вляза само за раждането и дано да е след поне една седмица.
Как е Кака Мая? Има ли вести от нея? Тя в коя болница лежи?

# 55
  • Мнения: 3 663
аха
благодаря, мая  Hug

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 83
Запис и от мен Hug
Честно да ви кажа аз още не съм усетила напълно какво е контракцийка-само еднократни пробождания долу под корема,които отдавам на преумората обикновенно Rolling Eyes
Ние почти сме се спряли на модел количка след 3 месечни обикаляния с мъжа ми по бебешорски магазини-Jane Nomad.Неприятно е,че всички аксесоари(вкл.коша за новородено)се поръчват отделно,но се оказа една от най-леките колички и значително просторна вътре.Ако някой от вас има някакво конкретно впечатление от нея ще се радвам да сподели Hug

# 57
  • Мнения: 3 663
малко идиотски въпрос, но .. за какво е кош за новородени, ако количката има напълно легнало положение...  Rolling Eyes

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 83
Ами тази на Jane няма пълно легнало положение и затова се поръчва кош или кошница(незнам кое  е по правилно да се каже),която между другото става и за кола

# 59
  • Мнения: 60
аз си бях обещала тая бременност да не изпадам в крайности, но нещо пак почвам да побеснявам.
Тия малоумници от ЖК за кво взимат пари от здравната каса - да ме теглят, мерят кръвното и обиколката на корема. Три МНОГО важни неща, дето всеки може да си ги направи в къщи.
А наистина важните неща започват да ги правят като вече леко са отървали влака. Ами ако съм от Блъсково и нямам никаква информация що е Доплер или мерене на тонове кво правя тогава. Оставям се на автопилот и квото сабя покаже.
Пък се накъсват да ми тръбят по всякакви медии за превантивни мерки и профилактики.
Е как да си ги превантивя тез мерки - срещу 50 лв месечно. Ми не всеки има тая възможност. И само като си помисля в/у ква цифра ме осигуряват мойте немски шефове ......
Нещо поизбухнах ама пак успях да бъда не толкова груба ...
Приятен ден
Тука най-после слънце се показа

Общи условия

Активация на акаунт