Предложения за легло?

  • 4 746
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 190
Ако сега очаквах бебе и трябваше да избирам легло бих купила преносима кошара, предимствата са: можеш да си я ноиш навсякъде, на почивка, у баби ... абе където се сетиш, а след време да си обзаведа детска стая отделно Peace
А сега вкъщи имаме дървено, отделно направихме детска стая с други легла /като мебелите/ и преносима кошара, според мен няма нужда от толкова инвестиции, че и да се чудиш после /както аз сега/ къде да сложиш дървеното Grinning

 Hug

# 46
  • Мнения: 3 092
Ами много ми харесва .Само един съвет - нека да е на нивото на спалнята ви , за да може ако  се наложи да го доближавате до вашето  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 691
Нашето е такова:
http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=2029319&parent=4175
На мен ми е страшно удобно, плотът за повиване не ми беше тесен, стигаше ми. Само че защо и нашето не са се сетили да го преобразуват в бюро Sad
С две думи, това на Дибо изглежда страхотно!

# 48
  • Мнения: 41
Ами много ми харесва .Само един съвет - нека да е на нивото на спалнята ви , за да може ако  се наложи да го доближавате до вашето  Simple Smile

Според мен леглото е доста тежко, голям зор ще е да се мести...

Ние имаме по-високия вариант, ето този - http://dizainbaby.com/bg/adelinalux.php. По време на покупката не съобразих, че на мен ще ми идва височко (аз съм 1.60). На шкафчето имам подложка за повиване, но не я ползвам, защото ми идва много високо, въпреки че не сме сложили крачетата на леглото, които ще го вдигнат с още няколко см., а си лежи на самата конструкция.
Другото "скрито" нещо е, че големите чекмеджета не са толкова дълбоки, колкото е ширината на цялото легло, а са на половината. Т.е. ако смяташ, че ще побереш "много" неща там, не е съвсем така, за съжаление.
Ако имаш възможност, най-добре разгледай различните варианти на фирмите, отваряй им чекмеджетата и "пробвай" дали би ти било удобно да взимаш бебето или да го повиваш.


Матракът не лежи в/у плота за бюрото. При трансформацията кошарата се завърта и задната рамка се премества и става плот, а подматрачната рамка си остава.

# 49
  • Мнения: 67
Леглото е страхотно Hug, аз също съм си избрала подобно
Детско легло-люлка "George"
http://www.dibobg.com/products.html#


Нашето е синьо-жълтото. Страхотно е, много е удобно повивалника да бъде до легълцето, а не върху него. Има големи шкафчета и "тайник" под повивалника, където аз слагам памперсите например. Недостатъци му обаче са:
- за да го сглобите по приложената схема, ще са ви нужни трима инженери и двама хамали и поне две седмици време ако имате "сръчен" мъж като моя Joy Joy
- няма две нива на матрака и за да не се спускате като от бънджи всеки път, ще се наложи да пробиете дупки в таблите и да си го 'побългарите' вие Laughing
- Приложените два матрака, всъщност са едно голямо парче дунапрен за креватчето и още една малка изрезка, която някак си трябва да се добави, когато го трансформирате на легло newsm78
- не мислете никога да местите това креватче! Освен нечовешките му килограми ще се наложи да нагласявате и чекмеджетата часове наред, тъй като преградата между тях е 'плаваща' и всяко едно мръдване разглобява плъзгащия механизъм и после няма оправия Thinking

# 50
  • Мнения: 8 917
Много е хубаво.

# 51
  • Мнения: 174
Леглото е страхотно Hug, аз също съм си избрала подобно
Детско легло-люлка "George"
http://www.dibobg.com/products.html#

[/quote]

Недостатъци му обаче са:
- за да го сглобите по приложената схема, ще са ви нужни трима инженери и двама хамали и поне две седмици време ако имате "сръчен" мъж като моя Joy Joy
- няма две нива на матрака и за да не се спускате като от бънджи всеки път, ще се наложи да пробиете дупки в таблите и да си го 'побългарите' вие Laughing
- Приложените два матрака, всъщност са едно голямо парче дунапрен за креватчето и още една малка изрезка, която някак си трябва да се добави, когато го трансформирате на легло newsm78
- не мислете никога да местите това креватче! Освен нечовешките му килограми ще се наложи да нагласявате и чекмеджетата часове наред, тъй като преградата между тях е 'плаваща' и всяко едно мръдване разглобява плъзгащия механизъм и после няма оправия Thinking

[/quote]

Момичета, ей сега се връщам от магазина и съм много разочарована! Леглото, което бях харесала "Аделина"
всъщност се оказа наистина с много ниска решетка. От горната част на матрака, до горе са само 40 см... и това на долното ниво! А за горното въобще не се и замислих колко ще дойде.Няма начин да го купим това легло.. По-високия вариант "Аделина лукс" въобще няма да ми е удобен, защото съм ниска и повиването на определеното место ще е невъзможно ooooh!
Явно ще се ориентирам към Дибо, но от написаните недостатъци  по-горе какво да правя??? Детско легло-люлка "George" беше добър вариант  no
Ще скова едно легло накрая
Rage

# 52
  • Мнения: 67
crazywork не ме разбирай погрешно. Аз много си харесвам креватчето и пак бих купила същото, ако сега трябваше да избирам. Исках само да ти изброя негативите, за да си наясно с това, което купуваш. Предимствата също не са малко:
- приемлива цена
- за разлика от други легълца, това е доста обширно и макар, че в началото ще заемате местенце колкото троха, след време ще оцениш широтата му.
- както казах вече, под повивалника освен едно шкафче има и тайник за продукти, които иначе няма къде да сложиш /като пакетите памперси и допълнителните провизии, които за момента не ползвате/.
- в брошурата пише, че има три пръчки, които се махат, за да може детенце да слиза самичко, когато стане по-голямо. Да ти кажа, все още не сме разконспирирали, кои точно от пръчките се махат newsm78
Препоръчвам ти го и съм сигурна, че няма да съжаляваш за избора си Peace

# 53
  • Мнения: 174
Благодаря ти, Cobra!
Тези дни ще отида до магазина да видя легълцето. Предполагам ,че ще е много по-хубаво от другите които видях тези дни... Tired

# 54
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Много е хубаво! Ако те устройва цената - купувай!  Peace

# 55
  • Мнения: 67
Ще се радвам, ако съм ти помогнала crazywork. Желая ти спокойно да изкараш оставащите дни /че после забрави за спокойствие Joy/  и нека най-здравото и кротко бебенце да спинка в избраното креватче  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 521
http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Georgeb1.jpg
Нашето е такова и аз много съм доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт