Показатели, че нещо с бременността не е наред.

  • 2 278
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 447
И аз бях с ниско кръвно,но все пак е хубаво и твоя доктор да знае за тези проблеми които имаш в момента с кръвното.Почивай си повече,яж неща с които да вдигаш това кръвно и лека бременност и от мен Peace

# 31
  • Мнения: 518
аз  също не съм повърнала нито един път, но съм имала и дни, в които се чувствам по зле, даже понякога се е случвало "повръщаното" да ми стига до устата и аха да излезе, и се връща обратно. Гадно беше. Мисля, че нямаш проблем с бебето, не се тревожи! Hug

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За ниското кръвно са ти казали, моето обикновенно е 60 на 90 . Отскоро съм и на Малтофер, заради хемоглобина. Иначе имам готина бременност, в началото ми се гадеше само, но за месец мина. Но дори и в 6 месец вече ми се случва да се скарам с тоалетната чиния, така че е нормално да имаш неразположения, които не са свързани с това, че нещо с плода не е наред, а и недай Боже.

Лека бременност и повече почивка. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 961
Ако неразположението ти продължи най-добре се обади на наблюдаващия те лекар. Няма ли начин да го потърсиш на мобилен телефон?
Но не си представяй най-лошото; успокой се; мисли позитивно и дано бързо да отшуми гаденето.

Лека бременност!
Лека бременност и от мен.  Peace

# 34
  • Мнения: 4 753
Случва се и да му се догади на човек... Ако не беше бременна нямаше да се притесняваш, но сега сетивата са ти изострени....  Wink Иди на лекар за успокоение, но мисля, че ти няма нищо....  Peace

# 35
  • Мнения: 2 910
Аз също не съм имала тези неразположения по време на бременността като повръщането, но пък почти през цялата имах ниско кръвно и на моменти се чувствах така, както ти. Тогава винаги консумирай нещо сладко, кока кола, шоколад и си провери хемоглобина.
Лека бременност!

# 36
  • Мнения: 3 405
Върдж, ходи ли на лекар?

Общи условия

Активация на акаунт