Излизане по мъжки ..

  • 15 514
  • 453
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 617
pasinet сериозно ли мислиш ,че мъжете излизат заедно за да се закачат и флиртуват със сервитьорките или да се напиват до безпаметност  newsm78
И примерно защо ако съм в начална фаза на влюбване трябва да спра да се виждам с приятелките си?

# 46
  • София
  • Мнения: 18 679
Не излиза. Предпочита да разпуска вкъщи. Не знам защо newsm78 Аз лично бих предпочела да излиза, считам, че всеки човек има нужда от собствен кръг приятели, среда и малко време, което да си е само негово, различно от "семейното". Ако щеш и флиртът с някое непознато момиче в бар е здравословен, ей така - да си проветриш малко мозъка, да си припомниш как става Laughing Не бих имала нищо против, но на него просто не му идва отвътре Wink
Виж, аз хойкам за двама ни/когато не съм бременна де Mr. Green/
Излизанията ми никога не са били повод за ревност, дразнене и подобни. Той знае, че просто се забавлявам Hug

# 47
  • Мнения: 152
...не разбирам все още, защо излизането е проблем?! newsm78
Някъде по-горе прочетох за спонтанното излизане - супер... все едно чета за дереджето в къщи.
Според мен, тука има намесена ревност...

# 48
  • Мнения: 1 212
...Според мен, тука има намесена ревност...

А според мен на жената и тежи да си гледа сама детето  Peace
Минала съм през това , има такива периоди дето си като с "опашка" и няма откачане .... памперси, пюрета, мръсно бельо, постоянният хаос вкъщи / ако нямаш чистачка или кой да ти помага/ ставаш ...  Crazy
И ако половинката не прозре в този момент именно, че дори само едно : "тази вечер съм на ваше разположение скъпа" .... зареже всичко и се позанимава с детето , колкото мама да си поеме глътчица въздух ..... лошо  Confused
Били са ми достатъчни 15 тина минути спонтанно внимание, дет'се вика да знаеш, че има на кой да се опреш  Sunglasses
Знам ли , може пък да бъркам  Thinking

# 49
  • Под липата
  • Мнения: 620
...Според мен, тука има намесена ревност...

А според мен на жената и тежи да си гледа сама детето  Peace
Минала съм през това , има такива периоди дето си като с "опашка" и няма откачане .... памперси, пюрета, мръсно бельо, постоянният хаос вкъщи / ако нямаш чистачка или кой да ти помага/ ставаш ...  Crazy
И ако половинката не прозре в този момент именно, че дори само едно : "тази вечер съм на ваше разположение скъпа" .... зареже всичко и се позанимава с детето , колкото мама да си поеме глътчица въздух ..... лошо  Confused
Били са ми достатъчни 15 тина минути спонтанно внимание, дет'се вика да знаеш, че има на кой да се опреш  Sunglasses
Знам ли , може пък да бъркам  Thinking
Напълно съм съгласна!  Тук става въпрос по-скоро за съпричастност, отколкото за ревност или каквото и да е друго. А като няма съпричастност, защо сме семейство ?

# 50
  • Мнения: 2 448
pasinet сериозно ли мислиш ,че мъжете излизат заедно за да се закачат и флиртуват със сервитьорките или да се напиват до безпаметност  newsm78
И примерно защо ако съм в начална фаза на влюбване трябва да спра да се виждам с приятелките си?
Aз каквото мисля съм го казала, и нямам претенции другите да се съгласяват с мен или пък това да им харесва.
А относно началната фаза на влюбване, не знам как би съчетала нещата -дете + липса , но кого да го оставиш + мъж , в когото си влюбена + работа + домашни задължения + излизане с приятелки? newsm78
За мен фазата на влюбване е преди тези неща. Казах само, че ако едим мъж имайки вече деца е все още влюбен в жена си не излиза често често по мъжки. Познавам такива семейства и те излизат почти винаги заедно., не поотделно. Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят много рядко ..... за сметка на това 95 % от свободното си време прекарва "по мъжки" пред компютъра  Wink Crossing Arms
......................................
също Peace

# 52
  • Мнения: 2 448
Моят много рядко ..... за сметка на това 95 % от свободното си време прекарва "по мъжки" пред компютъра  Wink Crossing Arms
В нашето семейство това съм аз, РС - то не си го давам. Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 175
Излизаме заедно  Peace Споделянето на удоволствието от прекараната заедно вечер е част от тръпката на връзката ни. Когато сме разделени, нямам проблем че той излиза вечер и не е задължително мъжка компанията, същото важи и за него. Но няма такъв филм, в който аз дундуркам детето и съм изперкала, а мъжът ми е е на коч среща. Или и двамата се пържим, или и двамата разпускаме. Не съм проклета, нито хипер еманципирана, просто имам добър човек до себе си, който смята, че да се грижим добре един за друг му е приоритет.  Heart Eyes
П.П. Това с висенето нон стоп пред компютъра не го разбирам  newsm78. Вкъщи е като в компютърен клуб от техника, но с най-голям кеф отсвирваме всичко, за да излезем или дори за да се скараме като хората.

# 54
  • Мнения: 1 212
..... за да излезем или дори за да се скараме като хората....

 Mr. Green Това със скарването си е голям проблем , вЕрно  Peace
Да те пренебрегне до такава степен , че да отказва и да избягва дори да се скарате .... това вече наистина е много сериозно и притеснително  yes
Аз много се старая, ама и моя пусто надобрява все повече, ако решим да "го играем"  Wink така  Sunglasses

# 55
  • Мнения: 1 559
megan79   явно няма да отговориш на въпроса ми.


На кой по точно? Mr. Green

pasinet сериозно ли мислиш ,че мъжете излизат заедно за да се закачат и флиртуват със сервитьорките или да се напиват до безпаметност  newsm78

Тук аз ще ти отговоря. Laughing
Определено мисля че 95% от тези,които излизат по мъжки е за да се позабавляват малко Crazy,под това имам впредвид,флиртове,че и секс дори... Whistling
Преди да срещна съпругът си,не съм излизала от дискотеките Mr. Green,вярвай ми,почти всяка вечер Party.Видяла съм толкова странни  и нестранни неща там Mr. Green...Убедих се за какво се излиза по мъжки...имала съм и много контакти с мъже от тези излези по мъжки ooooh! Sick.Знам ,може би е било голяма грешка от моя страна,но аз си бях свободна,моята съвест беше чиста Whistling...пък че той не може да си го държи в гащите,....само жена му можех да съжелявам. Tired
Също така стигнах до заключението,че до голяма степен българският мъж си е такъв Sunglasses.Обичат да си имат жени в къщи,дето да им гледат децата,а те да си развяват боксерите навън....та тогава си и казах,че за българин няма да се омъжа. Naughty
Верно,изключения има Peace...,но повечето,които излизат сами,си го търсят(а какво само те си знаят Mr. Green).
И определено виждам голяма разлика от излизане на кафе с приятели,и от вечерното излизане. Joy
Радвам се че срешнах съпругът си Heart Eyes,двамата споделяме идеята да сме си винаги заедно Peace.Никоу не насилва другия с нищо. Peace
Щом за някои излизанията не са проблем,ми евала,....намерили сте се... Laughing
Всеки сам подрежда приоретите си,и сам си знае  кое го дразни и кое не.Важното е да намериш подходящата половинка,пък ако щете и двамата се разпирайте да излизате по отделно Flutter...тва е

# 56
  • Мнения: 1 212
...
И определено виждам голяма разлика от излизане на кафе с приятели,и от вечерното излизане. Joy
...

Е, много задълбахме .... ама вечер не можеш ли с приятели пак да излезеш .... на едно кино, например ? newsm78
Или това вече е "по женски"  и не се брои Mr. Green
Интерсно , коя е тогава нацията с "най- здраво завързани гащи"  Wink ... ако ВСИЧКИ българи са "такива" ?

# 57
  • Мнения: 6 617
megan79   явно няма да отговориш на въпроса ми.


На кой по точно? Mr. Green

[
Каква е разликата м/у пиенето на кафе през деня с приятелки и пиенето на бира/примерно/ вечер?

А на останалото се чудя да се смея или да плача newsm78
Явно те е страх от самата теб и в ролята на излизаща /щот не се знае....../ и примерно ако мъжът ти излезе /от такива като теб/сама написа какво си правила/
Абе,страх те е от миналото. Лоша работа  Mr. Green
Имай предвид ,че не всички хора са такива като бившето ти обкръжение.
Ако си чела първия ми пост в темата мъжът ми е домошар и мноооого рядко излиза сам .
Явно и твоя е такъв ,но гаранция няма не се заблуждавай.

# 58
  • София, България
  • Мнения: 5 594
megan79
е абсолютно права  Peace
колкото и тъжно да звучи.
Имала съм много познати, които са страшно примерни и уж излизат по мъжки да разпуснат, а после са като отвързани кучета.
Бившият ми приятел взе да се сеща че иска да излиза по мъжки, когато му омръзнах  ooooh!
Как дотогава 3 години навсякъде с мен, а изведнъж - по мъжки? хаха

Имала съм много приятели мъже и мога с чиста съвест да ви кажа, че в 90% от случаите на тези излизания не им е чиста работата.

И да, както казва меган, страшно ги устройва ние да си висим като пенелопи а те да вършеят.


и още - в крайна сметка къде е по-голямата заблуда? Да мислим че мъжа е света вода ненапита или не?

# 59
  • Мнения: 46 492
Каква е разликата м/у пиенето на кафе през деня с приятелки и пиенето на бира/примерно/ вечер? ...

О, разликата е огромна Laughing приглушената светлина + малко алкохол правят чудеса Wink не му трябва на човек сам да се изкушава за да провери дали са му слаби ангелите.
Имам достатъчно примери около мен, включително роднини ...

Общи условия

Активация на акаунт