пълна промяна

  • 1 824
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Трейси, сигурна съм, че Мисти не е искала да обиди когото и да е от тук четящите.
Сигурна съм също, де думата "крокодили" я е използвала като метафора.
Освен това съм сигурна, че тя има прекрасно, но не закърняло чувство за хумор.
Външният вид си е външен вид. Никой не е избрал как да се роди. Това е истина.
Но искам да ти кажа, че ако си в депресия и с постоянно ниско самочувствие
дори и пълна промяна няма да е способна да ти помогне. Hug

# 16
  • Мнения: 6 164
Виж сега, вярвам, че всяка от нас желае да оправи нещо - дори да харесва цялостната си визия. Ама никой не си е избирал как да изглежда и е меко казано просташко да обиждаш на външен вид.  Тези хора цял живот страдат от такива плоски създания - крокодил.... не знам си какво.  Tired

Да приемем, че е било някаква...шега. И да не продължаваме спора. Всеки може да си извади заключение - тъпо ли е или пък съм със закърняло чувство за хумор.   Thinking

Абе жена, извиних се, веднага след написаното, следователно коментарите наистина са излишни, и като го осъзнаваш, защо го правиш? Ако е само да се намираш на приказка, намери някоя приятна за околните тема.

# 17
  • Мнения: 4 785
Виж сега, вярвам, че всяка от нас желае да оправи нещо - дори да харесва цялостната си визия. Ама никой не си е избирал как да изглежда и е меко казано просташко да обиждаш на външен вид.  Тези хора цял живот страдат от такива плоски създания - крокодил.... не знам си какво.  Tired

Да приемем, че е било някаква...шега. И да не продължаваме спора. Всеки може да си извади заключение - тъпо ли е или пък съм със закърняло чувство за хумор.   Thinking

Абе жена, извиних се, веднага след написаното, следователно коментарите наистина са излишни, и като го осъзнаваш, защо го правиш? Ако е само да се намираш на приказка, намери някоя приятна за околните тема.

 Peace Добре, наистина приемам, че не съм разбрала правилно.

Но искам да ти кажа, че ако си в депресия и с постоянно ниско самочувствие
дори и пълна промяна няма да е способна да ти помогне. Hug

Ако е към мен - ми не съм...  Rolling Eyes
Ако е попринцип - не е съвсем така. Сигурна съм, че в момента в който някой види красив/а по общоприетите норми се изменя голяма част от мирогледа му/й.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 64
не се карйте бе милички,истинта е че вчера нямах много време да се обяснявам.не аз искам да участвам а ми се иска да пусна писмо за участие от името на моя приятелка.тя наистина има нужда от промяна,тъй като като е била малка,майка й без да иска я залива с вряла вода.милата е свикнала,но само тя си знае какво й е в душата.белезите са доста и са дълбоки.каквито искат да вземат,аз искам да опитам.Разбира се с нейното съгласие го правя.
Благодаря на всички,само че темата лекичко се отклони.Има ли някой точна информация,или пък идея къде може да се намери такава.
Благодаря още веднъж.    bouquet

# 19
  • Мнения: 7 723
....

Но искам да ти кажа, че ако си в депресия и с постоянно ниско самочувствие
дори и пълна промяна няма да е способна да ти помогне. Hug

Ако е към мен - ми не съм...  Rolling Eyes
Ако е попринцип - не е съвсем така. Сигурна съм, че в момента в който някой види красив/а по общоприетите норми се изменя голяма част от мирогледа му/й.  Simple Smile
По принцип говоря.
Хората са странни. Може да са с най- съвършенните в мойте очи черти
и пак да страдат от ниско самочуствие и да ги гони депресия, че са грозни.
Поради тая причина, естествено и не си мърдат пръстта
в усилия да направят угледен външния си вид.
Тва имах предвид. Имаш ли самочуствие- красива си. Ходиш с горно вирнат нос.
Комплексарка ли си, макар и красива в хорските очи- и пълна промяна няма да ти помогне. Peace

# 20
  • На морето!
  • Мнения: 5 755
Съмнявам се да има втори сезон. Бг варианта беше само бледо подобие на този в Щатите (само тези двата съм гледала), а и с намесата на Кремена тотално опропастиха повечето участници.

# 21
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аз пък лично не съм забелязала да взимат кой знае колко грозни жени  newsm78
 Не подържани и изоставени да но чак крокодили... да имаше няколко изключения но те са малко.

Общи условия

Активация на акаунт