„Уа-а-а-ау!“ (Какво си мисли той, когато те вижда гола)

  • 4 119
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 289
Попаднах на една тема в нета и ми стана интересно,затова ще ви я цитирам и ще моля за вашето мнение и коментари :

Цитат
По принцип жените сте свръхкритични към фигурата си. Но нека ти кажа нещо: ние, мъжете, ви виждаме по съвсем друг начин. Как е възможно ли? Приеми, че нашият мозък е нещо като миникомпютър – получава дадена информация и се опитва да я обработи.

Като казвам компютър, нямам предвид лъскавия ти лаптоп с последната версия на Windows. Нямам предвид дори и едновремешната гордост на родната технология “Правец 16”. Не, мъжкият мозък е по-скоро като онзи компютър, който, да речем, управлява автомат за кафе – има само най-базисните функции и дори при това положение понякога забива. Изправен пред голо женско тяло, той първо се вцепенява и след това се размеква. Ето ти повече подробности за нашата мозъчна дейност в моментите, когато застанем пред твоите дамски... ъ-ъ-ъ, принадлежности.

Когато видим твоето...
Бельо
Извинявам се предварително на всички производители на бельо за това, че с един замах може да им проваля бизнеса, но истината е, че мъжкият мозък много-много не се вълнува от това с какво си облечена. Важното е да ни се отвори възможност да го свалим. Да носиш шикозни боксерки, е като да използваш за опаковане скъпа лъскава хартия вместо вестник - подаръкът под нея си е все един и същ. Дори понякога е за предпочитане да носиш вестник вместо дантелени боксерки (така хем ще видим, че си секси, хем ще прочетем междувременно някоя забавна историйка...).

Когато видим твоите...
Гърди
Учените твърдят, че всеки път, когато пред погледа ни се изпречи деколте, се хипнотизираме за около три секунди. Не мога да не призная научните факти – концентрацията ни е на нулата, когато застанем пред чифт голи гърди. Сега сигурно трябва да кажа, че си мислим нещо от рода на: „О, удивлявам се на нежната женска гръд, връхна точка в човешката еволюция и безценна муза за Рубенс, Микеланджело и Пикасо“. Но онова, което наистина се случва, е, че за кратко мозъкът ни произвежда  пронизителен звук, по време на който не сме в състояние да мислим и после много интелигентно ни информира: „Знам какво е това! Гърди!“.
Още нещо - размерът изобщо няма значение. Всъщност се чувстваме измамени единствено, когато те виждаме да буташ в сутиена си онези тънки мрежести подплънки. Фалшиво е някакси.


Когато видим твоите...
Крака и дупе
Знам, че много жени се чувстват особено уязвими на тази тема, но мъжкият мозък ги вижда по друг начин. Едно от първите неща, които забелязваме, е разликата от бански – много е секси. Все едно сме на частен нудистки плаж, до който само ние имаме достъп.
Знам също, че целулитът ви е голям проблем, но мъжкият мозък го възприема така, както възприема мръсотията в банята. Ако ни я покажеш, ще я видим, но без любезната женска помощ изобщо не бихме я забелязали.
Същото се отнася и за окосмяването. Винаги съм се удивлявал на ожесточението и педантичността, с които жените изтръгват всяко тъничко косъмче от краката си при положение, че мъжете въобще не забелязват такива работи. Честна дума, когато застанеш гола пред нас и през ум не ни минава да извадим лупата и да започнем да те изследваме за някой останал подкожен косъм. Мислим си за съвсем други неща!
С две думи изводът е следният: без значение как ти виждаш тялото си, няма за какво толкова да се притесняваш. Нашият мозък толкова лесно се разсейва от положителните качества на женската фигура, че не забелязва нищо от онова, което смяташ за свои недостатъци. Например има едно момиче в рекламата на червило няколко страници по-нататък... и ... извинявай, виждаше му се деколтето. За какво говорехме всъщност?

# 1
  • Мнения: 510
Поздрави за темичката - супер е  Laughing
За бельото - хич не съм съгласна. Мъжете ценят секси бельото. Влудява ги. Е като се смъкне вече няма такова значение, но си има очарование.
За гърдите си е 100% вярно. Хипнотизират се, което си е забавно  Laughing
За краката и дупето си мисля, че мъжете са станали по-взискателни  newsm78 Забелязват и космички и целулит и всяка подробност именно, защото оглеждат мноооого внимателно.
Това мисля аз  Flutter

# 2
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Хм.... Забелязват ли ни бельото ? Не мисля ...вече!  Срещите на мъжа с бельото, са толкова краткотрайни, че дори ми става жал, че съм го избирала толкова старателно, а то остава недооценено  Crossing Arms
  Всъщност  бельото , което  ние жените носим, е заради самите нас , заради самочувствието, което ни дава  Grinning, а когато имаме самочувствие, мъжете ни намират по-секси .
 Същото е и с грима... Осъзнах, че се гримирам заради останалите жени, да влизам в конкуренция  Mr. Green В смисъл- нещо от рода - "Абе, гледайте си работата! Вижте к'ва мадама съм !" Simple Smile  В повечето случаи, мъжете не забелязват нито старателно изрисуваната очна линия, нито туша за мигли, нито ружа,нито пудрата, но това не пречи да възкликнат : "Ау-у-у-у, колко си хубава тази вечер!" и ти да запърхаш от щастие Simple Smile
 Относно целулита.... Малките диванета ( тези около  и под 20 ) го виждат, да им се не види! А и някои по взискателни, по- възрастни индивиди от мъжки пол . Как го правят?  newsm78 Тъй, че дайте да припкаме към салоните за красота да си направим няколко антицелулитни процедури, пък да се надяваме, че онези ( диванетата и мъжете с лупата) няма много , много да ни придирят Simple Smile

# 3
  • Мнения: 523
Хе , много точно казано е всичко , което е изброено ! Поздрави за темата ! Hug

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
"Учените твърдят, че всеки път, когато пред погледа ни се изпречи деколте, се хипнотизираме за около три секунди. "
това не е вярно ... само 3 секунди за добре напълнено деколте, прилично показано .... как само 3 секунди че се зяпа, та това е обида за жената ....

# 5
  • Мнения: X
 Peace Peace Peace Написаното е 100% истина !!!  Peace Peace Peace

# 6
  • Мнения: 1 568
Ако си без бельо мъжете ще го оценят повече hahaha
Какво си мисли мъжът? Ами,че или ще се къпя или ще го.... Joy

# 7
  • Мнения: 1 305
Ако съдя по личния си опит с моята половинка, ще взема да си помисля, че съм се омъжила за жена.  Joy Защото мъжът ми и на бельото обръща огромно внимание, и на грима, може би само целулита не му пречи много, много /Бог да го поживи/.  hahaha

# 8
  • Мнения: 370
божеееееее,мажлето нито белиото забелязва,нито грама ,нито каквото и да било там..обаче я да се съблеча голичкаааа ела да видиш какво става... smile3508потрива ръчички,очите му стават на ротативки,многа бързо започво да забелязва доста неща! smile3532  loveuuu

# 9
  • Мнения: 681
Еее,Мими   bouquet за темичката
Абе в голяма доза е вярно,написаното,но все пак,като се явя на мъжа ми по по-специално и секси бельо от по принцип си му обръща внимание,нищо че го сваля за норматив  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2
Хей, мамите,
не стига че си пускате темичката в нашия раздел ами и я оспамихте какви сме сляпи!
не е правилно така, а и не сме чак такива кьорчовци каквито ни изкарвате newsm78

аама ха

# 11
  • Мнения: 1 289
Е,всяко стадо си има изключения Danny³ ,па и темата си е за мъжете и зтуй в мъжкия раздел на форума...  newsm78 Аз също мисля,че понякога им прави впечатление хубавото бельо(ако е съпроводено със хубав стриптийз),а ако грима е като на магистрална работничка  няма как да не го забележат...  Mr. Green За гърдите ще остана без коментар  Blush Embarassed

# 12
  • Мнения: 77
Откакто започнаха да се обезкосмяват и да ходят по салоните повече от нас,мъжете виждат и косъмчета,и целулит...ако имаха щяха да ходят и на антицелулитни масажи.
А-а-а верно,че стават  #Crazy  при вида на гола плът...голи кълки,чифт гърди,показано пъпче... 4470

И добре,че е така,че все още стават за манипулиране Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 2 448
Само можем да сме щастливи, че е така, защото ако мъжете ни виждаха така , както ние се гледаме под лупа, щеше да е наистина трагично! Peace

# 14
  • При драконите
  • Мнения: 34
Много ми се иска мъжете да са така безкритични, както са описани в статията, но според мен авторът на текста е жена. Типично блудкаво четиво в стил "Космополитън"...

Общи условия

Активация на акаунт