Онлайн сигурност - просто прочетете

  • 2 304
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, наистина няма нужда да ме иронизираш, тони сопрано. ОК, сигурно си прав.  Tired Всеки да си прави каквото смята за нужно.

Това е похват, Лизбет, чуди се как да те заговори  Grinning

# 16
  • Мнения: 431

Това е похват, Лизбет, чуди се как да те заговори  Grinning

Браво на него, винаги нацелва когато ми е най-зле.

# 17
  • Мнения: 677
Лизбет, не се връзвай на шайката хейтърки, бродещи наоколо.
Параноята ви, ако е в разумни граници е ок. Ама и до астралните близнаци щом го докарахте, положението е тежко. Понеже темата я бях пуснал аз, а не виждам къде е връзката със "Кой ви е ПИН кода на каратата?"...Отдавна живеем в големият брат. Дядо Йоцо си замина. Кой както си го направи и в нета и в живота. Въпрос на лична преценка е.

П.П. Всъщност си мисля, че ми завиждате, защото съм астрален близнак с Путин.

# 18
  • Мнения: 113
.... ако желаете кратко резюме на статията, моля кажете.

Ако обичаш, моля! Simple Smile Ни нам инглийски.

утре ще гледам да постна, че сега мнг ми се спи...

Никол, пуснах статията за инфо и всеки да се замисли, ако смята, че има нужда... на твоя въпрос нямам отговор и не мисля, че някой може да има...

# 19
  • Мнения: 2 792
Извън характерните приятелски заяждания между хора, които са наясно до колко съществува виртуална анонимност, статията е полезна за останалите, денсинг може да я резумюриш. Моето резюме е, че няма виртуална анонимност и сигурност, ти се разпростри.

# 20
  • Мнения: 113
Извън характерните приятелски заяждания между хора, които са наясно до колко съществува виртуална анонимност, статията е полезна за останалите, денсинг може да я резумюриш. Моето резюме е, че няма виртуална анонимност и сигурност, ти се разпростри.

дам, за съжаление в общи линии това е резюмето. Статията е за това, че във Вирджиния се въвеждат класове по онлайн сигурност, като в цялата статия реално се вият лукуми с едничката идея, че трябва да сме по-внимателни, когато сме в интернет пространството. Дава се пример с това, че дори и да постнеш някакво инфо или снимка и после го изтриеш, то все пак някъде продължава да съществува по интернета... както вече се каза, няма анонимност в интернета, но пък човек трябва да е наясно, че макар и от вкъщи, компютър с интернет може да крие доста повече опасности, отколкото ако си навън..колкото и парадоксално да звучи... в статията също така се споменава и за социалните мрежи от типа на facebook, myspace и т.н., при които това, за което тр да се внимава, са условията, с които се съгласяваме.
В немския фейсбуук, например, наскоро промениха тези условия и аз не им обърнах внимание, но след това някой нададе вой, че има нова клауза, според която, ако натиснеш йес, ти се съгласяваш с това, собствениците да разполагат с всякакво лично инфо, което ти си сложила в тоя сайт, дори и то да е скрито от останалите потребители и достъпно само за администратори.

В кратце - интернетът е необходимост вече, дава страшно много възможности и може да ти е в помощ по всяко време... в крайна сметка обаче, всяко удобство си има цена и всеки трябва да внимава или поне малко да се замисли колко плаща от тази цена ежедневно...

Общи условия

Активация на акаунт