Емилия роди момченце - Иван

  • 11 387
  • 168
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 435
Ама като почнете така....
Добре една жена свикнала с подръжките си, визията си и т.н. с какъв да бъде? С някой от техниците на ТВ СКАТ или може би с водопроводчик, шофьор пласьор?  newsm78


Такъв даже и аз няма да погледна.АХ-че предполагам и ти. Laughing

# 166
  • Мнения: 1 813
Ама като почнете така....
Добре една жена свикнала с подръжките си, визията си и т.н. с какъв да бъде? С някой от техниците на ТВ СКАТ или може би с водопроводчик, шофьор пласьор?  newsm78


Такъв даже и аз няма да погледна.АХ-че предполагам и ти. Laughing

 Whistling Whistling Тихо,че ей сега сме набедени за материалистки,меркантилни и т.н.

Аз какво съм виновна, какъв да взема? Някой,който ще се прибира в 20:30 и ще иска салата и ракия ? Или с който ще се караме що видиш ли бил толкова скъп душ гела или за какво било това ексфолиант за тяло? Я по-добре сапуна.....

# 167
  • Мнения: 385
Тия фолк певици направо ме измуняват??? Shocked Shocked Shocked
Как така все мъжете им са "УЖ" случайно богати?И как така мъжа на една после става на друга...мани,мани.
Направо са ми много странни!
Какво им се чудиш, тяхното е ала "Дързост и красота", там 5-6 човека се чифтосват едни с други хиляди серии. То тепърва ще става интересно като им пораснат децата на певачките, няма да е ясно кой на кого брат или пък сестра. Може и някое кръвосмешение да се получи и скандалче за първите страници на жълтите вестници. Stop

# 168
  • Мнения: 4 435
Whistling Whistling Тихо,че ей сега сме набедени за материалистки,меркантилни и т.н.

Аз какво съм виновна, какъв да взема? Някой,който ще се прибира в 20:30 и ще иска салата и ракия ? Или с който ще се караме що видиш ли бил толкова скъп душ гела или за какво било това ексфолиант за тяло? Я по-добре сапуна.....
Joy Joy Joy
О,няма да ни за първи път. Mr. Green Joy

Калей ти пък много го преувеличи.Нямало да знаят кой им е сестра и кой брат.И това защото Коко има две деца от различни жени,то голяма трагдеия,чак и кръвосмешение измислихме.  Tired Все едно е единственият който се е развел,и има дете от друга. Tired

Общи условия

Активация на акаунт