www.promod.fr -- 23

  • 22 675
  • 507
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239
eitalina, сивия панталон с ниска талия ли е? чакам го другата седмица и се чудя дали да не поръчам и бял, ако го има още де
И той е с нормална талия, но бял вече няма за съжаление, иначе бих си поръчала веднага Laughing!

# 46
  • Мнения: 104
eitalina,и белият панталон го има и то всички номерации,но не е при промоциите а при панталоните Peace

# 47
  • Мнения: 239
eitalina,и белият панталон го има и то всички номерации,но не е при промоциите а при панталоните Peace

Да, намерих го - благодаря ти  bouquet!

Давай снимката, моля!  Simple Smile

Ето
http://www.bgphoto.net/request/photo/29633/106809/6683826/.jpg
http://www.bgphoto.net/request/photo/29633/106809/6683874/.jpg
http://www.bgphoto.net/request/photo/29633/106809/6683943/.jpg
http://www.bgphoto.net/request/photo/29633/106809/6684075/.jpg

А за размерите, аз се определях по табличката дадена в промод-а и всичко съм си уцелила Grinning, мери се и поръчвай смело Peace!

# 48
  • Мнения: 378
и под сивия има бяла точка, но на бял фон няма как да я видиш, но я има  Joy

# 49
  • Мнения: 1 303
eitalina,мн хубави дънки.Ако са размер 40 може ли размери  bouquet

# 50
  • Мнения: 239
и под сивия има бяла точка, но на бял фон няма как да я видиш, но я има  Joy

 Joy Ха-ха, видях я, ама това е от възрастта.... Mr. Green Joy

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
eitalina, супер са дънките! Благодаря за снимките!   bouquet
А би ли измерила колко см е дълбочината отпред?

# 52
  • Мнения: 239
А би ли измерила колко см е дълбочината отпред?

От ръба до горе 23см!

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А би ли измерила колко см е дълбочината отпред?

От ръба до горе 23см!

Благодаря още веднъж!   bouquet

# 54
  • Мнения: 9 095
добре дошли на новите момичета  bouquet специални благодарности за снимките, на живо по- ми харесаха дънките Blush сега вече минах на червено Laughing а аз се ядосвам защото 6 поръчки чакат да тръгнат от 2 дни и нищо #Cussing out много ме нервят като почнат да ги бавят, да не говорим че повечето са само по едно нещо, ма много са лоши промодковци, дано тръгнат скоро да гледаме още снимки Flutter

# 55
  • у нас
  • Мнения: 660
PeaceА бях питала за черно-бялата туника-ако на някой купил си я му е омръзнала съм готова да я купя,защото сега пък още повече реших че ми харесва и я искам Crazy
Коя от всичките черно-бели  Rolling Eyes имаше доста модели в тази гама?

Някой поръчвал ли е този панталон
Някой беше поръчвал черния,но ме интересува дали някой го има в бяло и ако може реални снимки(облечен)

# 56
  • у нас
  • Мнения: 660
PeaceА бях питала за черно-бялата туника-ако на някой купил си я му е омръзнала съм готова да я купя,защото сега пък още повече реших че ми харесва и я искам Crazy
Коя от всичките черно-бели  Rolling Eyes имаше доста модели в тази гама?

Някой поръчвал ли е този панталон
Някой беше поръчвал черния,но ме интересува дали някой го има в бяло и ако може реални снимки(облечен)

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
добре дошли на новите момичета  bouquet специални благодарности за снимките, на живо по- ми харесаха дънките Blush сега а аз се ядосвам защото 6 поръчки чакат да тръгнат от 2 дни и нищо #Cussing out много ме нервят като почнат да ги бавят, да не говорим че повечето са само по едно нещо, ма много са лоши промодковци, дано тръгнат скоро да гледаме още снимки Flutter

Аз съм забелязала че като стане петък и като поръчаш нещо то тръгва чак във вторник   ooooh! просто се хващат да го обработват в понеделник и докато пуснат новата доставка и то станало вторник. Събота и неделя май не им се работи  Thinking

Лорекса този белия не е ли от няколко дена в сайта  Thinking
Пиши ме и мен на първа страница за поръчки в Бургас

А за онзи белия потник не мога да дам мнение, само ми направи впечатление че материята е много хубава и май е по-къс от размерите които са дадени в сайта  newsm78

Еталина - голямо благодаря за търпението с което обясняваш. Ама ти направо си изкупила сайта  Crazy

# 58
  • Мнения: 9 095
не е съвсем така, в петък вечерта са тръгвали неща, зависи коя подред е поръчката, а новите доставки не ги следя и незнам кога ги пускат, сега не им работи пак системата за плащане, да не подготвят нови намаления newsm78

П.С. като ви изпише че е публикувано друго мнение го прочетете защото вероятно е вашето- форума е бавен Peace

# 59
  • у нас
  • Мнения: 660
Лорекса този белия не е ли от няколко дена в сайта  Thinking
Пиши ме и мен на първа страница за поръчки в Бургас
Ами може и да е от няколко дни,сега го забелязах  newsm78
За съжаление вече не мога да редактирам първия пост,за това ще те добави следващия,който ще пусне нова тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт