за слабите жени

  • 1 933
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 733
И аз съм много слаба. 49 ми е максимума от девет години. Едва като бях бременна качих килограми. За много хора ще се стори странно, но и ние слабите трудно си намираме дрехи по мярща. Изпаднах в  потрес преди ден, когато и едно дънки 25-ти номер ми хлопаше Sad
 Ще следя темата.

# 17
moge sigurno,no nie neznaeme kak.koyto e napolnyal da pihe.kakvo ste yali.ili pili.recepta iskam.sas zdrave nyamam problem.sigurno e ot stresa.

# 18
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Виждам, че не съм само аз с този проблем. Майка ми е също мн слаба аз поне съм 52, а тя  46 48 и ще следя темата заради нея мн е слаба и от това и се получава проблеми със здравето. Мн ще се радвам ако споделите сполучлива диета.

# 19
  • Мнения: 1 877
Ама де кажете ,де как сте тъй слаби? Не ядете ли? Или по-скоро какво ядете и по колко пъти на ден? Иначе в пълнеенето съм експерт първи ранг...Повече сладкиши и готово!

# 20
  • Мнения: 4 733
Аз ям по два пъти на ден. Сутрин не закъсвам, опитвала съм но просто не ми се яде. На обед в офиса колегите се смеято, но си купувам по пет вафли от онези Хипер-големите. Вечер със семейството по две порции с поне 4 филийки хляб. Сладко ям ужасно много, често и в големи количества. Това всичкото не за да се гоя, просто това ям и пак няма резултат.

# 21
  • Мнения: 1 877
Аз ям по два пъти на ден. Сутрин не закъсвам, опитвала съм но просто не ми се яде. На обед в офиса колегите се смеято, но си купувам по пет вафли от онези Хипер-големите. Вечер със семейството по две порции с поне 4 филийки хляб. Сладко ям ужасно много, често и в големи количества. Това всичкото не за да се гоя, просто това ям и пак няма резултат.
Недей надига завистливи чувства у мен... Шегувам се разбира се,но все пак благородно ти завиждам!

# 22
  • Мнения: 2 388
Аз ям по два пъти на ден. Сутрин не закъсвам, опитвала съм но просто не ми се яде. На обед в офиса колегите се смеято, но си купувам по пет вафли от онези Хипер-големите. Вечер със семейството по две порции с поне 4 филийки хляб. Сладко ям ужасно много, често и в големи количества. Това всичкото не за да се гоя, просто това ям и пак няма резултат.
Миличка винаги има и момента, че всичко е до ген. Аз успях да напълнея веднъж. Сега ям, колкото теб, но не качвам повече.
Погледни тук:
http://www.bb-team.org/
Пишат и хора, които разбират. Може да намериш нещо полезно. Peace

# 23
  • Мнения: 463
моми4ета на мен казали да пия бира сьс сметана заквасена.сигурно е голям отврат.
Maй е по-добре бирена мая... /която ще повлияе и косата, кожата и ноктите/

# 24
  • Мнения: 123
Моята приятелка е като теб и успя малко да напълнее с бирена мая,но течна взема я от завода в Горубляне и витамин В 3х1 на ден.
Пожелавам ти Успех!

# 25
  • Мнения: 1 312
Аз ям по два пъти на ден. Сутрин не закъсвам, опитвала съм но просто не ми се яде. На обед в офиса колегите се смеято, но си купувам по пет вафли от онези Хипер-големите. Вечер със семейството по две порции с поне 4 филийки хляб. Сладко ям ужасно много, често и в големи количества. Това всичкото не за да се гоя, просто това ям и пак няма резултат.
Изяждам по 2-3 филии хляб месечно и 2-3 сладки неща пак за същото време и пак ъм слон.
До ген си е.
Завиждам ви.
4естно.

# 26
  • Мнения: 2 374
моми4ета на мен казали да пия бира сьс сметана заквасена.сигурно е голям отврат.
Maй е по-добре бирена мая... /която ще повлияе и косата, кожата и ноктите/

Абе не при всеки действа,аз пих преди месец и ми излязоха пъпки,затова я спрях Tired

# 27
  • Мнения: 188
Аз също съм от отбора на слаботелесните  Embarassed, супер гадно е като ти кажат " ама пак си отслабнала" направо полудявам, а съм споделяла че не ми е приятно, защото си мислех че съм болна от нещо от толкова повтаряне на това, по-слаба психика. Добре че беше  мъжът ми да ме успокоява.
При мен вече положението е по-добре  Peace благодарение на фитнеса и спирането на цигарите, добре си похапвам сега и тренировките помагат.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт