за слабите жени

  • 1 930
  • 27
  •   1
Отговори
кажете как да напьлнея,много сьм слаба.трудно намирам дрехи,голям проблем за мен.

# 1
blaze ti  Laughing Аз лично ти предлагам да се допиташ до услугите на някой фитнес треньор, в нета има координанатите ( и сайтове ) на много такива! Не си прави волни програми, за да не прецакаш нещо. А ако искаш да напълнееш и да се оформиш с яко тяло - тва е решението фитнес треньор сигурно ще взимаш и протеини и такива неща, за да качиш мускулна маса и така да е супер. Но ти какво разбираш под слаба, щом хем си ядеш хем си слаба какво по - хубаво, повечето жени тва ни е мечта.  Hug Е, важното е ти да се харесваш разбира се и щом не се чувстваш добре на тези килограми - лекар, диетолог, треньор, както вече казах... да се тъпчеш с нездравословни храни само ще ти навреди, няма да ти помогне. Най - добре е да качиш с правилно хранене.  Naughty

# 2
  • Мнения: 1 568
Лекар диетолог Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 78
da wi imam problemite

# 5
# 6
  • Мнения: 2 374

Да и то голям!Както е проблем при дебелите жени,че не могат да отслабнат,при слабите е същото,аз имам този проблем откакто съм родила.

# 7
  • Мнения: 2 388

Да и то голям!Както е проблем при дебелите жени,че не могат да отслабнат,при слабите е същото,аз имам този проблем откакто съм родила.

Трудно се разбира от хора, които никога не са били прекалено слаби. Дано и не изпадат в това положение.

# 8
  • Мнения: 2 374
Всеки казва по-добре слаба отколкото дебела,е да ама не,аз пък предпочитам да съм по-пухкава,а не да се влача по улицата като тапициран скелет Tired

# 9
  • Мнения: 2 388
Всеки казва по-добре слаба отколкото дебела,е да ама не,аз пък предпочитам да съм по-пухкава,а не да се влача по улицата като тапициран скелет Tired
Хахахха, точно така се чувствах и аз. Laughing Беше ми писнало да ме питат дали съм манекенка ( това е уж комплимент, за мен си беше обида).

# 10
моми4ета на мен казали да пия бира сьс сметана заквасена.сигурно е голям отврат.

# 11
  • Мнения: 2 388
моми4ета на мен казали да пия бира сьс сметана заквасена.сигурно е голям отврат.
и на мен ми звучи отврат. Sick

# 12
  • Мнения: 3 611
кажете как да напьлнея,много сьм слаба.трудно намирам дрехи,голям проблем за мен.


Яж  Wink

# 13
  • Мнения: 2 388
кажете как да напьлнея,много сьм слаба.трудно намирам дрехи,голям проблем за мен.


Яж  Wink
Не става само с ядене, трябва и акъл. Joy

# 14
  • Мнения: 1 289
Ами това също определено е проблем. И аз имам приятелка, която не може да напълнее, а иска поне малко. Просто трябва да се отиде на диетолог според мен. Защото безразборното ядене гради навици, от които един ден, когато е с нормално тегло, пак ще излезне проблем.

Общи условия

Активация на акаунт