95-то СОУ проф.Иван Шишманов-отзиви

  • 7 519
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Записах първокласника си там -в паралелка с английски език,чудя се дали съм направила правилния избор....чакам отзиви и съвети от вас.

# 1
  • Мнения: 485
 newsm78 -да си побутна темичката ,пък дано някой пише

# 2
  • Мнения: 370
това в кв.Х.ДИМИТЪР ли беше? и ако е да,как избра точно това училище?

# 3
  • Мнения: 485
Ами,район Подуяне се води,ул.Ангел Войвода№66,намира се почти срещу Герена. Избрахме го,защото има парлелки с чужд език и менижмънт, и е близо до дома-скоро ще се местим от Бъкстон в Левски Г....много съм боса по отношение на новия квартал,та за това питам за съвет,а и малкият ми е толкова притеснителен,мале-мале,как ще се справим,не знам.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 116
Спокойно telerika, ще се справите ! Hug
И ние в Левски Г сме хора, за училището не мога да ти дам актуална информация, но едно време (когато бях ученичка) беше добро. Преди се учеше разширено руски език, виждам че нещата са се променили.
Ако имаш някакви други въпроси относно квартала питай, и не се тревожи!  Wink

# 5
  • Мнения: 2 229
Не знам колко е добро, но в сравнение с другите 3, за които се сещам в квартала, е по-добрият вариант.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 116
Не знам колко е добро, но в сравнение с другите 3, за които се сещам в квартала, е по-добрият вариант.

За кои други става дума ?

# 7
от тези в квартала май наистина е най-доброто. на моя приятелка детето и завърши първи клас там сега и е много доволна.а сестра и ще записва там догодина нейните близнаци там,така че е добър избор.аз съм завършила 24-то.на времето беше добро ,но вече не.така че успех.училището е добро. Wink

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз съм била до 8кл. в 24-то, но не бих си записала детето там. 95-то поне преди беше едно от най-добрите, ако не и най-доброто в околността. Племенникът ми ще е там, но паралелка с математика.

# 9
  • Мнения: 2 229
Не знам колко е добро, но в сравнение с другите 3, за които се сещам в квартала, е по-добрият вариант.

За кои други става дума ?

24-то (много близо до 95то), 42-ро иии имаше още едно, но не се сещам сега.

# 10
  • Мнения: 370
ами аз съм била до 8ми клас в 42-ро в х.димитър.беше много добро ,но сега незнам как е.ох,момичета не ме отчайвайте,до година малката там ще учи.кажете някакво добро впечатление ако имате. Sad

# 11
 ако е при Ковачева - страхотен избор, няма да съжалявате. Моят син беше при нея до 4 клас и съм страхотно доволна от тази жена - дава им много знания, сстабилност, без да ги стресира, просто я уважаваха много нашите деца. Моят син не беше от лесните никак - като поведение, не като успех, но тя успя да намери подход към него, без да го "пречупи", за разлика от другата прехвалена г-жа - не й помня вече името, дето всички връзкари се натискаха при нея да са, пък после реваха до 4 клас....................., но и тя май се е пенсионирала вече.
Това е което мога да споделя от личен опит. Другите госпожи на първолаци не ги познавам и нямам впечатления.

# 12
  • Мнения: 370
тази Ковачева преподава в 42ро у-ще или 95то?

# 13
тази Ковачева преподава в 42ро у-ще или 95то?

В 95

# 14
  • Мнения: 58
  От първи до четвърти клас синът ми учеше в 24-то у-ще. Според мен в района е най-разпасаното у-ще. От години не могат да съберат бройки за първи клас, всички класове от първи до 12 клас учат една смяна..., директора и по вестниците го писаха.
  Искам да продължим  в 95-то и затова много ме интересуват отзивите и мненията, особено за горен курс - след пети клас.

Общи условия

Активация на акаунт