Обичате ли да се гримирате-24

  • 15 005
  • 435
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз не забелязах фотошоп.Но ме насочиха и видях ,наистина тъпи следи то използването му. Whistling

# 46
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
И аз не забелязах фотошоп.Но ме насочиха и видях ,наистина тъпи следи то използването му. Whistling

Защо така задкулисно ги обсъждате тези неща.  newsm78 Като виждате кой е зиползвал ФШ просто кажете кой е.... вярно, сигурно ще има сърдити, но и така не е много приятна ситуацията.

# 47
  • Мнения: 2 388
Ще гледам пак всички снимки, но като не разбирам незнам как ще разбера къде е пипнато с ФШ.
Защо, който знае не каже, нали не е по правилата на конкурса да се ползва?

Извинявам се, че настоявам толкова много, ама ми е любопитно. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 7 474
Затова сто пъти се каза в темата за конкурса съвсем ясно да се напишат правилата,
а не да се "предполага", че фотошопа не е позволен и всеки път един и същи цирк да се повтаря.
Като сте толкова сигурни, че е пипнато кажете кой е и стига с тези догадки ooooh! Човека ще си каже, има ли нещо или не.

# 49
  • Мнения: 1 224
Който и да е пипал , никога няма да си признае Simple Smile Ако ще си признава, не е нужно , някой да казва " Той беше!" за да каже " Да, наистина" . Ако ще казва, не е нужно да го подканваме , може и сам да си каже Wink

# 50
  • Мнения: 2 388
Тополинке ти имай имаш някави подозрения по въпроса. Mr. Green
Дай жокер.  Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 10 858
Който и да е пипал , никога няма да си признае Simple Smile Ако ще си признава, не е нужно , някой да казва " Той беше!" за да каже " Да, наистина" . Ако ще казва, не е нужно да го подканваме , може и сам да си каже Wink

Принципно е така, но на практика едва ли ще се получи  Wink

# 52
  • Мнения: 1 224
Тополинке ти имай имаш някави подозрения по въпроса. Mr. Green
Дай жокер.  Praynig
Ок, мило.. Ще ти подскажа.. Маскирана е като арабка .. Не го очакваше , нали  Twisted Evil Joy Hug

# 53
  • Мнения: 2 388
Ок, мило.. Ще ти подскажа.. Маскирана е като арабка .. Не го очакваше , нали  Twisted Evil Joy Hug[/tt]
Изобщо даже. Peace Но след този жокер кръгът на заподозрените се стеснява значително. smile3508

# 54
  • Мнения: 1 224
Сигурна съм :>

# 55
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Ок, мило.. Ще ти подскажа.. Маскирана е като арабка .. Не го очакваше , нали  Twisted Evil Joy Hug[/tt]
Изобщо даже. Peace Но след този жокер кръгът на заподозрените се стеснява значително. smile3508

Много сте лоши!  Simple Smile Толкова подмятания ... и вече 100 пъти разгледах снимките ... и може би си взех да си внушавам, но си заплюх една арабка.  newsm78

# 56
  • Мнения: 855
Аз колкото и да гледам нищо не виждам, ама и не съм запозната с ФШ , така че едва ли ще видя нещо, но мисля че не би трябвало да се ползва. Все пак не е честно един участник да застане пред фотоапарата с пъпчици, петънца или някакви недостатъци, а друг с помоща на ФШ да си изчисти лицето или да си дооправи цветове или там каквото е направено и накрая да се съзтезават заедно  Naughty Може би за следващия конкурс трябва да се напише, че е забранена употребата на ФШ и ако някой забележи използването му, участника да се дисквалифицира  Thinking

dobito, сега забелязах че живееш в Гърция...Явно тук няма да намеря същите палитри  ooooh! Благодаря все пак   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 10 858
Ок, мило.. Ще ти подскажа.. Маскирана е като арабка .. Не го очакваше , нали  Twisted Evil Joy Hug[/tt]
Изобщо даже. Peace Но след този жокер кръгът на заподозрените се стеснява значително. smile3508

Много сте лоши!  Simple Smile Толкова подмятания ... и вече 100 пъти разгледах снимките ... и може би си взех да си внушавам, но си заплюх една арабка.  newsm78

Чета ви с интерес  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 3 782
Да се запиша в новата тема. Виждам отново се заформя нещо пикантно, аз също не видях намесата на ФШ,но не смея да кажа че разбирам много от тези неща. Все пак ако е използвам само за замаскиране на пъпки,според мен не трябва да се махат снимките,но ако има намеса за самият грим то тогава трябва. Thinking Това е моето скромно мнение.
Все още не съм гласувала, защото три гласа са ми малко. Whistling

Валката къде е? newsm78 Дали е пристигнала в България?

# 59
  • Мнения: 1 224
Бе как ще си махат пъпките ?! Нищо няма да махат. Аз на миналия конкурс също бях с пъпка, но не я махнах , нали ? Конкурса е за грим ,не за фотошоп Wink

Общи условия

Активация на акаунт