Умна Дюканка съм аз - преди да питам чета (ако трябва и на глас) - 102 тема

  • 38 388
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
Записвам се и в новата тема.Днес ми е втори ударен ден. Искам да попитам - съчетавате ли диетата с някакви физически упражнения или фитнес? И наистина ли тази диета има ефект върху целулита?

# 31
  • Мнения: 5 026
Искам да попитам - съчетавате ли диетата с някакви физически упражнения или фитнес? И наистина ли тази диета има ефект върху целулита?
Чак в 3 фаза

# 32
  • Мнения: 1 027
оооо, момичета... толкова сте мили... благодарско за снимката... и аз съм доволна от резултата си до момента ( #Cussing out )
Ди-п, добре дошла и успех! Peace Фитнес и физ. упражнения- в трета или към края на втора! Иначе във първа и втора фаза може да скачах( до 3 пъти), да клякаш( до 5), да си сгъваш краката ( предимно в колената) и ръцете ( в китките)... и те така... абе общо взето-леки упражненийца, да не се уморява организма!
зорика, честити намаления в мерките! Peace

# 33
  • Мнения: 940
Момичета, днес направих няколко от рецептите, които сте предложило. Много ми е вкусно всичко. Сега мисля за начини да накарам мъжа ми да диетува с мен, че множко ми идва да готвя по две манджи (че и повече) на ден.

Сега пека Дюкански шоколадови кексчета тип Брауниз и ще видим какво ще се получи. Засега изглеждат бухнали перфектно. Simple Smile Ако накарам мъжа ми да яде от тях, лека полека ще му "пребутвам" от моите манджи Simple Smile Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте и от нас, днес ни е 4 ден диетка аз включих зеленчуците, а скъпия ще изтрае още два дни.
Резултати при нас са аз - 2.5кг., тати -3кг.

Момичета моля ви помагайте търся царевично нишесте но не намирам, ако някой има инфо ще съм благодарна   bouquet

# 35
  • Мнения: 872

Ди-п, добре дошла и успех! Peace Фитнес и физ. упражнения- в трета или към края на втора! Иначе във първа и втора фаза може да скачах( до 3 пъти), да клякаш( до 5), да си сгъваш краката ( предимно в колената) и ръцете ( в китките)... и те така... абе общо взето-леки упражненийца, да не се уморява организма!
Мерси   bouquet Този отговор много ме удовлетворява,защото аз не съм много,много по физическите упражнения  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 359
Да ви се похваля , дори да не вървят надолу кг. мерките стремително се стопяват. Да е жив и здрав д-р Дюкан.
Ще се фукна с малко най - пресни снимчици smile3534 newsm47

Преди http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5797089,http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5833354,  а сега http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5834654, http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5834656[Кураж и търпение за всички новички- резултатите рано или късно идват Hug

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 15:04 от veneras

# 37
  • Мнения: 876
Привет дружина  wavey
Искам официално да се похваля и да заема място на пейката на шестичките!  newsm44 Много съм горда,тъй като си мислех,че дълго време ще го боря това 70 кило,но ....  smile3521 вече е в историята! Остават още 4 до края и вече събирам инфо за трета фаза малко по малко,за да вляза подготвена  newsm53 Няма да си поставям срокове,когато стане!
Вчера си купих подсладител Стевия на таблетки ,много съм доволна! Една таблетка ми е напълно достатъчна,и за пръв път от почти два месеца пих мляко с нескафе  newsm68 Много бях доволна и сега съм се заредила!
Чувствам се добре  newsm51
В неделя ще имам втора месечинка вече!  newsm44 Колко бързо мина това време не е за вярване!
Сънче не се тревожи - аз си мисля,че след която и да е диета се качва по някой друг килограм,неминуемо е просто!Все пак за такъв период от време 3кг не са кой знае колко много,а и съм сигурна,че качването ще спре до там - все пак организмът се адаптира..... И той е човек  hahaha Шегата настрана,стискам палци всичко да е ок оттук нататък!
Лек ден на всички  newsm51

# 38
  • Мнения: 940

Момичета моля ви помагайте търся царевично нишесте но не намирам, ако някой има инфо ще съм благодарна   bouquet

Има го в по-големите магазини. Аз и преди си го ползвах за китайските ястия.

# 39
  • Мнения: 5 026
veneras, чудесна разлика, поздравления  Peace
mariaid, поздравления и за теб   bouquet Аз също искам в отбора на 6-те -ей го де е, нек'ви си 8 килца и съм там  Laughing

# 40
  • Мнения: 359
атракция smile3525

# 41
  • Мнения: 306
Здравейте момичета,много се извинявам за тъпия въпрос но не мога да си намеря такава шунка с ниско съдържание на мазнини и другия ми въпрос е задължително ли се приемат тези трици и лененото семе?

# 42
  • Мнения: 5 026
Здравейте момичета,много се извинявам за тъпия въпрос но не мога да си намеря такава шунка с ниско съдържание на мазнини и другия ми въпрос е задължително ли се приемат тези трици и лененото семе?
Триците са задължителни , 3с .л . дневно. Лененото семе е по желание  Peace То всичко си пише с едри буквички на 1 страничка  Grinning

# 43
  • Мнения: 326
veneras БРАВО момиче  newsm10 smile3501  направо ме разби, страхотна разлика
Браво и на всички други които могат да се похвалят със същото. И аз мисля че постоянство му е цакат  Laughing  Laughing
labello  забелязвам, че с теб се движим еднакво, аз задържах доста като теб и днес има мърдане в кантара също като теб  Hug

# 44
  • Мнения: 359
Валето, мерси. И наистина постоянство му е цаката. Аз даже по табличката на доктора имам да свалям още 6 кг. Но не съм се мерила няколко дни и сигурно ще имам -/надявам се де /

Общи условия

Активация на акаунт