"Боядисана" коса

  • 1 624
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
Здравейте,момичета!
Идват топлите сезони и ми се иска да направя промяна в цвета на косата.Но в никакъв случай да я боядисам с боя!
Не съм я боядисвала от 3 год. и веч съм с естествения си цвят,който е много тъмен.
Ако знаете някакви шампоани оцветители и нещо безвредно за косатата,моля,казвайте,или нещо,което постепенно изсветлява косата...знам ли.Приемам всякакви мнения.Благодаря!

# 1
  • Мнения: 411
Верно ли няма начин?!Колко много жени са чели темата ми,а никоя не е отговорила  Rolling Eyes
Някакви шампоани оцветители?Никой ли не е ползвал? Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 4 743
Шампоан оцветител може да те направи само по-тъмна. Има разни изрусяващи спрейове, но пък от тях вероятно косата ти ще стане не особено красив рижав нюанс щом е доста тъмна. Thinking

# 3
  • Мнения: 13 623
Ако ти е много тъмна с нищо не можеш да я изсветлиш освен с боя. Иначе потъмняването е малко по-лесно. Има безамонячни бои...но все пак си зависи от цвета на косата ти Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 227
Кукличка, няма начин да изсветлиш косата си без да я третираш.  Ако използваш шампоан-оцветител или безамонячна боя, може да придадеш на косата си лек червен или лилав нюанс, но тя ще си остане тъмна Peace

# 5
  • Мнения: 4 496
Пък и според мен шампоан-оцветителите не са толкова щадящи за косата, колкото си мислим. За естествено изсветляване/ в малка степен, разбира се/ съм чувала за обливане с отвара от лайка и стоене на слънце. Но не знам дали действа при тъмни като твоята коси.

# 6
  • Мнения: 13 623
Хич не действат тея отвари...аз като тинейджърка ги правих тези експерименти и нищо не стана!
И после започнах да си се боядисвам

# 7
  • Мнения: 1 258
Докато бях на 15-16години си изсветлявах коста с кислородна вода.Не изсветлява много но ако стоиш на слънце ефекта е по-добър.после започнах с бои и си е**х майката на косата. ooooh!другия вариянт е с люспи от лук,ама много миришееее Sick

# 8
  • Мнения: 6 441
Според мен даже безамонячните бои са много по-щадящи косата,отколкото шампоаните-оцветители.Аз съм мн доволна от Кастинга на Лореал.Бях червено до преди година,а сега косата си ми е с естественият цвят  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 232
работех в магазин (парфюмерия и козметика) и съм продавала всякакви продукти. Също така съм експериментирала върху себе си и единственото което мога да ти кажа е, че без вредния амоняк няма как да изсветлиш косата си.
относно безамонячните бои-има светли нюанси но те не могат да ти свършат работа
за седенето на слънце ефекта може да е различен- или да ти изсветли косата или да придобие оранжев нюанс(като изгоряла)
Късмет! Simple Smile

# 10
  • varna
  • Мнения: 676
Я най-добре вземи се боядисай.Какво толкова я щадиш тази коса.Сега има много хубави,макар и по-скъпи бои.Така че избери си цвят и право при фризьора!

# 11
  • Мнения: 4 629
Няма как без боя да си изсветлиш косата

# 12
Искам да си върна естествения цвят на косата, но не знам как ходих и на фризьор и сега косата ми е рижава Sad а не искам да я третирам с блондор...помогнете ми да си оправя косата

# 13
  • Мнения: 1 227
Dianars, дай повече инфо - какъв е естественият ти цвят, какво си правила с нея и т.н.

# 14
  • София
  • Мнения: 232
Цитат
--------------------------------------------------------------------------------

Искам да си върна естествения цвят на косата, но не знам как ходих и на фризьор и сега косата ми е рижава  а не искам да я третирам с блондор...помогнете ми да си оправя косата

само с израстване на коста става Sad

Общи условия

Активация на акаунт