избор на латекс

  • 119 293
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 386
имам латекс от боро (оцветяване с левис) и като цяло не съм доволна от покривност
по-специалните цветове (яркооранжево и зелено) ги направих в колор център на дондуков между раковски и васил левски - великолепни цветове, скъпи са, но си струват - правих от тях и кафяво, но после го махнах, че ми натежа
в другата стая имам две розови от виеро (правени са на бул българия над друмник) - отново хубави, силни цветове, добра покривност
изводът ми е, че една по-скъпа боя често се нанася по-малко пъти, което е много важно за ярките цветове

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 01:02 от nadezda isabel

# 16
  • Мнения: 416
Да , така е. Нашата е също много качествена и миеща. Тъмните цветове са много наситени , а не бледи и постни. Има  голямо разнообразие на пастелните тонове също така. Покрива от 2-та ръка, рядко иска трета.

# 17
  • София
  • Мнения: 676
Левис! Ние сме с такъв навсякъде и си го мия постоянно - флумастри, пастели, химикалки, червено вино, шоколад.... не мърда!
Mоже ли повече инфо за този латекс, миещ ли се води

Ами не знам дали се води миещ, но е наистина латекс! Мисля, че е белгийски. Купихме го от Бриколаж, има много голяма палитра. Покрива с 2 ръце, което е много важно, особено в случай като нашия - боядисвахме си сами. За таваните бяхме взели Маршал, по съвет на консултанта в Бриколаж, но изобщо не бяхме доволни - искаше по 5 ръце... Иначе за мокрото мъжът ми беше взел някакъв български, не знам на коя фирма, който е ужасен, нещо средно между вар и латекс.

# 18
  • Мнения: 625
И ние сме с Levis PeaceДоволна!

# 19
  • sofia
  • Мнения: 114
Някой има ли впечатления от Polisan?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, как се почистват петна от пръсти по латаксови стени. През седвицата ми смениха дограмата и майсторите са пипали стените и таваните при демонтирането на старата дограма, а на мен не ми се ще да пребоядисвам всичко заради няколко петна.

# 21
  • Мнения: 2 382
Церезит  Peace
Със силиконово покритие,машинно тониран.
Изключителна покривност,ярки цветове,антистатичен ефект и се мие без да оставят петна след това.
Висока е цената за кг(литър),но в крайна сметка за целия апартамент ни излезе малко по-скъпо от дисповит,а сравнение не може и да става.

# 22
  • Мнения: 5 178
Колко все пак е цената на Церезит ? и с каква покривност е

# 23
  • Мнения: 547
Може ли някой да ми помогне с информация къде във Варна се продава латекс Baumit? Първото, което ми мина през ума е Практикер и Бриколаж, но там няма. А търся точно определен номер от техните разцветки...

# 24
  • Мнения: 3 215
Ето координатите им за България http://www.baumit.com/bg/main5/index.shtml
Звънни им и питай кой е дистрибуторът им във Варна. Това ми дойде на ума на прима виста  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 891
Някой да е ползвал интериорните бои на OIKOS?

# 26
  • Мнения: 2 172
Колко все пак е цената на Церезит ? и с каква покривност е

И аз това питам,каква му е цената и колко ще ми трябва за 10 квадратна кухничка   bouquet

# 27
  • Мнения: 723
Някой да е ползвал интериорните бои на OIKOS?

Ние купихме днес от интериорните бои на OIKOS за хола, кухнята и трапезарията. Като боядисаме - ще ти кажа какво се е получило.

# 28
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
Levis, Sikkens, Brilux. От тези съм доволен , висока покривност, цвета е този , който си посочил на каталога, машинно ги тонират. Българските ги използвам много рядко и определено не съм доволен. На Ойкос нещата са качествени, поне там където съм ги ползвал нямам забележки, а и ви препоръчвам да ползвате техни майстори, ако не е обикновен латекс. Другите с качествени неща са Фракталис. Както и при Ойкос, ползвайте техни майстори. И се пригответе за по-високи цени, които определено си заслужават обаче.

# 29
  • Мнения: 2 891
Благодаря за отзивчивостта Simple Smile

Да питам за Левис, наистина ли са силиконови и пречат на стената да диша?

Общи условия

Активация на акаунт