Изпитвате ли потребност да се променяте?

  • 2 718
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Питането ми си е съвсем по женски и за да си дам ясна представа аз ли нещо съм сбъркана. Усещам се как през почти еднакъв интервал от време започвам да изптвам неистова нужда да променя нещо в себе си, чисто визуално. Мира не намирам преди да го направя. Често се озовавам в магазини, които принципно заобикалям и в следващия момент държа в ръцете си покупки които нито са в моя стил, нито бих облягла повече от еднократно. Друга моя слабост в подобни умопомрачителни настроения ми е да ходя на фризьор, където искам кардинални промени с косата си. В момента съм в такъв период, пусках, пусках дълга коса и се усещавм как максимум до няколко дни ще се събудя с късо каре до под ушите Tired
 Нз защо имам такива периоди, нз и на какво се дължат, но истината е че някак на намирам се овладявам в такива периоди. Та, мисълта ми е да споделите ако изпитвате или сте изпитвали понякога подобни периоди. Нещо от рода на онази тъпа реклама с нервното потъркване и израза " Аз нз защо съм тук ... ", в моя случай " Аз нз защо правя такива неща..."

# 1
  • Мнения: 31 120
Изпитвам потребност, но ме е страх да правя нещо кардинално. Внимавам и с дрехите и с косата. Изпукват се невероятно количество пари за промени и после Sad  Сега ми се подстригва късо, много ми отива, подстригвала съм се. Но все обмислям докато не ме хванат нервите някой прекрасен ден. Еднаквостта омръзва и на теб и на околните. Промяна с мисъл, това е готино. Стил май му викат хората. Усещам напрежението в мен и скоро ще се случват промени някакви. Само с грима рядко експериментирам. Знам какво е за мен и вече не рискувам.

# 2
  • Мнения: 4 726
А имаш ли обяснение защо изпитваш потребността от промяна? Мен сякаш това ме притеснява повече, че нз защо изпитвам нуждата да ги правя всички тези неща...

# 3
  • Мнения: 1 645
Да Laughing
Аз мисля,че няма жена на която не се е случвало.Няма ти нищо,това е период ще мине Hug

При мен най явно изразено беше в периода 18-22 години,но и до ден днешен ми се случва понякога.Преди сменях цвета на косата през ден,рехите....обувките....стила.Злато или сребро...
Лечението е начесване на крастата докато мирясаш Mr. Green
Само това помага,или поне при мен само това помагаше.
Сега съм малко по обуздана,не правя радикални промени...не си боядисвам косата и няма да я подстрижа късо например,но компенсирам с дрехите,аксесоарите.Стилът ми се променя заедно със сезоните.Някои дрехи в гардероба ми си стоят с месеци с етикетите,необличани.Същата работа и с парфюмите....навивам си на пръста,купувам,редя на една етажерка и до там-някои дори не поглеждам.
При мен както казах вече помага единствено ако начеша крастата,тогава си осигурявам спокойни нощи Embarassed Embarassed Embarassed
Забелязала съм обаче,че това е в следствие на нещо друго.Нещо което се случва в живота,в работата....по този начин компенсирам нещо.Гордо смея да твърдя обаче,че напоследък съм се научила да се контролирам и вливам енергия в други неща Peace

# 4
  • Мнения: 824
А имаш ли обяснение защо изпитваш потребността от промяна? Мен сякаш това ме притеснява повече, че нз защо изпитвам нуждата да ги правя всички тези неща...

И аз обичам често да се променям.Мисля,че се дължи на смяната на сезоните.Май така е при мен.Всяка промяна трае точно един сезон.А сега какви планове имам за себе си... :ooooh:

# 5
  • Мнения: 4 726
А сега какви планове имам за себе си... :ooooh[/b]:
Ух и аз...чак се плаша от себе си. Може би ако онзи ден пред очите ми фризьорката не беше подстригала едно перфектно избарано френско каре, нямаше да ми щукне и на мен. Сега ако щете ми вярвайте, но лягам и ставам с тая мисъл.
 При мен не е до сезоните. Изобщо не откривам причината, а се ровя от доста време вътре в себе си.
Мими, усеща си че си горда. Понеже го изпитвам на собствен гръб и знам колко е трудно да кажеш баста, те поздравявам Grinning

# 6
  • Мнения: 2 388
Да, всяка година критичния месец е май. Направо се плаша - вече дойде. Sad

# 7
  • Мнения: 31 120
Защо те притеснява. В природата е заложена непрекъснатата промяна на всичко. Нормално е, иначе няма напредък. Хващат те нервите и така.... Някои пътуват, други сменят жилище, кола. Трети режат косата. Депресиите, умората, тъгата спомагат за бързи решения в тази посока. Ако си влюбена трудно ще си отрежеш касота, няма да посмееш. Но иначе- нов късмет. Кога ти идва желанието? С какво го свързваш?

# 8
  • Мнения: 4 726
Ако си влюбена трудно ще си отрежеш касота, няма да посмееш.
Смея да твърдя че съм и наистина имам огромното желание да я отрежа. Защо го свързваш точно с емоцията любов? Наистина ми стана интересно.
Относно себе си, няма конкретни периоди или сезони през които ми се случва. Просто един ден ставам, поглеждам се в огледалото и усещам как ми е писнало да се гледам една и съща. Боже, шизофренично звуча, направо ми е неудобно.

# 9
  • Мнения: 824
... В природата е заложена непрекъснатата промяна на всичко. Нормално е, иначе няма напредък. Хващат те нервите и така.... Някои пътуват, други сменят жилище, кола.

Много си права!Сега дори колата съм си закарала на пълна промяна. Joy

# 10
  • Мнения: 2 388

Боже, шизофренично звуча, направо ми е неудобно.

Няма от какво да ти е неудобно. Напълно нормална си си, аз съм същата.

# 11
  • Мнения: 1 645
Мими, усеща си че си горда. Понеже го изпитвам на собствен гръб и знам колко е трудно да кажеш баста, те поздравявам Grinning

И ти като начешеш крастата ще мирясаш.По някое време вече става безинтересно.Затова казах период е,ще мине....ама ще трябва да му се поподчиняваш малко Mr. Green
Утре искам снимка с френско каре Wink

# 12
  • Мнения: 649
И аз съм така,бързо ми омръзва всичко и затова търся само промени!

# 13
  • Мнения: 402
Ох, и аз съм същата, особено по повод на косата си, няма цвят /освен гарваново черно/, което да не съм пробвала, или форма и дължина на косата, направо лудост някаква. Инъче откъм дрехи не съм толкова лесна в експериментите, все пак фигурата ми не позволява големи волности, но пък цветово, нямам думи, сега съм полудяла на тема парижко червено, абе думи нямам.
Лудоста ни отива!

# 14
  • Мнения: 4 726


И ти като начешеш крастата ще мирясаш.
Утре искам снимка с френско каре Wink
Ако знаеш само с какви усилия и с колко грижи пуснах що годе дълга коса и това желание да я отрежа като плод на лудите ми импулси ме влудява. Обаче наистина само за това мисля. След работа може да се поразходя из забранените магазини току виж окото ми хване нещо неподходящо за мен, което да купя на втората минута. Най-много на излизане от магазина да преценя че на въпросния панталон най-ще му отива освен късо каре ами и червенокосо.

# 15
  • Мнения: 31 120
 С любовта, защото обекта те е харесал такава и не се знае дали ще те приема друга. Моят съпруг ме харесал с дълга тъмна коса. Аз обаче след няколко дни бях късо подстригана с кайсиев цвят. Не ме познал в кафето, а се заговорихме. Е харесал ме и така, но ако не беше?  Любовта те прави несигурен, защото искаш да се харесаш на всяка цена. А иначе сам отговаряш, за натворените глупости.С карето внимавай, нямаш ли време за подръжка става кофти. По добре смени цвета.

# 16
  • Мнения: 4 726
С карето внимавай, нямаш ли време за подръжка става кофти. По добре смени цвета.
Лошото е че имам време, въпросната фризьорка е на пет минути от входа и обеща да ме издухва перфектно когато пожелая Confused.
 Интересна теория за любовта и външния вид. Моят също ме харесва с тъмна и дълга коса, надявам се промяната която жадувам да не е подсъзнателното ми желание да подкастря и него Laughing

# 17
  • Мнения: 1 645


И ти като начешеш крастата ще мирясаш.
Утре искам снимка с френско каре Wink
Ако знаеш само с какви усилия и с колко грижи пуснах що годе дълга коса и това желание да я отрежа като плод на лудите ми импулси ме влудява. Обаче наистина само за това мисля. След работа може да се поразходя из забранените магазини току виж окото ми хване нещо неподходящо за мен, което да купя на втората минута. Най-много на излизане от магазина да преценя че на въпросния панталон най-ще му отива освен късо каре ами и червенокосо.

Ох......положението е сериозно Laughing
Чакай да се опитам да ти помогна....ами ако утре се събудиш с каре,включиш телевизора и по БТВ някое модно предаване кажат,че дългите коси се връщат на мода #Crazy
Модата се променя много бързо.По бързо отколкото расте косата Peace
Купи си едно модно списание (желателно без прически) седни на някоя тераса да си пиеш кафенце и си разглеждай.
Влей енергиятя в обикаляне на магазините в търсене на модните тенденции от списанието-купи си някоя дрешка(панталон щом каза),пообиколи и парфюмериите за да се сдобиеш с най актуалните гримчета и ще видиш как света ще стане ясен и колко много новите неща отиват на косата ти.
Другото решение,го знаеш ама действай само в случай че си опитала всичко и нищо не помага Peace

П.С. а представяш ли се по бански и с каре Thinking

# 18
  • Мнения: 4 726
П.С. а представяш ли се по бански и с каре Thinking
Rolling EyesДа  EmbarassedС шапка с голяма периферия, с черни очила и с коса зад ушите Embarassed
Понякога успявам да се контролирам до степен, че канализирам всичките блъскащи се в главата ми желания за промяна до едно единствено. Това е максималния резултатен напредък, който бележа. Обаче по настоящем карето ме е завладяло и покрай него още много неща, които толкова желая че чек детайлно ги обмислям. Определено няма да се въздържа  Tired По принцип воля си имам и не е до това. Сякаш вътрешното ми аз пищи на моменти и иска да ме смени, та и аз него така Embarassed

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 15:08 от Kasidy

# 19
  • Мнения: 1 645
П.С. а представяш ли се по бански и с каре Thinking
Да С шапка с голяма периферия, с черни очила и с коса зад ушите

Няма лек Mr. Green
Ще чакам снимка Peace

# 20
  • Мнения: 31 120
П.С. а представяш ли се по бански и с каре Thinking
Rolling EyesДа  EmbarassedС шапка с голяма периферия, с черни очила и с коса зад ушите Embarassed
Понякога успявам да се контролирам до степен, че канализирам всичките блъскащи се в главата ми желания за промяна до едно единствено. Това е максималния резултатен напредък, който бележа. Обаче по настоящем карето ме е завладяло и покрай него още много неща, които толкова желая че чек детайлно ги обмисбям. Определено няма да се въздържа  Tired По принцип воля си имам и не е до това. Сякаш вътрешното ми аз пищи на моменти и иска да ме смени, та и аз него така Embarassed

 Дай подробно другите неща покрай карето. newsm10 Кефиш ме с този ентусиазъм.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 423
Много обичам да се променям.
Дотам че, хора,които съм познавала преди не могат да ме познаят сега.
В момента полека залитам към по-офисния стил, какъвто носех преди 10тина години.
И за почивните дни даже си имам нов екип!
Също така си купувам рокли и ризки с буфан ръкавче, които преди не можех да гледам.
Даже и парфюмите непрекъснато си сменям!

На каре и червена бях още миналата година септември.
Сега пак нещо ме влече към фризьора и русата боя.

Забелязала съм, че така си избивам несигурността в работата.

# 22
  • Мнения: 4 447
Постоянно.

# 23
  • Мнения: 4 726
Дай подробно другите неща покрай карето.
То всъщност не че има някаква връзка между карето и разни дрехи ама все си представям колко добре би било точно това каре с едни бял сатенен костюм за който се залепих в мислите си. Нито имам къде да го нося, нито ще ми е конфортно да се чувствам като бяло петно пресичайки шосето, но и него ще си взема. Всъщност може би трябва да спомена, че въпросния костюм никъде не съм го видяла, но в моя случай е достатъчно че мозъка ми го желае та ще падне голямо обикаляне по магазините. Снежно бял сатениран, с много вталено късо сако. Панталонът малко над кокълчето, по тялото, тип цигара. Видях и едни черни високи обувки с лека платформа и с изрязани пръсти отпред. В общи линии много добре биха стояли на карето. Та синтезирано, всичко се върти около карето  Embarassed

# 24
  • Мнения: X
Изпитвам такава нужда, незнам дали през равни интервали от време,но честичко. Мисля,че е хубаво. А защо...ами омръзвам си да се гледам една и съща. Просто в дадени дни се отегчавам от собствената си физиономия... не знам дали е от прекалено често взиране в огледалото, но си имам такива моменти.

# 25
  • Мнения: 31 120
Дай подробно другите неща покрай карето.
То всъщност ...


А давай го насам карето, да те видим. Костюма и обувките ще ти кажа къде..., но си приготви 3-4 хиляди лв. Joy Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 4 726
densi, за хоспитализиране съм аз направо. Такива цифри за дрехи виж наистина биха ме спрели, обаче едно подстригване е 20 лв  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 31 120
Супер си си момиче, пролетта напъва яко в теб. Тичай за карето и се снимай да ни се покажеш. Дрехите, ще ги нагласим в последствие, ще намерим точно каквото трябва, на разумни цени. Хрумват ми още идеи за твоето каренце. Изкарах страхотен следобяд с твоята темичка. Готино ми е.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 424
Не, не изпитвам  Peace
Обичам да експериментирам с визията си, но от време на време и никога нищо драстично  Peace

# 29
  • Мнения: 1 541
Аз май ще съм единствената, която ще отговори отрицателно по темата  Thinking Май аз ще съм за преглед, като гледам жените как се refresh-ват често и цялостно  Laughing

От не помня колко години съм с черна дълга коса и редките мисли да я променя винаги ми минават бързо, стилът ми на обличане винаги е бил и предполагам ще продължи да бъде "мое пречупване и пресяване на модата",което разбира се се променя плавно през години, но това не го броим за промяна в светлината на въпроса сега,  парфюмите ми са 2-3 любими и много рядко някой нов минава към желязната селекция. Може би даже съм леко скучна, като се замисля над току що изписаното. Промени правя изключително рядко, но кардинални и то дори и за тях идеята съм я имала много отдавна и просто я осъществявам на по- късен етап.

Ти от своя страна обаче, щом се чувстваш добре и промените те правят щастлива- няма какво да се замисляш. Прекрасно е, когато жените съумяват да изненадват и себе си и околните с различна визия- освежаващо е! Ще чакаме снимки, пък дрехите са ти последна грижа  Wink Hug

vodka_s_led, пуснах без да гледам, но значи ставам втората след теб  Wink

# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не, категорично! Нищо не бих променила в себе си. Последната промяна, която направих цвета и дължината на косата си беше през 98 година.

# 31
  • Мнения: 811
Аз май ще съм единствената, която ще отговори отрицателно по темата  Thinking Май аз ще съм за преглед, като гледам жените как се refresh-ват често и цялостно  Laughing


И аз не обичам да се променям  Mr. Green
Откакто се помня съм с дъъълга коса, която винаги си е била и е с естествения си кестеняв цвят. Единствено бюста бих си увеличила, ама по-нататък, след второто дете  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 630
Това по принцип е симптом за много свободно време Laughing
Аз с косата си не обичам много да експериментирам. Само три пъти в живота си съм изперквала и съм я подстригвала късо. За дрехите- имам и спортни и елегантни и според случая се обличам подходящо, това не го считам за промяна

# 33
  • Мнения: 243
това е толкова нормално,нормално е да се променяме и за мен разбира се и то с пълна сила! особенно пролетта когато така чаканото топло време е при нас,природата като че ли ни дава тласък.Най-често при мен е косата тя страда от моите настроения,миналата седмица така станах от руса черна :d незнам какво ме накара да направя такав агенерална промяна но се радвам че се реших...... хубаво нещо е разнообразието!!!! Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 224
И аз съм така.. Обикновено настроенията ми се отразяват на косицата ми Simple Smile Тъкмо когато стане перфектният кафяв цвят, започвам да си мисля за руси кичури или пък цялата да я изруся, а когато това стане , започвам да се чудя кое кафяво да си сложа  ooooh!

# 35
  • Мнения: 3 268
Аз съм от жените,дето нищо не променят във визията си с години.Косата си като подстрижа по определен начин и си я носяяяя да не ти казвам колко време така.Сега обаче като бях в Испания се подстригах при един страхотен коафьор,приятел на девер ми и определено много се харесвам.Косата ми е етажирана и рошава по младежки.Не е къса обаче.Теб,Кас,те вижждам разкошна с едно класическо френско каре на главата.Само не се прави като Алекс Раева с издължени краища отпред,че вече всяка втора на улицата е с такава коса.Чакам снимки. Flutter

# 36
  • Мнения: 4 726
 Подкукоросвайте ме вий, подкукоросвайте...
 Как се пише фреско каре на английски, че търся из нета поне да се спра визуално на нещо  Embarassed То работата така или иначе е ясна  Tired

# 37
  • Мнения: 3 268
На Том Круз жена му е подстригана на френско каре.Виж нейни снимки!

# 38
  • Мнения: 243
И аз съм така.. Обикновено настроенията ми се отразяват на косицата ми Simple Smile Тъкмо когато стане перфектният кафяв цвят, започвам да си мисля за руси кичури или пък цялата да я изруся, а когато това стане , започвам да се чудя кое кафяво да си сложа  ooooh!
newsm10   това е истината и според мен няма нищо лошо!!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 4 746
За първи път тази година изпитвах някакво непреодолимо желание за промяна  Rolling Eyes Отрази се на косата ми. Първо подсилих естествения си цвят, а след седмица реших, че искам по-светла коса. Изсветлих я, след максимум месец ми направиха и кичури. Подстригах се по по-различен начин, за пореден път си промених бретона Peace След това се чувствах супер.
Сега отново ме връхлитат подобни мисли периодично, но някак се възпирам.

# 40
  • Мнения: 78
Напълно те разбирам... Понякога се чудя какво не ми стига... Според мен запълвам празнина, но не знам защо го правя. Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 1 065
Аз май ще съм единствената, която ще отговори отрицателно по темата  Thinking Май аз ще съм за преглед, като гледам жените как се refresh-ват често и цялостно  Laughing


И аз не обичам да се променям  Mr. Green
Откакто се помня съм с дъъълга коса, която винаги си е била и е с естествения си кестеняв цвят. Единствено бюста бих си увеличила, ама по-нататък, след второто дете  Simple Smile
Ох,успокоих се Wink,бях започнала да си мисля ,че има нещо сбъркано в мен-толкова да не обичам промените(не само във външния вид ,а във всичко),че чак се плаша от тях,а ако са наложителни -в началото дори самата мисъл за промяна ме стресира.Естествено и аз правя промени,но не ,,от раз'',и никога после не се връщам към нещо предишно.
Кефя се на хора,които са способни от веднъж да направят ,,рязък завой'',да вземат импулсивно решение за нещо без после да съжаляват и да анализират.
По темата-няма лошо щом някой има желание за промяна и тя би го направила щастлив .

# 42
  • Мнения: 3 695
и моите промени се отразяват на косата  - по-светло, по-тъмно, кичури и т.н
като стил дрехи не мога да се променя  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 645
Подкукоросвайте ме вий, подкукоросвайте...
 Как се пише фреско каре на английски, че търся из нета поне да се спра визуално на нещо  Embarassed То работата така или иначе е ясна  Tired

Смешно е но се казва Боб. Боб-стайл Grinning
http://beauty.about.com/od/shorthairstyles/ss/bobcuts.htm

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 09:42 от мими23

# 44
  • Мнения: 4 726
 И в моята си тема ще поискам коментари  Embarassed
 Ето това си представям за себе си , но с малко повече обем и факта че косата ми е много тъмно кестенява


мими, стеф не такава черта бре  Laughing-уточнението е за чертата на Виктория бре   Laughing

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 17:17 от Kasidy

# 45
  • Мнения: 1 645
И в моята си тема ще поискам коментари  Embarassed
 Ето това си представям за себе си , но с малко повече обем и факта че косата ми е много тъмно кестенява


мими, стеф не такава черта бре  Laughing

Аз точно такава имах впредвид newsm56
Или тип Риана,ама искам и грима да докараш:

# 46
  • Мнения: 4 726
Е де, ходя на солариум заради тая черта от един месец  Mr. Green Само се чудя с моята чуплива коса макар и издухана дали няма да се гъне тук-таме. И друго ме притеснява, дали няма да ме състари. Вече получих професионален съвет на лична, но питам и вас.

# 47
  • София
  • Мнения: 38 423
Е де, ходя на солариум заради тая черта от един месец  Mr. Green Само се чудя с моята чуплива коса макар и издухана дали няма да се гъне тук-таме. И друго ме притеснява, дали няма да ме състари. Вече получих професионален съвет на лична, но питам и вас.

Ми зависи от типа лице. Мен лично ме състари. Направо на лелка го докарвах.
Обаче ако си бейби-фейс /като Риана примерно/ седи сладко.

# 48
  • Мнения: 2 309
Причеса не го сменявам Crazy
Цвета също!

Настроенията варират от - до...

# 49
  • Мнения: 2 388
Кас извинявай ти имаш ли някъде тук твоя снимка да те видим? Simple Smile

# 50
  • Мнения: 600
Често сменям прически! Като вляза в нова фаза имам нужда от нова прическа и искам сякаш да стане на секундата, абе луда работа  Crazy

# 51
  • Мнения: 753
Аз пък съм забелязала, че искам да се променям, когато осъзная някакви неща, които преди не съм разбирала - по някакъв начин променя мисленето си, изясня  си някаква позиция по някакъв въпрос или надживея някакви неща, или се почувствам помъдряла някакси ...малко неопределено, но аз за себе си така съм го дефинирала. Иначе и аз се хващам в такива настоения, но не ми остава за сега време да ги реализирам.

# 52
  • Мнения: 4 629
Такива настроения за промяна аз ги свързвам с кризи в живота ми. Когато се лутам и незнам на къде да поема, тогава правя промени с външния си вид та дано ми дойдат някакви идеи.

Също драстични промени правя, когато съм под голям стрес.

Иначе нетипични покупки (дрехи, чанти, обувки, гримове) правя като искам да се разсея. Когато са ме налегнали някакви мисли, от които искам да се отърва

# 53
  • Мнения: 288
Чаааак потребност не изпитвам. Имам периоди на години, за които не се променям, освен да ида да ми променят прическата малко. Не ходя почти по магазините и не ме тресе манията за пазаруване. Мразя да се мотам в магазините (освен в козметичните, парфюмерийните), а и много от нещата не са ми по вкуса - много шаренки, много натруфени или подобни - падам си по по-изчистени неща (хем да има нещо, хем да не е много) и... няма значение.
Не мога да си променя цвета на косата, понеже е боядисана черна. Преди време пробвах да я изруся и познай! Да, да! То, така става, сякаш! Сега си я оставям естествения цвят - тъмно русо-кестеняво, пепеляво малко (зимата тъмно, лятото русоляво -странно). Сега съм в период на желание за промяна, което рядко се случва, но просто малко ми омръзна да се гледам една и съща. Искам да се видя пак тъмно руса, а лятото почти русо, с онази жизненост на косата, както преди боядисванията. Искам да се видя пак с нормал кг.-те ми за ръста и пазя диета сега, а като отслабна смятам да си подстрижа косата късо - до под ушите или до раменете. От сума ти време ходя със средно дълга коса или дълга. И т.н.
Причините за желание за промяна:
1. Малко ми омръзна, както казах, да се гледам една и съща. Искам по-добър живот от преди и от сега, и оттам, понеже искам малка промяна, правя и промяната със себе си - малко символично.
2. Искам да се видя по-хубава и по-различна, и да си покача самочувствието малко повече, но в границите на нормалното. Никога не съм била с прекомерно самочувствие, даже в най-добрите ми периоди.
Други причини, които съм имала преди:
1. Застой и желание за "размърдване" малко на нещата, желание за мъничко адреналин, приятна емоция от нещо ново като една такава промяна.
Преди често се променях - минала съм през не малко цветове на косата, сменяла съм стилове от спортно към по-официално, различен грим и т.н.

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 05:30 от Cantrell_NY

# 54
  • Мнения: 14 486
ти поне го осъзнаваш това, аз не се бях замисляла но през година и половина - две сменям доста кардинално прическа, дрехи постепенно купувам различни и гардероба ми  се променя, последните 3 години съм минала от дълга кестенява коса, къса кестенява, къса почти изцяло руса, сега черта с цял бретон отново тъмна....допреди 5 години носех неутрални цветове, сега съм пълна с червени дрехи...
е?  Crazy
познавам хора, които с една прическа изкарват от студентските си години до критическата едва ли не, според мен промяната във външността на жената показва и гъвкавост и готовност да се променяш според обстоятелствата и предизвикателствата на живота, а нима това е лошо?
не мисля Peace

# 55
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Понякога....

# 56
  • Мнения: 1 733
Всички сме така. На мен като ми хрумне нещо, на всяка цена го правя. Само що се отнася до косата ми, не съм толкова решителна Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3 294
Обикновенно съм жадна за промени върху външния си вид когато съм в кофти настроение дълго време , и докато не променя нещо в себе си не заставам мирна  Peace

# 58
  • Мнения: 320
И аз обичам често да се променям.Мисля,че се дължи на смяната на сезоните.Май така е при мен.Всяка промяна трае точно един сезон.А сега какви планове имам за себе си... :ooooh:
[/quote] Така е от времето е

# 59
  • София
  • Мнения: 202
С две ръце за промените  newsm44
Само консервативните и несигурните в себе си  хора не смеят да направят промяна нито във външния си вид ,нито в живота  си newsm10
Никога не ме е било страх да променям визията си и не съм съжалявала,обикновенно идейките за нова прическа ми хрумват по време на прибиране от работа ,обаждам се на фризьорката си и на другия ден вече съм освежена и с нова прическа  newsm47

# 60
  • София
  • Мнения: 6 793
Обхващат ме такива желания за промяна.  Embarassed Периодично, на 3-4 години режа дълга до средата на гърба коса до под/или над ушите. Определено е свързано с психиката, най-често на любовна вълна.  Rolling Eyes Не знам за теб, но аз удържам, удържам и накрая поддавам.

# 61
  • varna
  • Мнения: 676
Има периоди,през които изпитвам такава потребност и го правя.Най-вече експериментирам с цвета на косата си.Правила съм драстични промени,но стигнах до извода ,че каквото и да правя червеното е моят цвят!

# 62
  • Мнения: 3 641
Изпитвам и то когато не се чувствам добре. Експериментирам с формата и цвета на косата най-вече. Придържам се, обаче към еднакъв стил на обличане. Наблягам на спорт Thinking

# 63
  • Мнения: 3 830
Изпитвам потребност да променям външността си, когато преминавам от един етап от живота си в друг. Случва се и почти винаги, когато прекъсвам любовна връзка.

Изпитвам нуждата да си накупя дрехи, обувки, чанти, парфюми, аксесоари, козметика. Flutter
И веднага тичам на фризьор Peace

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 00:17 от Estellia

# 64
  • Мнения: 13 512
Себе си =не. Сменям нещата около себе си.

# 65
  • Мнения: 1 568
Не,интересно.. newsm78 винаги съм си мислела,че ако ми се отдаде възможност ще се променя,но май не бих и даже съм сигурна,че не бих Whistling но пък.. newsm78 едни цици добре ще ми се отразят Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 144
И аз изпитвам такава нужда. Мисля че това е нормално. В повечето случаи сменям дрехи, стил на обличане, аксесоари и т.н. Понякога стилове на гримиране - по-леко и ненатрапчиво или по-силно и контрастно. Веднъж смених косата - накъдрих се и останах много доволна. Ааа, и съвсем наскоро направих бретон - изцяло промени излъчването.  Simple Smile Като цяло, предполагам, го правя, защото ме кара да се чувствам добре, вдига малко самочувствието. Като се гледаш всеки ден една и съща в огледалото е едно, а като се видиш в друга светлина/външно/ - съвсем друго. Иначе мисля, че много често промяната на нещо външно изразява вътрешна потребност за промяна, за нещо различно..В повечето случаи докато не разбереш каква е вътрешната нужда..колкото и да се променяш външно...удовлетворението ще е само моментно! smile3506

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 14:15 от Bebu4a

# 67
# 68
  • Мнения: 288

A volte e' meglio cosi..
Май затова жените търсят сигурност в мъжете...  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт