Препоръчайте ми препарат за почистване и полиране на ИНОКС

  • 18 682
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 4 493
Имам чисто нови уреди - инокс, но нямам идея с какво да ги поддържам.
Тези които са имат иноксови уреди сигурно вече са изпробвали сума ти препарати, така че споделете кое е ефикасно и кое не

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз използвам Mr Muscolo в едно малко шишенце специално за инокс, за сега ми върши работа.

# 2
  • Мнения: 2 388
И на мен ми трябва такъв препарат. Ще чакам отзиви. Peace

# 3
  • Мнения: 22 427
препарат за миене на прозорци върши страхотна работа за почистване на инокс. ))))

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И аз се записвам да следя.
Вкарах си автогол с готварска печка от инокс - цапа се бързо, чисти се трудно   Close
С препарат за прозорци само се зацапва, трябва обезмаслител, но аз още не съм открила идеалният който хем да чисти, хем да не замазва.

# 5
  • Мнения: 1 875
И аз съм с Мускуло за инокс.
Нямам база за сравнение обаче и не мога да кажа до колко е добро.
Чисти, не е да не чисти, отделен е въпросът,  че не ги понасям иноксовите ми уреди.

# 6
  • Мнения: 2 082
купих си кърпа от микрофибър и бърша само с нея/леко влажна/без препарат...

# 7
  • Мнения: 5 178
препарат за миене на прозорци върши страхотна работа за почистване на инокс. ))))

Изрично пише, че не трябва да се ползват подобни препарати
А иначе на Медикс за керамичен плот и инокс Simple Smile

# 8
И аз се записвам да следя, защото имам доста иноксови уреди. #Crazy

# 9
  • Мнения: 14 487



А иначе на Медикс за керамичен плот и инокс Simple Smile

и аз това ползвам и съм много доволна Peace

# 10
  • Мнения: 2 388

Вкарах си автогол с готварска печка от инокс - цапа се бързо, чисти се трудно   Close


Това изречение ме провокира да напиша нещо, което отдавна ми се върти в главата. Simple Smile
Преди да взема иноксови уреди вкъщи, нявсякъде четях как по инокса не остават пръсти.
По нашите обаче остават. newsm78
Хладилникът и микровълновта са в сив цвят, без да са инокс и се поддържат супер лесно.
Така и не разбрах какво пропуснах при избора си. Sad

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Тези мокри кърпички са страхотни, за почистване на засъхнали мазнини по инокса. Но леко замазват, затова минавам след това с леко навлажнена микрофибърна кърпа. Ако не е много замърсено - само с микрофибъра.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
препарат за миене на прозорци върши страхотна работа за почистване на инокс.

 Peace + микрофибърна кърпа.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 493
А микрофибърната кърпа - някаква специална ли е  newsm78, в магазините за препарати ли да я търся newsm78

# 14
  • Мнения: 8 999
Навлажнена микрофибърна кърпа. Моята си я купих от Пикадили /има такива в почти всеки магазин за препарати, а и дори в хранителни стоки/ - за 1.80 лева. Има и по-скъпи, ама ми е скръндзаво да дам 6-8 лева за кърпа. Върши ми страхотна работа за почти всичко в кухнята - вратичките на шкафовете /венге/, плочките, иноксовите уреди, плота с котлоните.

# 15
  • Мнения: 2 082
аз я купих от кварталния супер.моята е жълта-не знам дали  различните модели вършат една и съща работа...но
Цитат
Върши ми страхотна работа за почти всичко в кухнята - вратичките на шкафовете /венге/, плочките, иноксовите уреди, плота с котлоните.
става и за прозорци...

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
А микрофибърната кърпа - някаква специална ли е  newsm78, в магазините за препарати ли да я търся newsm78

Да, и големите супермаркети.
Има разлика м/у кърпите, по скъпите са по-плътни.

# 17
  • Мнения: 68
лесен,ефтин,обезмирисва6т,обезмаслява6т-ОЦЕТ.Simple Smile)използвам го единствено в кухнята заради миризмата.разтварям малко оцет във вода и по4иствам с микрофибарна кърпа,полирам със суха.не остават следи,не стои замазано.единствено ширма трябва да се мине няколко пъте,там наи много се наслояват мазнини.пробаите, мисля 4е 6те останете доволни.препаратите за инокс които съм ползвала са кремообразни и трудно ги по4иствах....докато се гланцира повърхноста ми  се изкарваха нервите,все на 4ерти стоеше.успех:))

# 18
  • Мнения: 635
Спреят за инокс на САНО - страхотен е! Дори образува нещо като филм и предпазва от оставяне на отпечатъци (е, от мазни ръце не предпазва естествено  Simple Smile ). Откакто го открих печката ми е винаги почистена.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
Спреят за инокс на САНО - страхотен е! Дори образува нещо като филм и предпазва от оставяне на отпечатъци (е, от мазни ръце не предпазва естествено  Simple Smile ). Откакто го открих печката ми е винаги почистена.
Това звучи много добре, но тази фирма я чувам за първи път. Откъде се снабдяваш с това чудо

# 20
  • Мнения: 635
Това е фирмата, производител на бебешкия прах за пране Сано максима. На пазара вече има доста техни продукти - прахове за пране, омекотители, "вълшебна" гъба, ароматизатори за WC .... и въпросния спрей за инокс. Аз си го купувам от едно квартално магазинче за препарати в Младост 1.

# 21
  • Мнения: 2 954
Много се чудя за вградено казанче в тоалетната с иноксов бутон - как ще го чистя непрекъснато от пръсти, с МАТ е 70лв по-скъпо, ама няма да има толкова бърсане

Общи условия

Активация на акаунт