"БИЛКА"с екстракт от бяло грозде

  • 34 824
  • 190
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 949
нещо като 'клик', защото и аз искам да пробвам новата серия
обикновено 'билките' ги купувам от супермаркета, но там зареждат по-късно и за това ще огледам околните аптеки

# 46
  • Мнения: 3 094
Очите са ми чувствителни и нищо от масовата и медицинската козметика не ми понася. Само адски скъпи продукти на селективна и висока козметика, което ми натоварва джоба обаче Simple Smile
Пробвала ли си да си направиш лосион от розова вода и масло от жожоба? Не съм пробвала още, но в листовката пише, че не дразни очите, а в съседната тема за маслата има доволни. Simple Smile

Благодаря за предложението. Hug. Много харесвам розова вода и много ползвам, но за около очите при мен не става - много ми изсушава кожата там.

# 47
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Какво става с бялото грозде....? Simple Smile

# 48
  • Мнения: 35 949
зрее, още не са го обрали Simple Smile
и вероятно се чудят да го сложат ли да ферментира или да ни го направят на крем Simple Smile

# 49
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 hahaha Joy Joy JoyЩе чакаме.....Руска може да е отишла да го пръска със син камък.... Laughing

# 50
# 51
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря! HugУзряло е гроздето..... Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 243
Сега като се зачетох, май не е много подходяща серията за 25 годишни. И за смесена и мазна кожа не ми се види да е, въпреки че пише за всякакъв тип кожа  Rolling Eyes

# 53
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Защо така мислиш?Дехидратирана кожа може да бъде и смесената...Червената серия я виждам по силна от бялата....

# 54
  • Мнения: 1 243
Имаш предвид серията с Мавруд ли? Да, определено. Аз го ползвах известно време, дойде ми тежичък и мазен, дадох го на майка ми и на нея и пасна идеално.... Сега пак четох - предотвратява първите процеси на стареене на клетките – дехидратация и петна по лицето, видимо заглажда фините бръчици и разширени пори, успокоява зачервяванията и задържа влагата в кожата.
Може пък и да е добре. Просто се колебая дали тази серия или предишната с пъпеша и краставицата е по-подходяща за мен.
И защо не пускат и измиващи гелове и тоници към сериите newsm78

# 55
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ти можеш и двата да си ги ползваш лятото-през деня този с краставицата,а през ноща бялото грозде,но слънце защитен крем задължително през деня.

# 56
  • Мнения: 372
Още утре ще търся крема с бяло грозде. В сайта не видях околоочен от тази серия.
Кремът става ли за 30 г възраст или е лек вече за мен?

# 57
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не, не е лек крем за тази възраст.

# 58
  • Мнения: 13 623
Днес я видях серията с бяло грозде на поне 3 места. Има я и в Ремедиум

# 59
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт