някой пил ли е"фибракс"

  • 29 893
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 108
Здравейте

Фибракс - незнам дали има ефект от него, но знам със сигурност ,че СИЛ е страшно ефикасен.

Една моя позната  продължение на 4-5 месеца го приемаше и отслабна с около 25 кг.

# 16
  • гр.София
  • Мнения: 269
semiramida, не разбрах - 9 таблетки на ден ли се приемат  newsm78 или 3 пъти по 1 newsm78

Общо 9, три пъти по 3 таблетки.
Но аз не закусвам така 4е взимам 6 таблетки. Два пъти по 2 час преди ядене.

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 269
Здравейте

Фибракс - незнам дали има ефект от него, но знам със сигурност ,че СИЛ е страшно ефикасен.

Една моя позната  продължение на 4-5 месеца го приемаше и отслабна с около 25 кг.


Колко струва тоя СИЛ и колко таблетки съдържа....

# 18
Знам, че СИЛ струва около 6 лв., някъде го има и по 5 и нещо, само не знам колко таблетки са.

# 19
  • Мнения: 5 539
СИЛ пих миналото лято, една опаковка. Свалих няколко килограма и бях много доволна, но веднага след това си ги върнах обратно Whistling

# 20
Вече десет дни пия Фибракс. Ефекта ще го осетите може би след петия ден. Действа ми много добре, убива апетита и действа прочистващо.

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дея ти ме уби с прашка! Аз от години правя курсове с мезим форте заради колит ама като си гледам килцата и лакомията определоно не ми действа апетитопотискащо:(

# 22
edinstveno sam pila zelen 4ai za otslabvane , to i na 17 godini kvo drugo da piq?! seda smqtam da probvam toq fibrax i blagodarq za infoto koeto namerih v tozi sait  bouquet

# 23
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Вчера си купих Фибракс, но като чета, май няма да ми подейства много.
Пише, че се слабее, защото намалява апетита, но аз нямам голям апетит..

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Фирбракс - поредната щуротия на "професора" в билко-хаповете д-р Тошков?!  ooooh!

Без мен  Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз от днес почвам Фибракса.
Майчета споделете резултати, че да ме амбицирате  Wink

# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ооооо ама тоя фибракс на д-р Тошков ли е? Пила съм доста други негови лекарства и нищо не струват.

# 27
  • Мнения: 318
 smile3518 Здравейте , реших се и аз да си го купя тоя "Фибракс", пия го от 1 седмица но за съжаление не усещам никакъв ефект newsm45, няма намаляване на апетита, няма нищо, то аз не че се скъсвам от ядене ама не виждам да помогне честно казано.... Чак след като го купих видях , че е поредната глупост на Тошков..ами ще си изпия опковката то ако не помогне, поне няма да навреди newsm62

# 28
  • Мнения: 480
Здравейте

Фибракс - незнам дали има ефект от него, но знам със сигурност ,че СИЛ е страшно ефикасен.

Една моя позната  продължение на 4-5 месеца го приемаше и отслабна с около 25 кг.


А знаеш ли дали е спазвала някаква специална диета и ако да - каква?
Май ще взема аз да го купя този Сил...  newsm78

А иначе Фибракс не съм пила ама нещо не ми вдъхва доверие.  Confused

# 29
  • Мнения: 394
Аз пия Фибракс от 1 месец и мисля, че резултатите ми са много добри. Не мога да кажа, че това се дължи изключително на Фибракса.

Ето моята схема:
1. Изключване на "трите бели отрови" - сол, захар, бяло брашно. (Разбира се без "вманячаване".)
2. Шлемник - 2х1 - сутрин и в ранния следобед - може и да си внушавам, но имам чувството, че ме зарежда с енергия, успокоява и намалява стреса от диетата.
3. Фибракс 2х3 - сутрин и вечер 1 час преди ядене. Не обядвам. При мен наистина създава чувство за ситост и повишава обмяната на веществата. Това ми позволява да намаля значително хранителната порция.
4. Взех си един много удобен уред за коремни преси - нещо като 2 пръчки, свързани с ластици. На едната пръчка се опират краката, а другата пръчка се държи с ръце. Предимството му е, че не натоварва кръста, а в зависимост от положението на краката се съсредоточава усилието в коремни, гръдни, гръбни мускули и бицепс. Лекото изпълнение на пресите позволява да се правят повече серии с по-малко натоварване. Аз съм стигнала до 10 х 30, като на всеки 10 преси сменям захвата на ръцете.

Резултатът е 8 кг. Но да ви кажа честно, аз не мога да бъда критерий, защото имам още поне 20 за сваляне. Според мен най-важното е "осъзнатото хранене". Не да ядеш по инерция или от нерви, а за да се погрижиш за собственото си тяло.

Общи условия

Активация на акаунт