Глоба за мръсна кола???

  • 5 146
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
Е то вече се чудя как да вземат пари от хората има толкова неуредеци които трябва да се оправят а те се хващат за глупости.Явно на полицоите не им стигат паричките трябва да си докарат и те са хора  Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 506
супер простотия,ама то само това да беше...

# 77
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Скоро пред нас беше паркирана много мръсна кола, ама много. Чета следното върху нея:
Ден 1 : Измий ме!
Ден 2 : Ако искам!

 Joy Това ми напомни за друг надпис върху много мръсна кола - изпратиха ми снимка по e-mail-а. Та колата страшно мръсна, а нечия похотлива ръка написала с пръст върху мръсотията: "Де да беше и жена ми толкова мръсна!"  hahaha

# 78
  • Мнения: 1 650
върху мойта един приятел рисуваше какво трябва да направя, как да изглежда
не я мия, за да не си изгубя "ЗАДАНИЕТО"
 Joy

# 79
  • Мнения: 1 668
Глобата за мръсна кола е правилна. За съжаление не е правилно улиците да са в това състояние... и строежите да са навсякъде... Ама трябва да се изисква от общината да си свърши работата. те сами не се сещат. Писах жалба - изпълниха. Сега написах втора - чакам... Ама явно само това е начина. Давайте и вие. Има интернет опция с сайта на столична община за жалби.

# 80
  • Мнения: 1 650
улицата ми никога не е била асфалтирана
имало е бетон, който с годините е станал на пясък
автомивката е на една пресечка, достатъчно е да се появи колата влажна и вече е опепелена цялата
отделно от това преди година енергото местиха стълбове и разбиха тротоара, като казаха другия месец ще минем да го оправим ...
за 2 часа като минават всияко е с едни пръст пепел
и хич не ми е приятно този пепел и чакъл да сваля боята на колата но какво да направя, да не се прибирам в къщи, за да може колата ми да е чиста ???

# 81
...като си вземем дърмите всички...и отидем да живеем в по-нормална държава...
Брато,мисията  е невъзможна! {за всички}

# 82
  • Мнения: 2 161
Мисля,че отдавна има такива глоби в останалите страни.Аз намирам логика в това,да се глобява за неугледен вид.Въпреки че,излизам от автомивката,минавам два пъти през Златни пясъци и колата ми пак е в безобразно състояние.

# 83
  • Мнения: 649
няма го в закона все още тъй, че не се притеснявайте, не могат да ви глобяват. Порадвайте се на мръсните си коли до де можете, че после само чисти трябва да ги гледаме!

Общи условия

Активация на акаунт