Мюзик Айдъл 2 /16/ - звездите на Бродуей!

  • 20 332
  • 595
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Ана единствено според мен влезе в стилистиката на тази музика ,усети я и за мен и в дуета и на самостоятелното си представяне беше  перфектна.
Само тя ми хареса.
Иначе ,като цяло концерта ме разочарова,обичам тази музика ,познавам оригиналите и освен Ана ( и самост.изпълнение на Пламена)всичко друго бе пародия.

# 31
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Вчера го изгледах/изтърпях от край до край и чесно да си кажа май нямам фаворит ..може би Ясен въпреки че бе първи и най-критикуван  newsm78

Тома- не бе зле но ми става нещо еднотипен с неговия глас т.е. имам чуството че каквато песен и да му дадат като я изпее звучи една и съща  newsm78 ... пък все го хвалят че я е изпял в стил Тома .... може би нещо аз не разбирам, ама това е мойто мнение  Wink
Ана - ми приличаше на анорексичка  със слаба глас ..зорлем я чувах .Поне да я бяха облекли стилистите не с черно а с нещо светло за да не изглежда толкова коЩръмбава  Wink
Нора- беше супер , но нещо не ме впечатли  Wink
Деничка-се представи подобаващо, изглеждаше мн.добре в тази рокля и тоя път поне аз видях някакъв резултат от диетата на която се е подложила  Peace хареса ми и как пя Май тя и Ясен са ми фаворити  newsm78
Шанел-пя както винаги добре, ама много нелепо ми изглеждаше в тея дрехи и това червено червило  Whistling Въпреки това не можах да я възприема в ролята на Евита  Crazy
Пламена-страхотен глас  Peace стоеше много "самонадеяно" на сцената в добрия см.на думата Peace , но незнам защо ми е адски антипатична визуално  Rolling Eyes не я харесмам и толкоз


..... Е това беше моята "рецензия"  Joy

# 32
  • Мнения: 3 423
Тома е още господин-Никой та да има свой стил, и да пее всичко Ала Тома,разбирам за Азис, но и шедьоври да По -томавчва(опит за каламбур) някак не ми седи.
А относно вида на Ана ,че била коЩръмбава и то на фона на Деничка,която изглеждала много добре направо се смея Laughing

# 33
  • Мнения: X
А относно вида на Ана ,че била коЩръмбава и то на фона на Деничка,която изглеждала много добре направо се смея Laughing
Мислиш, че се превземаме и не сме искрени от злоба? Не, не е така, уверявам те.  Wink

Току що гледах изпълнението на Деница и Пламена от снощи и съм в екстаз. Всички просто сме различни и харесваме различни неща. Не мога да обясня обективно, просто така го чувствам. На мен Деница ми изглежда страхотно, защото обожавам нейния глас, а някак си гласът й подхожда на начина по който изглежда и на чарът, който има. Ако имам възможност бих и подарила огромна кошница с цветя, пълни ми душата!
А Пламена не ми е по сърце, но има глас, има присъствие на сцената, има талант огромен и не мога да не я уважавам.
А Ана просто прекалено дълго се задържа в шоуто.  Затова предизвиква такива чувства. В началото я харесвах, после бях снизходителна към нея, после не я забелязвах, но вече просто ми бърка в очите след всеки следващ концерт. Като слон в стъкларски магазин ми е. Съжалявам, но може би вече не съм и обективна.

# 34
  • Мнения: 1 666
А Ана просто прекалено дълго се задържа в шоуто.  Затова предизвиква такива чувства. В началото я харесвах, после бях снизходителна към нея, после не я забелязвах, но вече просто ми бърка в очите след всеки следващ концерт. Като слон в стъкларски магазин ми е. Съжалявам, но може би вече не съм и обективна.

По-добре не бих могла да опиша чувствата си относно Ана! По същия начин чувствах и Денислав.

Иначе сравненията на Ана и Деница като външност пък ми лъхат на лицемерие и айде сега за идеята да кажем на черното бяло...

# 35
  • Мнения: 3 861
...И надписите накрая, когато Люси пя на плейбек.
на плейбек ли е пяла??? Shocked
Аз нейното изпълнение в началото само го слушах и докато се обърна и да започна и да го гледам и слушам и те го  махнаха...

# 36
  • Мнения: 1 666
...И надписите накрая, когато Люси пя на плейбек.
на плейбек ли е пяла??? Shocked
Аз нейното изпълнение в началото само го слушах и докато се обърна и да започна и да го гледам и слушам и те го  махнаха...



Вярно, че е плейбек Sick! Снощи го изпуснах, но сега го видях - http://www.vbox7.com/play:8e1b8cac

# 37
  • Мнения: X
...И надписите накрая, когато Люси пя на плейбек.
на плейбек ли е пяла??? Shocked
Аз нейното изпълнение в началото само го слушах и докато се обърна и да започна и да го гледам и слушам и те го  махнаха...



Вярно, че е плейбек Sick! Снощи го изпуснах, но сега го видях - http://www.vbox7.com/play:8e1b8cac
И като е на плейбек поне да беше хубаво, пък то ... абе не ми хареса менторката с туй парче.

# 38
  • Мнения: 2 336
...И надписите накрая, когато Люси пя на плейбек.
на плейбек ли е пяла??? Shocked
Аз нейното изпълнение в началото само го слушах и докато се обърна и да започна и да го гледам и слушам и те го  махнаха...



Вярно, че е плейбек Sick! Снощи го изпуснах, но сега го видях - http://www.vbox7.com/play:8e1b8cac
Joy Joy Joy Joy супер жури си имат МА

# 39
  • Мнения: 1 269
Моите фаворити - Тома, Деница, Нора - в този ред, не ме разочароваха.
Особено съм доволна от представянето на Деничка- много артистична беше, страхотно чувствено пя, а и изглеждаше доста добре! Браво на момичето за усилията да се пребори с излишните килца! Има видим резултат!
 Ясен не ме грабна. Хубаво пее момчето, ама не е моя човек.
Шанел- много сериозен музикант! Браво на детето!
Ана - отдавна няма място в МА. Има много качества, а и се справи доста добре с поставените задачи за този концерт, но както казва любимия ми Вили - гласа не достига! А и съм възмутена от последния и тоалет - как може такова нещо! По-добре по бански да я пуснат другия път! А и с тези ужасно кльощави дадености не знам как вдъхновява мъжете! Особено Фънки- той и се кефи максимално. Може би има комплекс от собствените си килограми.
В сряда Ана задължително да си ходи!
Пламена....... наистина има място на финалите! Не е честно, обаче спрямо другите нейното появяване наново. Те преминаха през какви ли не изпитания, на нея даже отработена песен и дадоха и то от операта "Порги и Бес". Можеше да и намерят нещо от мюзикъл като на другите.

# 40
  • Мнения: 3 861
много ми накъсва, не мога да го видя  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

ако наистина е пяла на плейбек, това си е издънка голяма

Има една приказка...
"Който го може, го прави, а който не може, учи другите"

Хубаво де, ако го пее на плейбек, бенда чий го дири там...и те ли се правят?
Или те си свирят, а са пуснали само неин глас?

Ама ако е така, това е много рисковано. Те на живо, тя на запис...а ако и те се правят...не ми се вярва, де да знам

хвърлихте ме в размисъл  Thinking

# 41
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Най-много ми хареса Деница, много ми харесва гласът и направо ми пълни душата. Песента не ми хареса особено, въобще не я бях чувала преди, но изпълнението много ми хареса!
Ясен , другият ми любимец не пя лошо, но и аз мисля, че с аранжимента на песента от филма би се представил по-добре.
Нора изненадващо не ме подразни, сигурно защото този път не крещя, добре беше.
Тома не го харесвам, но не беше зле.
Шанел много добре се представи, не съм и фенка, но тази песен я изпълни прекрасно.
Ана - не беше много зле, ама време е вече за нея, много дълго остана...
Пламена се опулих като я видях, нали не го следя, добре че разясниха. Пя добре, но аз не я харесвам, има много неприятно лице, ама може камерата да я снима само в далечен план...
Хубав концерт беше, дори опосумите не ме дразниха много. Леле как объркаха човека с наградата  ooooh!
Гласувам за Деница, Ясен и Шанел.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 381
Само не разбрах Лет ит би от кой мюзикъл е  newsm78 И много мешно изглеждаше да я пеят с костюмите за следващте песни, визирам Шанел и Нора.
От концерта най-много ми хареса Деница. Пее като стара негърка. И песента беше много подходяща за гласа й. Дори във Фивър /сори за кирилицата, но с една ръка ми е трудно непрекъснато да превключвам/ беше по-добрата.
Пламена може да има много дбра теника на пеене, дишане и сценично присъстве, но непрекъснатите й импровизации много ме дразнят. Имам чувството, че вие повече и от Анна.
Жалко, че не успях да видя Елена как щеше да се справи с тази задача. Продължавам да въздишам по нея.
Анна учудващо се справи добре със задачата. Големи амбиции има това момиче. Мисля, че публиката я харесва, защото умело върти очите и играе роля. А Фънки каквото си няма, по това въздиша.
Норчето също добре се справи, особено с ниските тонове. Накрая едва успяваше да си вземе въздух,но ми харес изпълението й.
Шанел беше неероятна като Евита. В нриото малко не се чувае.
ще повтора вече написано мнение, че щеше да бъде по-добре ао Ясен беше изпял песентта, като е в мюзикъла. Той заложи на оригинала и звучеше малко несериозно. Въпреки това ми хареса.
Тома ми е сред фаворитите.

Не вярвам Люси да е пяла на плейбек. Интересно как разбрахте

# 43
Ана не пя зле нито този нито предния път. Според мен хората просто гласуват по убеждение. Тома също фалшивее на моменти, но това явно на никой не прави впечатление.  Embarassed А Ана наистина не трябва да я обличат така. Не знам кой я набеди за красива, но просто има прекалено тънки крака и според мен е грозно толкова слаб да го обличат така. една рокля до коляно би била перфектна. Н о все пак тя играе ѝлека женаѝ в тая песен и може би от там и облеклото.  Thinking
Ето пак никой почти не хареса Пламена, въпреки доста доброто й изпълнение. Топва идва да покаже, че не е имало нищо нарочно или изиграно в изгинването й. Както и във връщането й.

# 44
  • Мнения: 476
Най-после и аз изгледах концерта. Моите фаворити окончателно са Деница и Нора. Деница беше много хубава и с каква лекота само пее... Шанел за първи път много ми хареса. Явно наистина има бъдеще това момиче.

И по мое мнение Люси пя на плейбек.

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 10:16 от baumy

Общи условия

Активация на акаунт