Търся спешно добър ортопед

  • 8 733
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Трябва ми добър ортопед за София.
Който има лични впечатления да препоръчва!

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
За дете или възрастен?Доколкото знам най-добрите са в Горна Баня.

# 2
  • Мнения: 7 263
За големия ми син- на 11 години.
Да ти кажа за жалост все повече се убеждавам, че на Горна баня и остана само славата затова и търся тук мнения, но ....

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лени, какво бре мила му е на Бобсънчо?
Аз имам позната, работеща в Пирогов.
Много е добра..., но как работи, дали в кабинет или само в спешен кабинет е...
Споделяй, пък ще умуваме.

# 4
  • Мнения: 7 263
Силните ми съмнения, че е наследил поредния фамилен бъг. Мъжът ми навремето е страдал от така наречената болест на растежа - признаците са болки в коленете и в по-малка степен в китките и глезените. Получава се обикновено при по-динамично израстване на височина когато костите трудно "наваксват темпото".
Това е моето предположение, но ми трябва и мнение на специалист и оценка какво може и не може да прави според него.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
лени, разбирам...
И аз като малка умирах от болки в коленете, майка ми също. Гледам, че и щерката няма да я подмине.
Мъж ми пък, за 1 лято е израстнал с 12-15см. И той също е страдал от болки в ставите.

Освен да се разтърся за тел. на таз жена и да я питаш кое, как и така.

# 6
  • Мнения: 7 263
Шани - потърси моля те!
Много се натъжи вчера като му казах, че може да се наложи временно да спре да тренира  Cry
Не че аз не се натъжих, но ако се налага. И мъжът ми е бил така дори са му слагали някакви инжекции в коленете.
Учудвам се защото Боби расте сравнително плавно според мен. Да пораснал е, но не повече от 5-7 см в сравнение с миналата година лятото и не мислех, че ще има такъв проблем.

# 7
  • Мнения: 42
 д-р Хубенов - ортопед
МЦ " Св. Богородица" ул."Тракия" №46
0887936323
 Peace

# 8
  • Мнения: 2 028
водили сме Оги, когато се роди, при Драганов във Военномедицинска академия, имам добри впечатления от него  Peace  ако искаш мога да потърся и координати...

# 9
  • Мнения: 155
Аз съм доволна от д-р Кехайов, но и той преглежда в Горна баня. Тел. му е  0888 838 965.

# 10
  • Мнения: 7 263
Благодаря ви момичета!  bouquet  bouquet  bouquet
Драганов и аз съм го посещавала с малкия ми син за диагностика на тазобедрените стави, но въобще не съобразих за него, за другите двама доктори се радвам че давате добри отзиви защото смятам да потърся повече от едно мнение  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 11 692
Освен за Драганов /Воена болница/ се сещам и за Алексиев в Горна Баня.При тези двамата съм водила дъщеря ми.

# 12
Препоръчвам проф,Владимиров-завежда детската ортопедия в Горна баня и проф.Танчев-завеждащ на гръбн. хирургия,на когото винаги ще съм благодарна.

# 13
Здравей. Мога да ти препоръчам д-р Христо Стойчев от Пирогов.Имахме сериозни проблеми с големия ми син преди време, но останахме много доволни.Все пак не знам дали се занимава с деца, защото големия ми син беше на 19 тогава.Всичко хубаво и успех с хлапето Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 296
Ходили сме и ние при Драганов няколко пъти с каката и имам само добри впечатления от него
като специалист.Малкия го водихме на профилактичния преглед като беше на 2 месеца при
д-р Хайвазов в 25 ДКЦ в Млладост3,също останах с добро впечатление от него.
Впоследствие и други майки се изказаха добре за него.Така че и него го препоръчвам.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт