Слънце топличко напича, БУРГАЗлийче из парковете вече тича! - 56

  • 11 006
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
 GrinningЗапис и от мен.

# 32
  • Мнения: 738
Запис Grinning Ще ви разкажа нещо, от което ми стана страшно приятно - онзи ден сестра ми (4-ти клас) си загуби телефона, докато играеше навън. Търсихме го, звъняхме, никой не вдигаше, но не беше изключен...И отписахме го накрая, спряхме изходящите повиквания и така...Снощи на леля ми в София й се звъни - Добър ден, добър ден, намерихме телефон до еди си кой блок, имате ли представа на кой може да е? Как точно нейния телефон са избрали, като е имало около 100 пропуснати от мама и кака...но няма значение Laughing Леля ми ми звъни веднага, дава ми телефона на жената, свързах се с нея, видяхме се, върна телефона, дори не икаше да взима торбичката, която й бях приготвила... Останах страшно приятно изненадана, че все още има такива хора...Вече си мислех, че всеки иска да те прекара Confused Благодаря им, че са останали добри и мили  bouquet А сестра ми като го видя като се прибра чак се разплака от щастие Laughing

# 33
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Хубаво е да се чуват такива неща. Има още свестни хора.

# 34
  • Мнения: 25
Майчета, някоя от вас знае ли къде в Бургас има частна детска градина? Ще бъда много благодарна за отговор,  благодаря предварително!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 302
Здравейте, да се оплача и тук, моя мъж лепна варицела от малкия, уж я бил карал, ама май се оказа че е била друга шарка. И сега лежи и пъшка и му излизат пъпки и температура има, всички екстри. Дано да я изкара по-леко.
Марианамама, писах ти на лични.

# 36
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Айде, тази тема прилично се изписва. Аз имам да уча за изпит и естествено времето се оправи и аз като една съвестна майка предпочитам да съм по кафетата и градинките по цял ден вместо вкъщи над лекциите. Минах си и аз по реда с оплакванията  Mr. Green и отивам да гледам филмчето си по Холмарк  HugЛека!

# 37
  • Мнения: 598
        Аз пък искам да честитя на Бубичко  Wink Embarassed Много се радвам за теб  Hug

Оооо какво си честитите вий бе  Simple Smile, подозирам аз една работа сигурно ще е тва  Wink


Fineti няма оправия значи, от как почнахте яслата ... , ай да свършват вече тез болести. Той и нашият татко не е карал шарки и сега, ако случайно го вземат моя тоз месец в яслата със сигурност и ние ще караме  Sad


Сега разбрах с кое майче се засякохме около пл."Кирил и Методий" и даже си кимнахме Peace
Ама ти ли си сврачето, аз мислих че си рени..., а сврачето мислих, че е една по-дребничка дама дето е учила във френската. Тотална обърквация  Simple Smile Ама поне по финзиономии се знаем вече де

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 00:37 от Танина

# 38
  • Мнения: 1 280
   Не мога да заспя, откачам вече Crazy

# 39
  • Мнения: 598
 Mr. Green от глад ли?

Аз пък съм се зацъкала тука на една програмка и хич и не ми се спи, само дето се точа на едно пакетче вафлииии...

# 40
  • Мнения: 1 280
            Бе не е от глад, де да знам какво ми стана, ококорих се и край  Tired отивам да се мъча да спя  ooooh!

# 41
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041

        Аз пък искам да честитя на Бубичко  Wink Embarassed Много се радвам за теб  Hug

има си хас аз да не знам...честито,бубичко!




 

...а сврачето мислих, че е една по-дребничка дама дето е учила във френската. Тотална обърквация  Simple Smile Ама поне по финзиономии се знаем вече де
Аз съм от по-едричката порода сврачки bowuu

# 42
  • Мнения: 1 701
От вчера съм Дюканка ...
/страдам.../

# 43
  • Мнения: 644
Танче къде ходихте на куклен театър на Мечо Пух?



# 44
  • Paris
  • Мнения: 1 727
От вчера съм Дюканка ...
/страдам.../
Споко, с тая диета голямо ядене пада.

Общи условия

Активация на акаунт