КаКвО МоМиЧеНцЕ бЯх, КаКъВ гЛиГаН сТаНах! 6

  • 23 612
  • 488
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Браво на отслабналите, все така напред!

Аз хич не смея да се кача на кантара, вече се радвам ако не пълнея, дори и да стоя на едно и също място. Вчера спортувах, днес ще се мъча отново да преодолея мързела и да правя поне час кростренажор.
Реших пак да се върна към протеините. Поне бях сита и щастлива с тази диета.

Миме, как си?


# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Грух - Грух - Грух Laughing
Аз мнооого отдавна не съм се навъртала тук, защото нищо не спазвах, не свалях, а дори и качих Embarassed
Ама като гледам табличката май доста от вас си седят на същите килца Mr. Green
От вчера почнах да се ограничавам. Спирам да казвам, че не ям това и онова, защото се настървявам и се получава обратен ефект.
Ще ям от всичко и ще слабея Sunglasses
В момента съм  86 кила bowuu

# 17
  • Мнения: 27 524
Привет, банда,
и аз като dudence видях 6-цата и съм много доволна и се надявам и аз да не видя повече това 72  Twisted Evil Намъкнах се и в едни летни панталонки и вчера цял ден обикалях с малкия навън. Тук са страшни жеги, което помага за по-малко ядене, проблемът е (и аз като Мистик) студената биричка  beer Но гледам да е една на ден и толкоз  Tired Вчера се обадих и на доктора и съм в събота пак за кръвни изследвания, не бях особено стриктна, та се надявам после с резултатите да не се червя от срам  Confused

Мими, видях в здравния, че ще гориш раничка, казват, че не е страшно. Опита ли преди това с глобули? И аз имах лятото и слагах две седмици глобули, нещо с М бяха (мога да проверя) и ми мина, не се стигна до горене.

Не се отпускайте, момичета, лято иде, как ще друсаме гъзици и шкембета в къси панталонки и тесни потничета  smile3538

# 18
  • Мнения: 1 269
Здравейте,момичета! Hug
............
Pazzza,добре дошла при нас!Аз не спазвам определена диета,а гледам да ограничавам сладкото,газираното и хляба.А твоето дете защо спазва тази диета?На колко години е?Питам,защото и моето голямото момиче и едричко.Колко време сте я спазвали преди?
...................................................

Добре заварили!  bouquet
 Моят син е почти на 16г и е с доста наднормено тегло. Миналата година по това време ходихме на детски ендокринолог и лекарката ни предписа диета, която съм пуснала в предишния си пост. Условието беше да я спазваме семейно, а и без това и тримата имаме нужда свалим повечко килца. ooooh! След един месец почти стриктно спазване резултатите бяха- мъжа ми минус 10кг, детето- минус 12 кг, а аз само минус 4кг. За съжаление през зимата се поотпуснахме и сега кантара показва пак много неприятни цифри! Mr. Green

Успех на всички! Отивам да си ръфна една ябълка!

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 12:41 от pazzza

# 19
  • Мнения: 27 524
та кажете с какви диети сте се захванали?

Добре дошла  Hug
Аз съм последната седмица на риба, омари и скариди. И зеленчуци - вскякави и по различни начини приготвени. Това засега следвам. Като ми писне рибата, ще мина на пилешко. Хляб и сладко не ям, пия само вода. И плодове всякакви си позволявам.

# 20
  • Мнения: 1 269
Блонди, много ти е изискана диетата с тези омари и скариди! Party С морска храна се отслабва и то  по-здравословно.  Peace
Аз тази седмица не съм на работа и ще я използвам и за фитнес. Вчера ходих един час, днес следобяд също се каня да отида.  Днес походката ми е по-лека или си въобразявам bowuu!

# 21
  • Мнения: 2 907
И аз съм като Блондевата диета. Даже на тераса като седнем поръчвам риба или морски дарове. Но пък бирата придружава салатата Simple Smile .
И аз уж въртя кростренажора по един час на ден, а и на всичкото отгоре се овивам в найлони, отгоре слагам неопренов клин и неопренова жилетка, тъй че да се потя. Накрая наистина всичко е мокро, това ме мотивира.

Успех на теб Паца и семейството ти!

Блонди, какви изследвания ще ти правят, изпуснала съм нещо май.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
И аз като Звезди- отрязах всички режими и буквално се угоявам  Mr. Green
Шегувам се. Опитвам да си налагам ограничения, но колко ми се получава... За по- сигурно не съм се теглила 5 дни вече  Crazy
Утре сигурно ще празнуваме РД на хлапето, в събота сме на велик запой( кумът ни е рожденик), в понеделник е Марти  #Crazy После може би за 5 дни ще направя една житна диета, да вляза във форма за сватбата поне от това, което съм качила напоследък.

# 23
  • Мнения: 27 524
А, изискана, понеже са евтини тук. Доскоро само риба ядях, но напоследък открих и даровете (само без миди и стриди  Sick Stop) и затова.  Simple Smile

Блонди, какви изследвания ще ти правят, изпуснала съм нещо май.

Нали се дотресох при вас по повод кръвни профилактични изследвания, при които се оказах с ужасяващи нива на триглицериди и лош холестерол - (при горна граница 100, аз имам 600), та пих лекарства, уж трябваше на строга диета да съм, ама не беше чак толкова строга, да не кажа хич. Така нехаем за здравето си, преди да стане нещо серизоно...  Tired Та в събота съм пак да видим кое как и според резултатите да видим какво ще правя - ще се стягам ли или още ще се лигавя  Blush

# 24
  • Мнения: 27 524
Синът ми се облякъл сам и се спретнал в някакви чехли, рекламни на Памперс, паднах от смях като го видях, снимах тоз прекрасен селски ерген  Joy

# 25
  • Мнения: 1 152
 Joy Joy Joy
Блондииии, не се смей на младежа... Я, виж -той си има уникален стил! Тоалетът е смело решен в различни нюанси на актуалното за пролетно-летния сезона зелено. Аксесоарът (зелен биберон) е изкусно съчетан с цвета на изключителните чехли.
За финеса и грацията, които този прекрасен младеж (който ти така лековато наричаш "селски ерген"  Naughty) излъчва...просто коментарите са излишни.
Да му мислят женските майки  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 907
Блонди, коя е първопричината да имаш такова лошо ниво на холестерин? Нещо наследствено или? Ти си млада, чак ми е трудно да си представя, че е от неправилен хранителен режим  Shocked

Снимката е трепач, най-вече погледът  Laughing И как си е прегърнал животинката, хахаха.

Аз правих спорт следобед, много съм доволна. Тези неопренови дрехи ме изпотяват на 5тата минута и на 40тата тече от мен вода - това е разбира се най-стимулиращото.

# 27
  • Мнения: 27 524

 Joy Joy Joy Имаш уникален стил на писане и хумор, поздравления   bouquet

Блонди, коя е първопричината да имаш такова лошо ниво на холестерин? Нещо наследствено или? Ти си млада, чак ми е трудно да си представя, че е от неправилен хранителен режим  Shocked

Снимката е трепач, най-вече погледът  Laughing И как си е прегърнал животинката, хахаха.

Аз правих спорт следобед, много съм доволна. Тези неопренови дрехи ме изпотяват на 5тата минута и на 40тата тече от мен вода - това е разбира се най-стимулиращото.

Де, да знам и аз, баща ми имаше скоро леко завишен, но той е почти на 70, майка ми е пълна, но няма. Може аз нещо да съм предразположена, знам ли. Докторът каза, че триглицеридите се вдигат най-вече от сладкото и от алкохола, явно при мен е от биричката, която тук жулим като вода, защото сладко последните години изобщо не ми се яде и мнооого рядко хапвам и по малко. Може да е отчело и високи наива заради това, че бяхме до 5 сутринта предната вечер на купох и пихме добре, а в 8 бяхме при доктора за даване на кръв, не знам. Ще видим другата седмица какъв е резултатът.  Tired

Ох, тая животинка е любимото Ми и без него не може да диша, изтръпвам, ако някой ден го загуби какво ще правим, една вечер го забравихме в колата и до 5 сутринта не мигна да си го иска, та накрая мъжът ми тоиде да го донесе  Crazy

И аз като тренирах навремето се увивах в найлони, наистина голямо потене пада, но кофтито е, че пада само вода, а сланинки май не  newsm78

# 28
  • Мнения: 2 907
Тя потта винаги е вода. Сланина не излиза с пот. Но пък чрез потене може да се отслабне, точно чрез изкарване на вода и токсини. Ако пък е съчетано със спорт, още по-добре.
Аз съм чувала, че балерините, както и боксьорите ( когато за два дни трябва да смъкнат 3 кила например ) практикуват този начин на екстремно потене + спорт.
Мен специално ме мотивира много. С найлони овивам бедрата и ханша, но нагоре съм с неопреново горнище по тялото. След 40мин. спорт мога да го изтискам и тече вода  Grinning

А за бирата какво да ти кажа. Тя ако се пие нормално е дори полезна, а съдържанието и на алкохол е ниско, че чак триглицеридите да ти вдигне  Thinking Абе дано всичко се изясни и отмине бързо.

Аз съм на бурна спортна вълна. Поставих си цел да вляза в една рокля, която си поръчах преди година от един каталог и в която не можах да вляза, та все още си стои чисто нова. Сега съм с 5 кила повече оттогава, но се кълна, че ще вляза в нея след 3 седмици!  Embarassed

# 29
  • Мнения: 781
Абе Блондиии, ходи ли се да се дава кръв за изследване след запой, бре hahahaМного ясно, че триглицеридите ти ще излезнат такива. Аз в началото се шокирах, но сега ми стана ясно Joy
Убавеца е невероватен, колко сериозно гледа засмукал бибата-сладур Laughing
Аз да ви кажа, вчера заформих голяма фиеста с ядене на сладко - шоколад, шоколадови бисквити и за капак спретнах и една грис - халва и изядох и от нея завидно количество Embarassed Не знам какво ми беше станало, тресях се от нерви и ми се ядеше сладко като за световно. Утре чакам МЦ-то явно затова, но така не бях озверявала от много време ooooh!Днес вече съм наред, но както бях видяла шестицата миналата седмица, тази я забравих, дано пак я видя скоро Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт