Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 13 ...

  • 19 059
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Амиии относно мъжките костюми, някакви идеи някой има ли  newsm78


Ако никой няма против относно столовете до утре, направо задействаме и ги поръчваме  Peace /така поне си мисля аз  Wink/

# 46
  • Мнения: 742
ЗА тентите на МЕРЕЛИН съм

ЗА поръчването на столовете съм

# 47
  • Мнения: 2 249
скъпо ни е 1000 лв-затова предлагам да поръчаме 1-поне 1 свястна тента да имат-ама предлагам намясто да видим пространството и да решим-в неделя

# 48
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
За кухните,тоалетките и т.н...доколкото разбрах(от питане) нали се оказа,че и по-скъпите комплекти са за игра на 1-2-максимум 3 деца newsm78 така че...

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 561
скъпо ни е 1000 лв-затова предлагам да поръчаме 1-поне 1 свястна тента да имат-ама предлагам намясто да видим пространството и да решим-в неделя

Да преценим на място е най- доброто решение  Peace Притеснява ме, забавянето на документите да не е проблем за ДБМ   newsm78

# 50
  • Мнения: 2 249
скъпо ни е 1000 лв-затова предлагам да поръчаме 1-поне 1 свястна тента да имат-ама предлагам намясто да видим пространството и да решим-в неделя

Да преценим на място е най- доброто решение  Peace Притеснява ме, забавянето на документите да не е проблем за ДБМ   newsm78
това съм гогворила-ако той я прави ще ми даде фактурата предварително- Peace

# 51
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
За фактурата ще ти я даде  Peace, но Свидетелството за дарение тогава ще се забави  Rolling Eyes
Но нека първо говоря утре с Дома и окончателно се реши  Peace

# 52
  • Мнения: 2 577
Привет момичета,
СТРАХОТНА РАБОТА СТЕ СВЪРШИЛИ   bouquet

Аз днес се засякох с Попи и Гери в Търговската и набързо си поприказвахме. Да си призная малко по диагонал четях напоследък, но влизам в час вече...

за столовете - много добра цена сте договорили БРАВО. Давайте да поръчваме и утре да ги капарираме  Peace / ще им звънна сутринта да питам за раб.време/.... радвам се, че отпада варианта за сгъваемите  Peace
за тентите - и аз съм за металните, та ако трябва и да са 1-2 вместо 4 например Peace

По-принцип моето лично мнение е, че по-добре по-малко неща да се закупят, но по-устойчиви, по-функционални, по-сигурни и по-качествени....
 
за абитуриентите - не разбрах само последно официални костюми ли търсим за момчетата или спортно-елегантни тоалети и колко бр. /извинявам се за питането  Embarassed/ А момичетата имат ли?

Май няма за мен рожденик  Rolling Eyes много сте бързи  Crossing Arms
За неделя по-скоро няма да дойда, ще видим...
В мен обаче има 4-5 торби дрешки за Средец- от Тедка и една моя колежка, както и за Бата кашон и торби

Да вземем да пием по кафе утре ли? има ли съгласни? видях днес, че на Капитолията в двора на Етнографския вече има маси







   

# 53
  • Мнения: 950
Люси  не става дума за този магазин до билковата а тук в началото на Цар Калоян /от към И.Вазов/ ,но като отидох да оглеждам на тези до Европата и разбрах че не е техен магазин ,но имат същото зареждане така че ако не ни достигнат от Евтинийко ще преслушаме и него  Crazy   
Говорих с жените и утре ще ни чакат да ги отарашим  Mr. Green  /от 10-13 и 14:30-18/  че днес ги изтървах  Blush 
Аз съм също за тези столове  Peace
За 2 броя тенти а ако трябва да поръчаме по- евтините кухни .Ако не издържат дълго ще съберем пак пари и ще се набавят  newsm78   А ако може да се вместим в сумата да вземем скъпите  Peace
Люси не съм ходила до Вега  ,защото тук им се виждат размерите а представяш ли си да им бях казала на момичетата да ми сглобят и 4-те броя  #Crazy  и щяха да ме наритат яко от магазина  Joy Joy   /при това няма и да купувам а гледам само

Ками  Hug 

# 54
  • Мнения: 2 577
оф с тия приятно прости и аз се огелпих, ама вдянах
Красито и тя се прекръстила...

 Crossing Arms ама и никове сменяте и аварати и подписи... и само ме тормозите тук Mr. Green не ви е срам  Naughty

# 55
  • Мнения: 652
Момичета, тия столове по 30 лв и според мен са ок.
от Дизайн Груп нямам още никаква оферта, но от предварителни разговори разбрах, че цената се върти около 30 лв също. Предполагам, че при това положение няма смисъл да чакаме повече.
Ако кажете да чакаме още, но newsm78.
Днсе ще гледам по-често да влизам, макар че на работа е много натоварено тая седмица.

# 56
  • Мнения: 742
За Бата в мен има три големи кашона- дрехи и 5-6 чифта обувки.



# 57
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
За тентата - говорих със Средец, тъй като Директорката отсъства към момента, ще бъде на работа в понеделник - не успях да получа окончателен отговор  Rolling Eyes Но принципно са навити  Peace Така че очакваме окончателното решение на Директорката в понеделник и действаме  Peace


За играчките - чакам в рамките на деня да получа инфо  Peace


За бельото
- днес ще мина да проверя склада до къде са я докарали  Mr. Green


за столовете - Ками ще ги поръча днес newsm78


за официалните обувки, чехли - ще се опитаме да проверим в склада на Насер /от където бяха купени ботите за Коледа/, ако се наложи допълваме от Евтинийко .... и като вариант /но не и краен/ ангажираме РАВИЯ особено за официалните обувки без връзки  Peace

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 561
Ками, ако не успееш със столовете, аз мога да отскоча, като приспя детето.
Имам и 100 лв. в мен- за капаро.

# 59
  • Мнения: 2 577
Столовете съм ги поръчала вече  Peace
Очаквам да ми се обадят, за да разбера окончателната цена и деня за доставка, та да потвърдя заявката, тъй като нали се сещате, че всички call центрове са в София и сега ще се свържат с Бургас  Wink и т.н.
Иначе капаро не искат. Ще ги доставят направо в ПУ и там ня място ще се плати цялата сума по фактурата

Общи условия

Активация на акаунт