http://www.ines-shop.com/promotions.php

  • 2 298
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте момичета,искам да попитам някой поръчвал ли е нещо от този сайт?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
да - аз съм поръчвала Peace познавам майката виртуално, която върти сайта отпреди и като пусна сайта, ми прати линк по скайпа. веднага поръчах два лота на келвин клайн и дънки левис. на другия ден бяха при мен и са страхотни дрешките. сега ми текат лигите по едно друго лотче левис, но мъжа ми ще ме утрепе вече Blush
няма да съжаляваш, ако поръчаш нещо Peace

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте мами, аз също вече се включих с покупки там и съм много доволна Grinning.На моето момиченце взех ето това комплект че на найк http://www.ines-shop.com/productdetails.php?id=118, както и потничето с полапанталончето на адидас, а съм хвърлила око и на едни маратончици на наик. Пазарувайте смело, защото стоките са наистина качествени, хората коректни и доставките са бързи и добре опаковани, което за мен е важно. Grinning

# 3
  • Мнения: 680
ве4е няколко пъти поръчвам от този сайт много съм доволна нещата са 100% маркови, а и сопственичката е много коректна винаги ще намери начин на теб да ти е удобно при получаване!

# 4
  • Мнения: 22
Е,СУПЕР,ТОГАВА И АЗ СЕ МЯТАМ,МНОГО НЕЩА МИ ХАРЕСАХА,НО НЕ БЯХ СИГУРНА,МЕРСИ  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 650
нещата са хубави, но
разгледай в ебей първо какво има, по  на сметка е

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 15:49 от Durango

# 6
# 7
не съм пазарувала от там но го разгледах и ми хареса
нещата са хубави, но
разгледай в ебей първо какво има, по  на сметка е

може и да са по на сметка ама за тези който си стоят у тях и имат време да се занимават,за работещите като мен е хубаво да има такива сайтове.

# 8
  • Мнения: 1 650
ИВ_002
нервиш ли се ?
щом работиш и изкарваш толкоз пари пазарувай наред, успех
аз съм беден и безработен, седя по цял ден в къщи, та затова ...
интересно защо нерегистриран потребител
как така всички нерегистирани в разни теми за магазини се появяват
 Joy
не съм против магазина ако ще още 100 да има, само отбелязах че в ебей е по насметка
не виждам що трябва някой да ми се сопва за това

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 12:01 от Durango

# 9
Здравейте, аз също пазарувах 2 пъти от този магазин за нас с мъжът ми и детето. Много съм доволна, мацката с която контактувах е много готина и страшно търпелива. Няколко пъти я карах да ми дава допълнителни снимки и размери, въобще не възрази. Полу4их си дрехите на другия ден, бяхя страхотни, само 4е едната блузка ми беше малка и тъй като нямаше друга,  мацката веднага ми върна парите,а аз блузката.  Аз също съм пазарувала от Ебей, единият път си 4аках колета 1 месец и не пристигна след това още месец 4аках да ми върнат парите. За цените също мога да кажа, 4е е спорна работата дали са доста по-високи, на мен веднъж ми поискаха за детски сандали $26 шипинг, а за маратонки за мен и мъжът ми $85 шипинг. Моето мнение е, 4е магазинът е 4удесен, моми4ето което се занимава с него е много готин и коректен 4овек и благодарение на нейната чудесна инициатива, аз ще спестя доста време и нерви. Дрехите пристигат на другия ден и най-важното ако нещо не ти е добре го връщаш и си полу4аваш парите обратно, това Ебея не може да ти го предложи.  Горещо го препоръ4вам.  Peace Grinning

Общи условия

Активация на акаунт