Сложиха ни каишки

  • 3 540
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 220
Аз имам две момиченца . И двете бяха с каишки по три месеца  , защото бяха  с  луксация на тазобедрените стави.  Много е важно да не ги сваляш, освен за къпането.  А при толкова малко бебче то даже няма и да разбере.  Знам , че гледката  къса сърцето, но след няколко месеца, всичко вече ще  е наред .  Хубаво е , че  сте го хванали. докато бебо е малко.

# 16
  • Мнения: 840
Nellie дано всичко мине по-бързо Hug Аз съм носила като бебе и нямам абсолютно никакви спомени. Сега всичко с мен е ок и досега не съм имала проблеми с това Peace

Искам само да попитам дали дисплазията е предпоставка за секцио??? newsm78

# 17
  • Мнения: 3 804
Nellie -племенни4е беше с такива няколко месеца,вярно трудно е за майката да гледа детето така,но пък госпожицата се оправи ве4е е на 5 години
дано да се оправите бързо Praynig

# 18
  • Мнения: 4 753
Май трябва да заведа малкия на ортопед... Педиатърката ни нищо не споменава за това и пак трябва да се информирам от форума...  Tired

# 19
  • Мнения: 523
Стискам ти палци миличка всичко да мине бързо и успешно.Имай кураж и вяра и ще видиш че всичко ще е наред.  Hug

# 20
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Nellie дано всичко мине по-бързо Hug Аз съм носила като бебе и нямам абсолютно никакви спомени. Сега всичко с мен е ок и досега не съм имала проблеми с това Peace

Искам само да попитам дали дисплазията е предпоставка за секцио??? newsm78

Не е предпоставка за секцио. Едната ми става е съвсем плитка и имам 2 нормално родени деца.
Единственото, което е тревожно, е да не качваш много килограми (имам предвид 25кг и повече) сега, докато си бременна, защото не ражданто, а увеличеното тегло е голямо натоварване за ставата.

# 21
  • Мнения: 840
firebird  Hug За сега съм добре с кг. - 8 месец + 10 кг.

Общи условия

Активация на акаунт