Бързо ли ви минаха 9-те месеца?

  • 7 053
  • 180
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 191
Момичета, интересно ми е дали времето ви в минало бързо или не? Аз имам чувството, че много бавно минава Sad
Благодаря ви за отговорите ? Hug

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен много бързо ми минаха-и двата пъти.Сега покрай ежедневните грижи-още по бързо

# 2
  • Мнения: 11 003
Много бързо минаха, да можех да върна времето назад Heart Eyes
Лека бременност ти желая! Hug

# 3
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Бързо минаха да Grinning
Сега си викам - Боже кога забременях, родих, че и детето ми е вече на 1.4 месеца Laughing
Времето си лети направо Whistling

# 4
  • Мнения: 674
Много бързо !Миналата година съм забременяла точно по това време 12-15 май !
Кога правих теста за бременност,кога мина бременността и ето малката е вече на 3 месеца !?
Изобщо не усетих как мина това време... Whistling

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, особенно сега вторият път  ooooh! Аз още не съм осъзнала, че съм бременна ,а ще ходя да раждам Rolling Eyes

# 6
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Докато бях бременна, времето се влачеше едва-едва. Имах чувството, че съм била бременна едва ли не цял живот. След като родих, все едно беше 1 секунда цялата бременост. Много странно  Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 376
Много бързо, особено зимните месеци, когато ходех и на работа, а сега последните дни имам чувството, че ще ме побъркат Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 790
На мен ми минаха бързо  Simple Smile Направо неусетно.

# 9
  • София
  • Мнения: 191
Много ви благодаря за отговорите момичета! Успокоихте ме Hug
 Simple Smile

# 10
  • гр.София
  • Мнения: 250
Ами докато бях на работа много бързо ми минаха 8-те месеца. Но от една седмица съм си в нас вече и по бавно минава като по цял ден си си в къщи Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 396
Тия дни дъщеря ми стана на годинка.Аз съм от майките дето се побъркват от притеснение за най-малкото нещо ,а ми се падна неспокойно и ревливо бебче.Носила съм я по цели нощи през деня също не ми беше лесно- сама съм я гледала.
Оцеляхме някак но аз загубих 37 кг и  според мъжа ми ''развалих хубавата жена''.

ООО Сега виждам че си бременна  Heart Eyes мързелувай и се глези на воля сега ти е паднало и мноого спане  Peace че после няма.Само последните 1-2 месеца е кофти щото почва да тежи Grinning

# 12
  • Мнения: 46 508
Не, в един момент си милех, че никога няма да съм небременна, особено като преносих ooooh!

Бях си направила календар със седмиците и драсках всеки ден, това ми даваше сили, пробвай, може да помогне и при теб Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 23 079
Много бързо мина времето, но това го отдавам на факта, че ходих на работа до последно (до взимането на болничния 45 дни преди раждането). В момента съм вече от 1 седмица болнични, а времето едва минава и почвам да се изнервям... сега имам повече време да си мисля за глупости, което ме натоварва допълнително!

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Бързичко дамм  Peace

.... може би единствето 9 м накрая ми се видя малко "тегаво"  Wink

Общи условия

Активация на акаунт