Каква пудра за чувствителна кожа препоръчвате?

  • 3 527
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 76
Пудрата на La Roche -Posay .Има я от скоро на пазара,ще я намериш в аптеките.Добре покрива и е подходяща за хора с много чувствителна кожа.

Thinking Мисля да я потърся и да пробвам. По принцип съм много доволна от марката, но за пудра досега не бях чувала...

# 31
  • Мнения: 4 770
много ми хвалят дермакол-която я водели и медицинска Shocked

Може ли снимчица и малко повече инфо,предварително благодаря  bouquet
  А къде намирате продуктите Дермакол? Кажете, моля!  Praynig
 
  П.П. От Манхатън антибактериалната и аз съм доволна, моята е номер 77 и за мен е перфектен цвета...  Heart Eyes

# 32
Simple Smile Потърси пудрата с марка SEPHORA. Не съм сигурна дали я има у нас. И аз съм с чувствителна кожа. Преди ползвах фон дьо тен, но откакто изпробвах тази пудра забравих за другото.

# 33
  • Мнения: 776
Simple Smile Потърси пудрата с марка SEPHORA. Не съм сигурна дали я има у нас. И аз съм с чувствителна кожа. Преди ползвах фон дьо тен, но откакто изпробвах тази пудра забравих за другото.

За съжаление я няма в БГ, тъй като изобщо веригата магазини не е "пуснала корени" Mr. Green у нас. А дано, някой слънчев ден! Crazy Praynig Иначе и аз потвърждавам, че пудрата става за чувствителна кожа Peace Имам предвид тази:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P194206&categ … ouldPaginate=true

Общи условия

Активация на акаунт