Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 май 2008, 22:20 ч.

Петрич - 2

• 14 305
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
Верче, бебето е Ана, но днес има по-важни неща от това Laughing

Честит рожден ден на Иван!!!
Да ви е жив и здрав и да ви пълни сърцата с радост и щастие.
На него желая много смях и детство, изпълнено с вълшебства и мечти!
Весел празник, мило семейство!

# 31
Честит  рожден на големият мъж Иван. Много щастие му желаем и много здраве..

# 32
Ванче, какво стана с яслата или е рано още да се каже?

# 33
Честит рожден ден на малкия палавник - Иван! Весело изкарване и много подаръци!

# 34
  • Петрич
Благодаря на всички за поздравите.Трогнати сме!  bouquet
Рожденият ден празнувахме в "Авалон".Много беше хубаво, въпреки че някои от поканените не успяха да дойдат.Ваньо получи много и все хубави подаръци.

# 35
Ванче, какво стана с яслата или е рано още да се каже?
Чакаме второ класиране на 14. Стискайте палци да я приемат, ако не ще трябва още 1 година да се гледаме.
А Верче радвам се, че добре сте изкарали.

# 36
Приета е Маринка и на есен ще е на ясла. По първо желание е приета  newsm44. Там имахме най- голям шанс след първо класиране защото бяхме 3- та резерва.

# 37
Здрасти и от нас!
Пак съм пропуснала важни събития в темата, но като нямаме нет вкъщи така става. Честит рожден ден на Ваньо на патерици.
 Иначе сме добре, като изключим че Лара беше болна и че и аз се разкашлях след нея...
В неделя сме на сватба а още си нямам тоалет и това е което ме притеснява за сега  Rolling Eyes. Но не е толко страшно - все ще намеря време да си купя нещо.
А термина за сега ми е 18.12. но не е 100% сигурен, т.к. съм с нередовен цикъл.
Е засега чао и всичко най-хубаво на всички Hug

# 38
Ванче, супер! Радвам се за вас. Голям късмет си е вече, детето ти да е на ясла или градина.

# 39
desitka^ на сестра ми термина й е 16.12. Ние на 28 ще сме на сватбата  й, но за сега само Маринка има що годе ясен тоалет. Аз всичко си правя в последният възможен момент. Защо да ми е лесно, като може да е трудно.
камелия , благодаря и наистина си е  късмет с този прием за ДЗ. Вече и записахме. Сега покрай записване се видя, че последната реимунизация не  е направена и снощи я боцнаха в ръчичките милата.
Днес за пръв път на вън без памперс и не се на пишка, казваше си всичко. А иначе докато спи не пишка  и се буди суха. Надявам се скоро да се похвалим, че изцяло да е без памперс.
Ние след сватбата ще ходим на Петрич и ако искате да се видим там.

# 40
Аз събота, живи и здрави ще пътувам за Петрич. Ще се обадя да се видим на който е там Simple Smile

# 41
Аз събота, живи и здрави ще пътувам за Петрич. Ще се обадя да се видим на който е там Simple Smile
Дали сте тук на тез жеги се зачудих....
На мен така ми се иска да забегна в Якоруда на по-хладно, но не става...... трябва да се ходи на работа...

# 42
А ние в събота сме на сватба и в неделя ще пътуваме за Петрич. Майка ми ще е отпуска и ако ми се наложи да дойда до София ще ги погледа тя.
От днес Йони не е на градина. Вчера ни казаха който може да си гледа детето да не го води, бяха събрани в 2 групи всички деца. В групата на Йони са децата от 2-ра и 3- та Б групи, а в 1-ва  А са събрани всички А-групи. А и Йони тази сутрин си удари лошо крачето и мислех, че е счупено,но за щастие не е. Та така излиза ваканция от днес. Сега знае, че вече е голям и след ваканцията ще е 2-ра група.

# 43
Хайде да се видим тук. Аз с Верчето се видях, ако искате разберете се и ми звъннете. Дом. ми телефон е 6 05 74 и името ми е Ваня. Ще се радвам да се видя с повече хора докато сме тук с децата.

# 44
Ще ми бъде приятно, но тези дни няма да мога, т.к. чакаме гости. Ако др.седмица сте тук може да се вдим...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт