Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 май 2008, 22:20 ч.

Петрич - 2

• 14 307
  • 148
  •   1
Отговори
  • Петрич
Насам народе!
Първа тема

# 1
честито за новата темичка! Верче, ти къде се изгуби?

# 2
  • Петрич
Само за работа мисля.Толкова ми е напрегнато, че чак на детето не мога да му се нарадвам като хората ooooh!.С нетърпение чакам ваканцията. Crazy

# 3
Ох, и аз съм така - виждам малкия само през почивните дни, през другото време е при баба и дядо на село. Толкова ми е мъчно ама няма как. Поне до есента, докато тръгне на градина (че с яслата нямахме късмет).

# 4
Хайде минахме и ние към нова темичка.
Верче, още малко остана. Помисли след 1 месец и ваканция.
Ками, ако още сте 2 в 1 леко раждане от мен. Йони ми е преносен 10 дни и знам какво е всеки ден очакване.

# 5
  • Петрич
А малко, малко, ама на мен ми изглежда като цяла вечност.

# 6
Здравейте мами,
и честита ни нова темичка!
Аз да дам отчет - вече влизам в трети месец и термина ми е около 18 декември, но за сега не е сигурно, т.к. цикъла ми е по-дълаг от нормалното. Но да сме живи и здрави, пък когато реши тогава...
На Камелия пожелавам всичко да мине като по учебник и докато се усети да си гушка сладкото бебче  Hug
Верче таткото прие новината в началото малко шокиращо, но като се поосъзнахме и двамата се радвахме.  С каката незнам как ще се развият нещата, но и тя ще свикне няма къде да отиде. Може би по-трудничко ще е за нея, т.к. е много привързана към мен и незнам въобще как ще ходи на градини с татко си и други неща, но ще се нареди всичко от самосебе си...
Anita_79 щом има кой да го пази е добре. Разбирам какво ти е, но на малкия със сигурност на село му е супер. А аз се чудех защо не съм ви засичала скоро...
За сега чао от мен. Целувки на малките сладури  bouquet

# 7
desitka^  и на сестра ми бебчето ще се роди там някъде в края на годината. А на 28 юни ще правят сватба, но ще е само в гражданското защото се пости за Петровден и след това някога ще сключат църковният брак. Това е най- скорошната дата която са могли да изберат иначе свободните места в желаната от тях ритуална за събота след обяд са чак след Септември, но тя не иска тогава защото ще е с корем и така.
vera i спокойно мила, много бързо ще мине времето и ще излезеш във ваканция.

# 8
Сестра ти в кой град живее - много стриктно ги спазват там постите. На мен вече ми утесняха панталоните, та наистина по-добре е да е юни сватбата, докато още не и личи Simple Smile

# 9
В София е сестра ми, но смятам, че не би трябвало да има значение от кой край е за да се спазват постите.

# 10
  • Петрич
Гледам Камелия не е влизала от вторник Thinking
А нали си смених картата в телефона и сега и нямам номера.Искам да и се обадя.Ако някой има номера да ми пише на лични,моля!

Деси, все се каня да те питам - нали се притесняваше за говора на Лара?Какво стана, води ли я на преглед?Ваньо ме притеснява и почвам вече усилено да търся инфо за някой петрички логопед.

# 11
Ами да Ками я няма. Може вече да си има бебе. Ще чакаме да се пише тук. Няма я нито в Скайп ни в icq.

# 12
Здравейте, момичета! Да ви се похваля - днес семейно си направихме първия плаж за годината на Бяло море. Беше страхотно! Само че ме достраша да влизам цялата във водата, детето също не пуснах. Но играхме на пясъка, топихме крачетата и беше голяма веселба  Grinning!

# 13
Кой пита за мен? Grinning Тук съм, заедно с едно прекрасно слънце Heart Eyes
Роди се на 13 май,3520 и 51 см.
Изписаха ни вчера и още не ми е останало време да вляза да ви видя. Тия дни обещавам подробности.

# 14
Честито! Живо и здраво да е бебчето и много да радва всички около него!

# 15
  • Петрич
ЖИВА И ЗДРАВА ДА БЪДЕ,МНОГО ДА ВИ РАДВА!
чакаме подробности

# 16
ЧЕСТИТО НА КАМЕЛИЯ
Да расте здраво и послушно детенце и да ви носи само положителни емоции.

# 17
Честито ти бебче. Много да ти е здравичко детенце. Ще чакаме подробности.
Маринка тези няколко дни хич не беше добре. Започна с повръщане 1 ден, след това премина на разстройство с болки в коремчето и това от вторник и нашата докторка веднъж я прегледа и после не си вдигаше телефона, че не е на смяна и говорих с други 2 дежурни и никакъв интерес и само да е на диета и свещички за повръщането и това. В петък вечерта вдигна 38.5 и да слагам само компресчета, а детето не може да си държи главичката и само хленчи и лежи и да се гушка.  И аз да чакам да отшуми. В събота сутринта я заведох на друг педиатър на частно. Лекарката я прегледа изписа й лекарства и в неделя след обяд Маринка вече свежичка и се смееше и играеше с бати. Тази лекарка ми иска и телефона и в събота след обяд и неделя на обяд се обажда да пита как е детето и казва докато не се излекува окончателно ще по държаме връзка. И всичко това за 10 лв. Представяте ли си какъв човек. Много съм й благодарна. За съжаление не работи с касата, но ще си ги водя при нея за напред децата. Само първият преглед е 10 иначе ако си ходиш при нея нататък е 5 лв.

# 18
А Верче във всяка децка градина и училище трябва да има логопед. Защо не питаш или в у-щето където си ти или в градинка ако си го пуснала, че нещо това ми се губи.

# 19
  • Петрич
Не го давам на градина, от есента.Много сме объркани, в интерес на истината.Тия дни ни шашна - научил се е да брои на английски от едно до десет, без изобщо да разберем кога.Бяхме в магазина и започна да скача и да брои.Питам го откъде е научил това,той казва "ПИПИШ", което в превод означава Мики маус.Значи Мики маус може да го научи на нещо, а майка му не.Айде стига ви занимавам.

# 20
Здравейте от мен
Верче с Лара ходихме на логопед само 2-3 пъти и почна да се разболява, да е студено (зимата беше) и се уговорихме да започнем на пролет. Става дума за Г-жа Кочева - педагог-логопед. И сега скоро и звънях но още не сме ходили - остана да се доразберем кога....Но определено има нужда да ходи Лара, защото доста неразбираемо говори (има напредък, но има много за учене). Надявам се да дръпне в говорното си развитие, защото и пречи това че не може да се изкаже както иска. Тя по принцип си е по-нервно дете и много често изпада в кризи, тръшка се, реве....картинка. Като тръгне ще ти кажа.
Чао за сега и много усмивки на всички.

# 21
Забравих да спомена, че в градините казаха че логопеда се занимавал предимно с по-големи деца - за предучилищна, защото не достигало времето, което им се полага. Какво да ви кажа - живеем в България......

# 22
  • Петрич
Мерси, Деси!
И ние нещо се притесняваме за Ваньо.Затруднява се с изговарянето на някои букви.Ще трябва да го заведем.

Ваня, как е Маринка?

# 23
Маринка се оправи, но сега Йони повтаря всичко това. Вчера само лежа и беше много жален. Сега се събуди и ходи и казва, че се чувства добре. Дано да спре с повръщане и разтройство, че напоследък само с болни деца се занимавам. Искам да са здрави и двамата едновременно. То кой ли не иска това за децата си, само дето напоследък съм доста уморена и ще е по- добре да походи малко на градина Йони.

# 24
blagovesta съчувствам ти. И мен от това ме е страх най-много за в бъдеще живот и здраве. А и нашето бебе ще се появи през зимния период, когато бълват вируси и зарази, но се моля всичко да е ок....
А какво става с Камелия и бебока? Как сте? Пиши нещо повече за вас, как мина раждането....
В Петрич е ужасна жега вече, незнам как е по София.
Засега чао от мен и усмихнат ден ви желая   bouquet

# 25
Привет, мацки
ние с бебка сме добре, гледаме си се, кротичка е пу-пу  Simple Smile Чакам да и излезе акта за раждане и да и пусна едни по-сериозни изследвания, че в болницата ни захранваха с адапт. мляко и я изписаха с леко зачервяване по кожата. Та общо взето ни изплашиха, да не би да има алергия към кравето мляко Sad Надявам се да не е това. Сега си е изцяло на кърма, забраниха ми да ям млечни продукти в по-големи количества . Та, такива работи ме тормозят в момента.
Раждането беше бързо, ще кажа и лесно, но на магарето не мислех така Simple Smile Влязох с контракц. на 10 мин и 6см. разкритие. Пуснаха ми система и след 1 час бях готова. На третия напън ме резнаха и я извадиха, за което не съм сигурна дали да съм им благодарна или не, щото една страна се радвам, че излезе бързо, а от друга, че не можах да си седна на Д-то повече от седмица Grinning Както и да е, всичко се забравя, сега живи и здрави ще се гледаме с малката шушка.

Деси, кога ти е термина?
Наистина ли е много жега? Аз си мислех другия месец да скокнем до Петрич за 2-3 седмици.

# 26
Ками найстина бързо е минало раждането.
desitka^  не се притесняваи, от опит ще ти кажа, че зимно бебе по- лесно се гледа и тогава заразите са по- малко, отколкото лятото. Йони се роди на 20,12 и беше на 20 дни когато започнах да го изкарвам навън и всеки ден бяхме наразходки, а тогава беше много студена и снежна зима. Кали се от малък и мога да кажа, че е здраво дете сега.  А и при захранването имаше всичко прясно на пазара. И последните месеци не ми тежеше бремеността. 

# 27
Да ви се оплача. Маринка е 3- та в списъка на чакащите резерви. Дано все пак да я приемат в ясла, че иначе не знам как ще се оправяме.

# 28
Къде се изгубихте? Да не би вече да сте морски мами  Thinking. Днес ходих до градинката да питам дали ще вземат Мити в градинската група, но не успях да се видя с директорката. Как мислите - сега е на 3 г. 2 м. , дали ако го вземат сега да го пусна на ГРАДИНА (не говорим за ясла) или да изчакам есента. Притеснявам се, че още не може сам да се облича, да яде ...

# 29
  • Петрич
И аз се чудя дали да го пусна от юни или от есента.За сега реших от септември да го пусна.Ако много ме ядосва ще го командировам по - рано. Laughing
Вие как сте?Има ли нещо ново?
Камелия, как се казва бебето?Не може вечно да я наричаме "бебе".Я кажи какво прави, дай да видим снимки.

# 30
Верче, бебето е Ана, но днес има по-важни неща от това Laughing

Честит рожден ден на Иван!!!
Да ви е жив и здрав и да ви пълни сърцата с радост и щастие.
На него желая много смях и детство, изпълнено с вълшебства и мечти!
Весел празник, мило семейство!

# 31
Честит  рожден на големият мъж Иван. Много щастие му желаем и много здраве..

# 32
Ванче, какво стана с яслата или е рано още да се каже?

# 33
Честит рожден ден на малкия палавник - Иван! Весело изкарване и много подаръци!

# 34
  • Петрич
Благодаря на всички за поздравите.Трогнати сме!  bouquet
Рожденият ден празнувахме в "Авалон".Много беше хубаво, въпреки че някои от поканените не успяха да дойдат.Ваньо получи много и все хубави подаръци.

# 35
Ванче, какво стана с яслата или е рано още да се каже?
Чакаме второ класиране на 14. Стискайте палци да я приемат, ако не ще трябва още 1 година да се гледаме.
А Верче радвам се, че добре сте изкарали.

# 36
Приета е Маринка и на есен ще е на ясла. По първо желание е приета  newsm44. Там имахме най- голям шанс след първо класиране защото бяхме 3- та резерва.

# 37
Здрасти и от нас!
Пак съм пропуснала важни събития в темата, но като нямаме нет вкъщи така става. Честит рожден ден на Ваньо на патерици.
 Иначе сме добре, като изключим че Лара беше болна и че и аз се разкашлях след нея...
В неделя сме на сватба а още си нямам тоалет и това е което ме притеснява за сега  Rolling Eyes. Но не е толко страшно - все ще намеря време да си купя нещо.
А термина за сега ми е 18.12. но не е 100% сигурен, т.к. съм с нередовен цикъл.
Е засега чао и всичко най-хубаво на всички Hug

# 38
Ванче, супер! Радвам се за вас. Голям късмет си е вече, детето ти да е на ясла или градина.

# 39
desitka^ на сестра ми термина й е 16.12. Ние на 28 ще сме на сватбата  й, но за сега само Маринка има що годе ясен тоалет. Аз всичко си правя в последният възможен момент. Защо да ми е лесно, като може да е трудно.
камелия , благодаря и наистина си е  късмет с този прием за ДЗ. Вече и записахме. Сега покрай записване се видя, че последната реимунизация не  е направена и снощи я боцнаха в ръчичките милата.
Днес за пръв път на вън без памперс и не се на пишка, казваше си всичко. А иначе докато спи не пишка  и се буди суха. Надявам се скоро да се похвалим, че изцяло да е без памперс.
Ние след сватбата ще ходим на Петрич и ако искате да се видим там.

# 40
Аз събота, живи и здрави ще пътувам за Петрич. Ще се обадя да се видим на който е там Simple Smile

# 41
Аз събота, живи и здрави ще пътувам за Петрич. Ще се обадя да се видим на който е там Simple Smile
Дали сте тук на тез жеги се зачудих....
На мен така ми се иска да забегна в Якоруда на по-хладно, но не става...... трябва да се ходи на работа...

# 42
А ние в събота сме на сватба и в неделя ще пътуваме за Петрич. Майка ми ще е отпуска и ако ми се наложи да дойда до София ще ги погледа тя.
От днес Йони не е на градина. Вчера ни казаха който може да си гледа детето да не го води, бяха събрани в 2 групи всички деца. В групата на Йони са децата от 2-ра и 3- та Б групи, а в 1-ва  А са събрани всички А-групи. А и Йони тази сутрин си удари лошо крачето и мислех, че е счупено,но за щастие не е. Та така излиза ваканция от днес. Сега знае, че вече е голям и след ваканцията ще е 2-ра група.

# 43
Хайде да се видим тук. Аз с Верчето се видях, ако искате разберете се и ми звъннете. Дом. ми телефон е 6 05 74 и името ми е Ваня. Ще се радвам да се видя с повече хора докато сме тук с децата.

# 44
Ще ми бъде приятно, но тези дни няма да мога, т.к. чакаме гости. Ако др.седмица сте тук може да се вдим...

# 45
До края на юли мислим да сме тук. За по-нататък не знам още, ще видим.

# 46
  • Петрич
Аз пък нямам никакво време.Имаме праскови, подготвяме се за строежа - старт до края на месеца.Направо се съсипах тия дни.
Камелия, нали щеше да идваш? Какво стана - беше ли тук или се отказа?

# 47
Вера къде ще строите? Аз не съм разбрала нищо, я дай малко подробности...

# 48
  • Петрич
Вера къде ще строите? Аз не съм разбрала нищо, я дай малко подробности...
Как съм пропуснала да се похваля?
Имаме парцел ( води се половината на баща ми, половината на чичо ми), намира се под "Юго маркет".В края на миналата година взехме решение да го дадем на предприемач, тъй като ние нямаме финансовата възможност да строим.Той ще построи 4 етажа.На всеки етаж има по два апартамента.На нас дава един етаж, т. е. по един апартамент на баща ми и на чичо ми, и по един гараж.Дава го с дограма, готово стълбище,вода,ток, входна врата,финна мазилка.Апартаментите са по 90 квадрата, с две тераси.Очакваме тия дни да направим първата копка.До сега оправяхме документи. ooooh!

П.С. Наско,нали си е половин майстор, ще го викаме да помага.Да не се ослушва. Laughing

П.С. 2    Финна или фина се пише?

# 49
Привет, дружки Simple Smile
Ние бяхме в Петрич, но не бях взела никакви телефони, а нямам нет там, така, че не успяхме да се видим Sad Не, че можех и много да излизам, че много жега беше. По-нататък пак ще ходим и вече ще се подготвя, пък и малката ще е по-голяма.

# 50
  • Петрич
Честит рожден ден и имен ден на Маринка!
Да бъде жива и здрава, много щастлива!
 newsm59  ura  bigdance2 newsm67

# 51
Отдавна никой не е писал  Sad. Ние бяхме на море за една седмица в Гърция, в началото на август, после изкарахме 10 дни на планина на гости при моите баба и дядо. Общо взето в Петрич не сме се завъртели много. И сега новината: Утре Митко тръгва за първи път на градина. Записах го в градината под Рая, тъй като всички деца от нашата махала са там и е хубаво да общува с тях ... все пак най-вероятно ще са заедно на училище. Последната седмица се занимавах с изследванията, тъй като за последно бяхме на ясла декември и сега трябваше отново всички да направим. И не успях да се подготвя с покупките - нямаме си пантофи/сандалки за вътре. Вчера ходихме на плаж в ГР и на връщане минахме преДжъмбо-то - имаше много дрехи, но обувки нямаше. Случайно да знаете днес НЕДЕЛЯ дали работи някой детски магазин  в Петрич или Сандански?

# 52
  • Петрич
Сдобихте ли се с обувки вече?В неделя знам, че работи "Мечо пух" в Биляна.Дано намерите.Аз не успях да намеря удобни обувки за градината на Ваньо.И той от утре тръгва.

# 53
Да, намерих едно магазинче на улицата с паветата, магазин за обувки - има и за възрастни, и за деца. Взех му много сладки платненки с мики маус, с две лепки - да са лесни за обуване и само 6 лв. Само дето в градината още не са постлали килимите и децата са със сандалки. Верче, вие в коя градина сте, да не се окаже, че децата са заедно /ние сме в тази под Рая/.

# 54
  • Петрич
Ваньо го записах в тая над гимназията.По - близо е до нас, а и отдавна го карам там да си играе в двора и сега му е познато, а се надявам така да му е по - лесно да свикне.При всички положения това си е стрес за децата.Днес му беше първи ден в градината и го оставих до 4 часа.Ама гледам, че има някакви сополи и сега не знам дали да го пусна утре.

# 55
Здравейте, ние от 25.08 сме в София. Маринка от 15 ще тръгне на ясла, а Йони тръгна от 1, но започнахме да лекуваме едни налепи в очите и сега слагаме капки по 7 пъти на ден и за това се гледаме вкъщи. То не е заразно, но г-жите няма да му слагат капки и така още 2 седмици ще се гледаме, та се получи така, че само 2 дни беше на градина, но той е вече голям и няма проблеми с градината, втора група е .

# 56
  • Петрич
Ванче, така и не можахме да се видим с теб.
Какви са тия налепи в очите? Милото дете!
Йони иска ли да ходи на градина? Ако и двамата са в една градина ще бъде по - лесно за Маринка да свикне.Друго си е батко и да е там.

# 57
В различни места ще са. В градината където ходи Йони няма ясла и малката ще е на друго място. Но това за тях няма да има никакво значение щом не са в една група. Тук групите могат да се засекат само навън на площадките им, но и без това най- малките не ги извеждат сега. За мен само има значение защото ще ходя до разлечни места, но все пак важното е, че я приеха.
А за очичките на Йони ще се оправи, има напредък, едното око се е изчистило, сега остава малко в другото, но ще се оправи. Иначе се води някакъв тип конюнктивит.

# 58
Хей, петричанки къде се губите.....
Много ни е изостанала темата. При нас няма кой знае какви новини. Лара ходи на градини, но не редовно. Аз вече съм си вкъщи и тя понякога прави номера и не иска да ходи, но на мен ми се иска да си ходи за да не отвиква, че после с бебето.....  Дано само да е здрава, че една кашлица я влачим вече 3-та седмица и ми писна.
Свикнаха ли новите "ученици" с яслите и градините?
Засега чао, пишете, когато можете...  bouquet

# 59
  • Петрич
Ваньо свикна в градината, но само до обяд седи.Не иска да спи там , а май е и по - добре да си го взимам. От 8. 09 е на градина, а вече пие петия по ред антибиотик.Айде оплаках се!

# 60
Здравейте, най- сетне някой да пише. Аз от началото на учебната им година за децата(от 1 септември) имам само 1 седмица в която съм била без болно дете , винаги ако не двамата, то поне едното ми е болно. Видяла съм се в ужас, дано до тук да свърши и да не се разболяват толкова.

# 61
Здравейте. Пишете. Темата пак е отишла до 4-та страница.
Ние се местим в друг апартамент и е страшна какафония. Както е тръгнало да края на месеца ще изкукам чисто, само нови неща за ядове и притеснение.
Вие как сте? desitka^ ти сигурно вече си в болнични( 45 дни преди термина), как си? Леко раждане, то нали вече влизаш в 9 месец, та няма лошо.

# 62
Привет и от нас Grinning
Ванче, успешно преместване, без много нерви Peace
Деси, стискам палци и за теб. Леко и бързо раждане. Hug

# 63
Вчера идваха да огледат и днес очаквам оферта за остъкляването, да видим. Дано да не е над първоначалната ориентировъчна уговорка.

# 64
Момичета, къде сте? Как сте?

# 65
  • Петрич
Как сме се събрали все несериозни петричанки в тая тема !?
Ваньо пак си е у дома, защото е болен.Писна ми вече и мисля да го спирам от градина и да го пробвам по - нататък.Три дни ходи и взе че пак се разболя.Какво е това чудо, не знам.

# 66
Ние сме същата работа. От 25 Йони е с гнойна ангина. Милият два дни плака от болка в гърлото и че не може да преглъща.

# 67
Привет момичета Simple Smile То май, няма с какво да се похвалим, освен с тия болести. И моите дребоси са сополиви. Големия е лесен, ама малката не знам с какво да я лекувам. ooooh! Дано се оправят бързо всички.

# 68
Здравейте. Ние от 1-ви сме в друг апартамент и тази събота и неделя се скапахме от работа, но иначе сега ни е по-широко.

# 69
  • Петрич
Айде честито на новодомците!Децата как са? Как приеха преместването? Нали и на нас ни предстои да се преместим другата година и много ме е страх как Ваньо ще приеме новия квартал, обстановка и т.н.

# 70
Честито и от мен Simple Smile Много любов и щастливи моменти в новия дом.

Верче, на къде ще хващате?

# 71
  • Петрич
Честито и от мен Simple Smile Много любов и щастливи моменти в новия дом.

Верче, на къде ще хващате?
Оставам си в Петрич, само сменям квартала.Имаме място, което преотстъпихме на предприемач, който ще построи там кооперация, а на нас се дава един апартамент.Та там ще се местим след известно време.

# 72
Ами ние сме в същият блок и на децата не им е много ново. Харесва им, нали има повече място за игра.
А Верче вие все пак сте решили какво да правите. Нали преди мислихте да оправяте там къщата, но явно друго сте решили. Все ще е добре, нали ще си е ваш дом и ще сте си самостоятелни.

# 73
  • Петрич
Къщата си стои, ама е много стара.За да я стегна трябва да хвърля много пари и пак ще е старо.Друго си е да е ново строителство.

# 74
Така си е Верче, новото си е ново.
Щом така сте решили значи това е най- правилното решение за вас.
А те как ще ви дадат апартамент по избор ли? Колко стаи ще е апартамента. И от вас ще е  обзавеждане на мебели нали, както и нищо няма да доплащате?

# 75
  • Петрич
Апартамента е 90 кв., 3 стаи. баня и мокро помещение.Получаваме и един гараж.Ние си избираме кой гараж и кой апартамент.Половината място остава не застроено и си е наше, така че имаме и двор.Предприемачът слага дограмата, мазилката вътрешна / външна, входната врата, слага тръбите за парно, но без радиаторите.Всичко друго ще си правим ние.Нищо не доплащаме.

# 76
Ами така си е добре. Вие ще си довършите нещата и щом ще си имате парцел е добре. На колко етажа ще е и по колко апартамента на етаж има? А вие на кой ще сте? Много любопитствам, извинявай, ако не искаш не казваи.

# 77
  • Петрич
На четири етажа ще бъде, но последния ще е като тавански.Ние ще сме на втори етаж и си взехме апартамента, който гледа към улицата.Само да се преместим, ще дойдете на гости и ще видите точно за какво говоря, защото така е малко трудно да се обясни.

# 78
Избрали сте си най-хубавият етаж. Хем не сте най-долу, хем пък не сте високо да се катерите много. Нашите са на 4 -ти етаж и доста си е високо. А и нали кооперациите са без асансьор и е изморително. Само да си седнете и ще ви се натресем. Хубавко звучи и съм сигурна, че ще ви е хубаво.

# 79
Честит Имен ден на всички именяци и семействата им.

# 80
Здравейте. Сестра ми днес към 13 часа роди момиченце Мира. Това е много хубаво събитие за нас.

# 81
  • Петрич
ЧЕСТИТА ВИ РАДОСТ!!!Да е жива и здрава малката Мира, бързо възстановяване на сестра ти.

# 82
Страхотно Hug Да е жива и здрава Мира.

# 83
Благодаря ви, то и тук се чака скоро бебе, но майката от известно време не де включва.

# 84
Момичета, почерпете за здравето на моята Ана. Днес има имен ден.

# 85
  • Петрич
Камелия, да ви е жива и здрава малката принцеса!Весело изкарване на празника!

# 86

Честит имен ден на мъничката принцеска и на мама. Много здраве, щастие и късмет.

# 87
Здравейте момичета, да ви се оплача, Маринка,Йони и аз сме болни. Децата са с червено гърло и кашлят, а на мен така и много силно главоболие имам. Дано децата да се пооправят, поне да не изпуснат празнуването на Коледа и да си седят болни. От днес започва празнуването в яслите на Маринка, всеки ден имат по нещо и ще е най- интересната седмица в годината.

# 88
  • Петрич
Здравейте момичета, да ви се оплача, Маринка,Йони и аз сме болни. Децата са с червено гърло и кашлят, а на мен така и много силно главоболие имам. Дано децата да се пооправят, поне да не изпуснат празнуването на Коледа и да си седят болни. От днес започва празнуването в яслите на Маринка, всеки ден имат по нещо и ще е най- интересната седмица в годината.
Дано се оправите по - бързо.Аз спрях Ваньо от градината за 3 месеца и сега изпуска всичките тия тържества.Гадно е, но няма начин.От първи декември пуснах молба и е факт, че не ми е боледувал.

# 89
Верче, така е, няма да боледува, но пък иначе ужким ходят на градина аз да търся работа, но нещо не се получава, винаги някой от тях е болен и като няма кой да ги гледа аз пък си седя вкъщи и гледам винаги поне 1 болно дете.

# 90
  • Петрич
Ваня, много е сложно с едно малко дете да си намериш работа, а пък с две е направо невъзможно.

# 91
Обмислям едно пътуване до Петрич около празниците, но още нищо не е сигурно. Ще пиша когато съм сигурна.

# 92
  • Петрич
Деси и Наско си имат момченце!

ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯТ ЮНАК!!!БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА!!!

# 93
Ехее, страхотна новина. Simple Smile Да им е живо и здраво момченцето Hug

# 94
Честито да им е и да е много здраво детенце. Това е хубава новина.

# 95
Здравейте. Ние винаги сме си болни, сега децата се пооправиха и аз го започнах, лекарката мисли, че от тях съм го хванала, но аз си го докарах до бронхит и от вчера съм с АБ. Много неприятна работа, от събота давах само със само лечение, но без резултат и вчера се наканих да отида на преглед, след като няколко нощи не можех да спа, като легна се задушавам и не мога да спя. Тамън за празниците. А и още не съм виждала бебето на сестра ми след изписването, първо децата болни, сега и аз, а тя е мъничка и трябва да се пази.
Дано вие да сте здрави.
Пишете ще ходите ли някъде за празниците?

# 96
Да ви почерпя, днес Йони става на 4 годинки.

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 09:15 от blagovesta

# 97
Честит рожден ден на Йони!

Пожелавам му безгрижно детство
и много приятни емоции на днешният ден!

# 98
  • Петрич
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОНИ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, клише, ама това е най- важно!ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!

# 99
Благодаря ви момичета. Наистина здравето е най- важно, напоследък нещо го няма при нас, но се надявам да се настани трайно при нас и дълго да не ни напуска, желая ви го и на вас.
А иначе вчера беше добре, сутринта бяхме на сладкарница и му взехме 2 коли- той си ги изпроси и двете, и имаше нужда от ботуши( взех му преди едни и на първия сняг едва се прибрахме, краката му мокри и се свили ботушите и беше рев голям, боклук, а изглеждаха топли) След обяд бяхме на клуб и беше много хубаво, беше парти с Дядо Коледа, но освен Йони имаше и още един рожденик. Дядо Коледа им даде поръчани играчки(ние ги занесохме). Маринка се сдоби с музикална пръчка, а Йони с бормашина на BOSCH, с 4 накрайника, с батерии. Като истинска е.
За тази година този им е вторият Дядо Коледа и Маринка освен това си е поръчала и кукла която спи и казва мама, но все още не я получи и малко остана разочарована, и сега сме се разбрали че такава кукла ще има под елхата след няколко дни. Предишният път бяхме на фирмено парти на сестра ми и тогава след като дадоха подаръците и дойде време да си тръгнахме Йони каза, че няма да си тръгва, че не е поръчал това за което е писал, а там всички деца получиха почти еднакви плюшени играчки и шоколадови лакомства, от фирмата си бяха.
А снощи на прибиране Йони пита защо  някой  Дядо Коледа е стар, а друг пък е млад, снощи беше млад. Май скоро ще прозре истината голямото ми мъжле.

# 100

Честито Рождество Христово.

# 101
  • Петрич
Честит празник на всички!
Ние бяхме при свекърите вчера и на Ваньо се падна стотинката.Пишете и при вас как е минал празника.

П.С. Деси, драсни 2-3 реда, да ни осведомиш за бебето!

# 102
Ние купихме питка с идеята, че е с паричка, но в нашата нямаше, имаше едно листче на което пише " Нова кола " и то се падна на мен, но паричка за съжаление нямаше.

# 103

Честита Нова Година. Много късмет, любов и здраве ви желая.Ние утре ще пътуваме за Петрич и ще изкараме там до 10. Ако искате и има време може да се видим.

# 104
Момичета, я пишете по нещо. Много на зад ни е отишла темата. Явни никой няма какво да напише.

# 105
здравейте момичета, чак сега виждам ,че има темичка за Петрич  Embarassed . Ще се радвам да се запознаем аз съм родена и живея в Петрич ,имам момченце на 4години и 9 месеца роден е май .  Hug

# 106
Здрасти sveti-beti  и добре дошла  bouquet
Дано пишеш по-често от тея петричанки тук в темата Whistling никави ги няма с месеци.
Разкажи повече за себе си - къде живееш, къде си учила, кой набор си и т.н. Simple Smile

Верчеее, метни ми пак телефона на лични, че към 18-ти мисля да се разходя до Петрич за няколко дни.

# 107
родена съм 79-година като завърших в техникума Асен Златаров , 5 години учих, работих и живях в София . Е това е в общи линии .

# 108
Здравейте.sveti-beti добре дошла.
 Радвам се, че има малко раздвижване в темичката, че напоследък само аз си пишех.

# 109
  • Петрич
Здравейте на всички и най - вече на sveti-beti !Добре дошла!
  bouquet
Кажи нещо повече за себе си - как се казваш, къде живееш, как се казва детето ти?

При мен няма нищо ново, освен това, че отивам на фитнес вече един месец и половина, ама не съм свалила и грам.Направо съм се отчаяла, видело се е, че ще си ходя дебела.

# 110
Ти поне правиш нещо, а аз се надявам да стана 40 кила ей така, докато си хапвам блажено Grinning Не мога да се преборя с лакомията и това си е. Ама да сме живи и здрави.
Записах си телефона. Дано е хубаво времето да се видим.

# 111
  • Петрич
Абе правя - 2 дни на моркови, два дни на портокали, три дни в седмицата на фитнес и накрая минус 500 грама. Crazy
Ужас!

# 112
Ааа, щом си издържала на толкова строга диета, продължавай. Нормално е да не смъкваш веднага, то си е стрес за организама. изведнъж ще започнеш да сваляш. Успех и силна воля!

# 113
благодаря за топлото посрещане момичета   bouquet
другите подробности при евентуална бъдеща обща среща, не искам да споделям лични данни в интернет пространството  Rolling Eyes
благодаря ви още веднъж  Simple Smile

# 114
благодаря за топлото посрещане момичета   bouquet
другите подробности при евентуална бъдеща обща среща, не искам да споделям лични данни в интернет пространството  Rolling Eyes
благодаря ви още веднъж  Simple Smile

Защо токо, ааа нещо криеш май? newsm53

# 115
  • Петрич

Защо токо, ааа нещо криеш май? newsm53

А де, аз клюкарката чакам подробности, ама айде като се видим ще задоволя любопитството си.

# 116
Честит празник на всички празнуващи. Без значение кой празник- Св. Валентин или Трифон за резан.

# 117
sveti-beti, нещо се притесни май. Аз се шегувам, всеки си преценява какво иска да каже за себе си.
И какво пак изчезнахте, пишетеее.

# 118
sveti-beti, нещо се притесни май. Аз се шегувам, всеки си преценява какво иска да каже за себе си.
И какво пак изчезнахте, пишетеее.
  Joy Joy
ама изобщо , но тези дни ми е някакво  ..., не се чуствам много добре - май се разболявам .
като се позатопли времето може да организираме разходка  newsm78 .

# 119
Много ще се радвам да се видим. Очертава се да дойдем за 1 седмица до Петрич, но не знам кога точно и много ще се радвам да се видим.

# 120
 Grinning много хубаво blagovesta дано се организираме да се срещнем.

# 121
  • Петрич
Айде Ваня идвай, чакаме те!

# 122
Ще пиша предварително и ще се видим задължително с който може от вас. А имате ли skype или isq? Така може по-често да си говорим.

# 123
 Thinking никой няма. Защо така , къде се изгубихте всички ?

# 124
Аз често поглеждам, но като видя, че моя пост е последен и какво да пиша.
sveti-beti  добавих те в скайпа, сега чакам да ме приемеш.
Ние с МАринка си се гледаме. В яслата има скарлатина и аз от страх да не се разболее тя, та после и брат й си я спрях и сега се гледаме. С г-жата се разбрахме да й звънна като реша да я пускам за да ми каже дали е минала карантината.

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 12:52 от blagovesta

# 125
blagovesta тази вечер ще те потърся в скайпа след работа, а и аз така като чуя за някакъв вирус и айде в къщи за по една седмица докато поодмине. Тази година да чукам на дърво по рядко се разболяваме. При нас е като верижна реакция разболее се детето и аз като се тръшна след него  #Crazy , та двамата си правим компания.

# 126
  • Петрич
Здравейте и от мен ! Ваньо пак ми е болен, омръзна ми вече!
Аз също имам скайп, ама много не се весвам там, най-често може да ме срещнете във форума.

# 127
бързо да оздравявате

# 128
sveti-beti вечер по принцип не мога да се застоя пред компютъра. Това е времето за децата, вечеряме, говорим,играем и подобни неща. Когато се засечем в скайпа тогава.

# 129
Честита Баба Марта.

Днес е и голям християнски празник. Да искаме прошка от всички наши близки.

# 130
Честит 8 Март.
МОмичета къде изчезнахте? Пишете по някой ред от време на време.

# 131
честит 8 ми март на патерици. Вчера бях без интернет и не можах да ви честитя.
Времето днес при нас е идеално за хубава разходка , така че аз излизам на слънчице.

# 132
  • Петрич
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ НА ВСИЧКИ!
Как изкарахте празника? Имаше ли цветя, подаръци и т.н. глезотии?

# 133
как само съм забравила да се похваля  Thinking на 8-ми март най големия подарък за мен беше първото тържество на сина ми в детската градина  Hug. Досега не бяха организирали тържество с родителите и много се зарадвах .

# 134
  • Петрич
как само съм забравила да се похваля  Thinking на 8-ми март най големия подарък за мен беше първото тържество на сина ми в детската градина  Hug. Досега не бяха организирали тържество с родителите и много се зарадвах .
Браво на детето! Тази година му е първата година в градината ли?
Пишете нещо в темата, бе хора.
Деси, как е Ангел, Лара ?
Ваня ( етървата на Деси), стига си чела, вземи пиши нещо, ама ха, само ти срещам мненията из форума, а не си се разписала в нашта тема!!!
 Анита, Митето как е, ходи ли на градина?

# 135
Ехей, откога не съм влизала в темата. Ние отново сме си у дома ... Митко беше 3 дни на детска след 3 март и оттогава сме с остър бронхит, 2 вида антибиотици сменихме и още ги пием ... луда работа  Sad. Гледат се у дома с баба му и е станал много разлигавен  Sad.

# 136
  • Петрич
Ехей, откога не съм влизала в темата. Ние отново сме си у дома ... Митко беше 3 дни на детска след 3 март и оттогава сме с остър бронхит, 2 вида антибиотици сменихме и още ги пием ... луда работа  Sad. Гледат се у дома с баба му и е станал много разлигавен  Sad.
Той пък уж е старо куче в градината, а се остава на някакъв вирус.Щом боледува детето, да си седи у дома.Аз се много дразня като ми кажат, че болен или здрав, трябва да бъде на градина, да си изгражда имунитет.Най-важно е децата да са здрави, градината изобщо не е задължителна.
Ваня, Йони и Маринка как са? Ходят ли на градина твойте хубавци?
Камелия, как сте вие?

# 137
Привет, мацки! Добре сме ние, гледаме се и чакаме топлото време, че с тия снегове ми омръзна.