За детските ясли- въпросче?

  • 1 148
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Мами,които имате опит с яслите можете ли да споделите какви дрешки трябва да подготвя за там?
Имам си напредстава долу горе какво трябва да имам,но искам да съм подготвена.Искам да си набавя нещата постепенно преди да дойде момента,защото предполагам че при записването казват за тези неща!
Благодаря предварително на всички!

# 1
  • Мнения: 1 071
Трудно може да се отговори на този въпрос.Ако имаш предвид какво искат от яслата-за всяка ясла е различно.Моята ходи две години в Ямбол на ясла и от там не са искали абсолютно нищо.Но тук в Дборич искат пижамка и хавлийка.Най-добри питай на място.

# 2
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Наистина трябва да питаш на място. Тук, в нашата ясла, искаха само детенце да има няколко чифта дрешки(гащички, потничета, блузки, панталонки и чорапки) за смяна, памперси(ако все още е с памперс) и пантофки. Пижамки си имаха там. Искаха още две кърпи и две покривки за маса. А всеки месец носех по една ролка тоалетна хартия, плик салфетки и шише минерална вода, за да не пие вода от чешмата. Навсякъде е различно, ама приблизително това ще да е.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 744
явно наистина навсякъде е различно

При нас искаха да има в гардеробчето бельо за преобличане - гашички, потниче, тесниска с дълъг и къс ръкав, памперси (за тези деца, които са с памперси), пантофки и пижамка, чорапки и дрешки за преобличане (понеже децата понякога се мокрят, я със сок, я с вода). Казаха, че е най-добре да се остави един резервен анцуг в гардеробчето. Имат резервни пижамки ... това в случай ако родителите я забравят Simple Smile
Сега в градината искат кърпи за лице и ръце.

# 4
  • Мнения: 7 821
Попитай на място  Laughing.
В яслата на сина ми имат изискване за дрехите с които е облечен - панталоните задължително с ластик (никакви ципове и копчета), дрехи за преобличане (за всеки случай), пантофи, не ни искат кърпи бършат им ръцете със салфетки, а за дупето памперси и мокри кърпи ( не мият дупета!).

Общи условия

Активация на акаунт