Неприятен дъх рано сутрин

  • 12 786
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 858
Днес е готин ден  Joy Направо умрях от смях Joy  Joy Joy
Елфичка, мерси за линка Laughing

# 31
  • Мнения: 2 172
Моля,моля   bouquet
И аз цяла сутрин съм се забутала из тези "смешни" теми,направо не мога да се отлепя  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 7 768
мммммммм не не  Naughty
не е от зъб или язвички и подобни  Blush

Не язвички, а ямички- имам впредвид дупчици във венците или разстояние между зъбите, където може да се разлагат остатъци от храна, ако не са добре почистени зъбите с конец или перце.  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 1 951
мммммммм не не  Naughty
не е от зъб или язвички и подобни  Blush

Не язвички, а ямички- имам впредвид дупчици във венците или разстояние между зъбите, където може да се разлагат остатъци от храна, ако не са добре почистени зъбите с конец или перце.  Peace
да,може.От  развален  зъб,проблеми  със  стомаха. и др.

# 34
  • Мнения: 1 975

 Joy Joy Joy

По темата и аз си мисля, че повечето хора, ако не и всички имат неприятен дъх сутрин - четка и паста му е майката Peace

# 35
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нормално е да имаш лош дъх сутрин, най- вече го имат хората които спят с отворена уста.
даммм това даже зъболекаря ми го каза  Confused  ..аз съм от тези дето  спят зинали  Crazy

# 36
  • Мнения: 232
Ще се консултирам със зъбодоктор тогава... последният път като бях при ниго не ми е казвал за ямички и дупки...

Btw. объркала съм се предния път - исках да напиша "ямички", а си мислех за "язвички" и това и написах  Wink

# 37
  • Мнения: 288
Лошият дъх може да е от развален зъб или от проблеми със стомаха.
Абсолютно Peace Peace
И трябва да иде на лекар.

По темата:
Веднъж пробвах да си плакна устата със "сребърна вода", която я дават и за лигавицата, и за кожата, при възпаления, за дезинфекция и т.н. Аз - малко лудичка  Laughing .  Сложих си и четката за зъби в нея - яко се пени, ако има "бацили", та се пенеше - и в устата, и на четката. На сутринта като станах, дъха ми беше по-добър от всякога!! Имам кариеси и мъничко (ама мъничко) ми е различен дъха, но не и неприятен! След плакненето беше супер! На следващия ден пак пробвах, но не се пенеше - май-май всички бацили бях изчистила хахаха  Laughing Crazy Crazy

Иначе има много продукти за плакнене на устата с вкус на ментол за свежест, а и мн. други вкусове, но ако имаш развален зъб, гной и т.н. или развален стомах, едва ли ще помогнат и те или поне ще е за много кратко.

# 38
  • Мнения: 1 432
Ега ти трагедията.Май си гледала много филми , които показват странни сцени на мляскащи  се , току що събудени хора  Crazy .
Няма 4овек , на който устата му не мирише на умрели катерички сутрин  ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 10 858
Не е вярно  Naughty На ССФ не й мирише Stop

# 40
  • Мнения: 288
.
Няма 4овек , на който устата му не мирише на умрели катерички сутрин  ooooh!

При мен понякога се случва, ако съм пила повечко алкохол + много газирано вечерта. Иначе на "умрели катерички" не ми мирише устата  Laughing  Peace
Като цяло съм на мнението, че всеки си има специфична миризма - и в устата, и на кожата, и ....
Например ми се е случвало да вляза в стаята, където друг спи или е спал и миреше особено и силно.. Ставало ми е хипер неприятно и съм усещала, че е от дъха. Няма да конкретизирам повече.

# 41
  • София
  • Мнения: 10 858
Тук става въпрос за сутрешен аромат, не за по принцип  Crazy

А и цигарите оказват огромно влияние. Авторката каза, че пуши  Thinking

# 42
  • Мнения: 700
 Аз да добавя,че причината за лош дъх може да е освен споменатите проблеми със зъби,венци,стомах,а също и хронични ринити и фарингити (т.е. възпаления на носа и носоглътката)Освен това при тези проблеми често се спи с отворена уста,което също е причина за лош дъх,тъй като липсата на обменящата се слюнка,благоприятства развитието на бактериите.
Ега ти трагедията.Май си гледала много филми , които показват странни сцени на мляскащи  се , току що събудени хора  Crazy .
Няма 4овек , на който устата му не мирише на умрели катерички сутрин  ooooh!
Нормално е да няма неприятна миризма.Но са доста причините,заради които може да се получи,затова повечто хора имат.Ако зъбите,венците,стомаха и гърлото са здрави,едно добро почистване на зъбите вечер преди лягане,вкл. четкане поне 2-3 мин и ползване на конци дава добър мирис ина сутринта.Иначе храната ,която остава между зъбите и не се маха само с четката също е причина.
 
За въпросния проблем тъкмо мислих да отговоря на притесненото момиче,а се оказа,че темата е заключена.Всъщност знам от мъжът ми,че трябва много старателно да се измива кожичката около пениса (препуциум).Гаранция за свеж аромат!

# 43
  • Мнения: 288
Тук става въпрос за сутрешен аромат, не за по принцип  Crazy

А и цигарите оказват огромно влияние. Авторката каза, че пуши  Thinking

Именно, де. За сутрешен "аромат".
Цигарите оказват влияние, но по-скоро мирише на тютюн, отколкото на "умрели катерички" и пресъхва устата.  Peace

ПС: и аз пуша.. Wink  Peace

# 44
  • Мнения: 2 309
Сигурно си в овулация,тогава мирише най-много Peace

Общи условия

Активация на акаунт