НОЕМВРИЙКИ сме щастливи, ще сме майки - горди и красиви!

  • 8 561
  • 304
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 611
Софи , ей ме на дойдох , ама ти си изчезнала  Mr. Green

Знам аз че ще ми стискате палци , нали на вас разчитам Heart Eyes
Тинка , аз не казах веднага на всички , но не от суеверие , ами просто защото загубих предното бебе в 6-тия месец и още ми беше трудно  да проумея че пак съм бременна , а и страхът ми беше голям ( не че още не е , но се мъча да се държа ) , дори още има хора на които не съм казала , но вече ме подозират ( свеки  Mr. Green ) , казах само на майка ми , защото просто от нея не мога да крия такова нещо , плакахме и двете като магарета Crazy

Аз пък за разлика от повечето от вас , мисля това лято да отида на почивка , миналото се пазих , на море не ходих и какво......... нищо не спечелих , така че този път съм супер оптимист и непукист и съм решила ,че заслужавам една почивка и аз , и този път няма да пропусна  Wink

# 166
  • Мнения: 483
Вале, благодаря ти.То утре само ще ме прегледат и ще ми източат кръвчица, ама се надявам след няколко дни да се похваля с добър резултат.Поне предния път беше така, но утре ще разкажа повече.

# 167
  • Мнения: 1
таткобарба, на кое наше бебе е татко, да казва бързо  Thinking

Татко Барба е (ще е) баща на нерегистрирано все още тук бебе  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 611
таткобарба, на кое наше бебе е татко, да казва бързо  Thinking

Татко Барба е (ще е) баща на нерегистрирано все още тук бебе  Mr. Green

Ами давай де , казвай , да го пишем в регистара  Mr. Green

# 169
  • Мнения: 1
таткобарба, на кое наше бебе е татко, да казва бързо  Thinking

Татко Барба е (ще е) баща на нерегистрирано все още тук бебе  Mr. Green

Ами давай де , казвай , да го пишем в регистара  Mr. Green

мамата на бебо е Анна , 23г ,първа бременност Heart Eyes Варна

# 170
  • Мнения: 57
момичета,аз преди да забременея карах всеки ден по 30-40мин.велоергометър,от тогава  прекратих тренировките,но от началото на тази седмица,ги почнах пак.Питах лекарът каза,че нямало проблем,но въпреки това се притеснявам,дали е добре?Моля,ако има мами занимаващи се активно със спорт да ме посъветват

# 171
  • Мнения: 344
Тонеса, виждам те горе  Hug - казвай бързо как са нещата при теб!


таткобарба, на кое наше бебе е татко, да казва бързо  Thinking

Татко Барба е (ще е) баща на нерегистрирано все още тук бебе  Mr. Green

Ами давай де , казвай , да го пишем в регистара  Mr. Green

мамата на бебо е Анна , 23г ,първа бременност Heart Eyes Варна
А термина кога е?

Аз пък за разлика от повечето от вас , мисля това лято да отида на почивка , миналото се пазих , на море не ходих и какво......... нищо не спечелих , така че този път съм супер оптимист и непукист и съм решила ,че заслужавам една почивка и аз , и този път няма да пропусна  Wink
Точно така мила  thumbsup

# 172
  • Мнения: 611
таткобарба, на кое наше бебе е татко, да казва бързо  Thinking

Татко Барба е (ще е) баща на нерегистрирано все още тук бебе  Mr. Green

Ами давай де , казвай , да го пишем в регистара  Mr. Green

мамата на бебо е Анна , 23г ,първа бременност Heart Eyes Варна

Пиши и термин , да може Тонеска да ви картотекира  Laughing

Hriska-piska, hana30, Hot_Lady, sophiepp, TatkoBarba, valya_76_08, Norass, tonesa, Комарче, ilka_D, vip_petq, pechurkova (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.
Я бързо балкона да слиза долу  Mr. Green

# 173
  • Мнения: 30
момичета,аз преди да забременея карах всеки ден по 30-40мин.велоергометър,от тогава  прекратих тренировките,но от началото на тази седмица,ги почнах пак.Питах лекарът каза,че нямало проблем,но въпреки това се притеснявам,дали е добре?Моля,ако има мами занимаващи се активно със спорт да ме посъветват
И аз мисля, че няма проблем да си спортуваш, само не се преуморявай. Някои упражнения са противопоказни, разбира се... а някои - полезни.
Аз велосипедчето го изоставих за сега... не по съвет на лекаря, просто не се чувствам добре с него.
За другите спортове - силовите са противопоказни, ездата... плуването е препоръчително, бързото ходене.
Но... всеки знае тези неща...

Ако продължиш с колелото, след 7 месец непременно го спри.

# 174
  • Мнения: 344
момичета,аз преди да забременея карах всеки ден по 30-40мин.велоергометър,от тогава  прекратих тренировките,но от началото на тази седмица,ги почнах пак.Питах лекарът каза,че нямало проблем,но въпреки това се притеснявам,дали е добре?Моля,ако има мами занимаващи се активно със спорт да ме посъветват
И аз се чудя дали мога да карам колело Thinking Мисля си, че ако има опасност, то тя може би е от евентуално падане или от друсането...не знам newsm78 Някой ако знае да казва!

# 175
  • Мнения: 1
Мдам както се казва разсеяна работа . 21.11.2008

# 176
  • София
  • Мнения: 167
момичета,аз преди да забременея карах всеки ден по 30-40мин.велоергометър,от тогава  прекратих тренировките,но от началото на тази седмица,ги почнах пак.Питах лекарът каза,че нямало проблем,но въпреки това се притеснявам,дали е добре?Моля,ако има мами занимаващи се активно със спорт да ме посъветват

hana, аз също ходех на фитнес преди да забременея основно на колелото и пътеката. Лекарката каза, да спра да тичам, че от вибрациите можело да стане беля и след проблема  изобщо не смея да отида но гледам че много активно агитират да не се обездвижваме  по време на бременността та и аз мисля да отида да повъртя малко и да походя.

lightblue, аз почнах да се притеснявам защото там няма да мерят гънки, кости в носа итн.... а последния път като ми показваше бебчо на ехографа лекарката му разгледа гръбчето и каза че гръбначния стълб бил като трамвайна линия непрекъснат и така трябвало да бъде..... та затова се чудех трябва ли на още някакви изследвания да ходя??? Thinking

Аз също ще ходя на море, юни месец към края, че после ще ми натежи щкембето.... защо ще се лишавате от почивката?? На чист въздух, йодни изпарения, бани с морска сол - какво повече може да иска едно бебе  Laughing Взела съм си цял бански и ще си кротувам под чадъра.

# 177
  • София
  • Мнения: 72
Тинкатинк, аз все си мисли, че от 13 навършена г.с. влизаш в 14 г.с. и следователно си вече в 4 месец. Но защо лентичката не ти го отчита така, идея си нямам newsm78.

Относно размерите на бебо / главичката и аз знам, че е нормално да има разминаване. При първата бременност няколко доктора ми бяха казали, че съотношението между дължина на бедрото и диаметър на главичката е един от косвените признаци за пола на бебето. Т.е. ако бедрото изпреварва като седмица главичката  по-вероятно бебето да е момиченце, ако главичката "върви" по-напред в г.с. от бедрото, тогава е по-скоро момченце. Девойките били с по-дълги крака и по-малки главички, а младежите с по-големи глави. При щерката бедрото беше винаги по-напред. Само не знам дали все още не е твърде рано да се сравняват двата параметъра. За първи път това ми го казаха в 20 г.с. и от тогава до края при всеки преглед бедрото беше по-напред.

С тези разговори за череши така ми се доядоха. Досега не съм купувала, че нали ми препоръчаха да спазвам малко диета с по-сухи храни, за да не си раздразня пак стомаха. Но вече не издържам и поръчах да ми донесат 1 кг, пък да видим дали тази моя лакомия няма да ме убие. Уж ще опитам първо само една шепа, но като се познавам и това ми е любимия плод, дано удържа Embarassed.

Верче, колко кг си отслабнала?

Татко Барба, добре дошъл! Надявам се да се чувстваш добре сред нас. Бъдещата мама няма ли да се запише или ти ще си представителят на семейството?

Момичета, някой може ли да ми каже хомеопатично лекарство против хемороиди? Откакто взех да се храня нормално, пак ме започнаха и трябва да взема мерки, че от 4-5 месец червата стават по-лениви и ако ме хване и запека, ще стане страшно. Трябва да взема някакви мерки още от сега.

# 178
  • Мнения: 3
Здравейте,момичета!Чак сега се вписвам,бях изчезнала за малко,но и нямаше кой знае какво да ви кажа...Виждам обаче,че не сте скучали без мен! WhistlingИмаме си и новодошли! Simple SmileTatkoBarba,добре дошъл от мен и много ти се радвам,не всеки татко би го направил! smile3501За сега ви казвам чао,че трябва да поработя,пък по-късничко ще пиша!

# 179
  • София
  • Мнения: 167
Tonesska, хайде казвай как е бебчо?????

Общи условия

Активация на акаунт